Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao sam nešto juče, fin dan, ali ne mogu sad da kačim

Zato, evo od danas..

 

Gde ste pošli, nameštači?

Može da će Hadera prva dati gol slučajno, ali eto, isto tako slučajno neće sačuvati prednost..mnogo bi bilo da dodje kvota 9:nobles:

Cashout na vreme, forma ideale

 

israel.jpg

israel2.jpg

Link to comment

2/3 (fudbal 0/1, bejzbol 2/2). Na fudbalu je usledio nastavak tupavih rezultata, Real jos nije odigrao, no prva dva para su vec pala (pasce i Midtjylland 2+, koji sam izbacio u zadnji cas :D). KBO se fino uklopio, uz jedan odlozen par. Ne secam se ovakve serije glupih rezultata na fudbalu. Tri pogotka nisu neka specijalna stvar, sta uopste rade 90+ minuta na terenu.:dry: U odnosu na neke prethodne, ovo je bio sasvim korektan dan.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Young Boys-Zurich 3+

Wil-Lausanne 3+

 

Ried-Austria Vienna II 3+

Sevilla-Barcelona 3+

 

Liefering-Dornbirn 3+

Kapfenberg-Horn 3+

 

Kvote 2.46, 2.36 i 2.10.

Posto igranje singlova nije donelo neku prednost nakon restarta, odlucih da primenim sistem koji koristim za hokej i bejzbol recimo. Po dva para (ako je 3+ u pitanju), ili neki vise, ako je 2+ (uz nezaobliazne bonuse kod 3+ osnovne igre).

Parovi iz Austrije 2 deluju zgodno. Svajcarci tek krecu, mogli bi da otvore nastavak sezone na pravi nacin. Barsa je tragicno losa u gostima vec par sezona, no posto je derbi u pitanju, veca je verovatnoca da ce i domacin dati nesto.

 

Prateci tiket, Young Boys 1, Lausanne 2, Zaglebie 1, Basaksehir 2, Braga X2, Liefering 1, Ried 1, Villarreal X2, Barcelona X2. Kvota 22.77.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-Samsung Lions <10.5

NC Dinos-Hanwha Eagles <12.5

 

Kiwoom Heroes-SK Wyverns >7.5

LG Twins-Doosan Bears >8.5

 

Kvote 2.01 i 1.97.

Gagnon startuje za Tigerse, 3-3, 3.57 ERA, 1.07 WHIP. Buchanan nastupa za Lionse, 5-2, 3.63 ERA, 1.12 WHIP.

Koo Chang-mo je sjajno otvorio sezonu, 5-0, 0.75 ERA, 0.69 WHIP, pa i na Dinose probah under.

Han Hyun-hee za Heroes, 3-2, 5.12 ERA, 1.53 WHIP. Moon Seung-won za Wyverns, 1-3, 4.28 ERA, 1.25 WHIP.

Cha Woo-chan za Twinse, 4-2, 4.05 ERA, 1.42 WHIP. Lee Young-ha za Bearse, 1-3, 5.22 ERA, 1.79 WHIP.

 

 

Link to comment

Jel ime neko dobar tip za izbore?

 

Imam utisak da ce DJB lagano da prebaci 2,25%.

Ono gostovanje na RTS za 2 dana ima 250k pregleda.

Ja sad ne mogu da sagledam objektivno jer sam njihov simpatizer, ali iz mog najblizeg okruzenja znam trojicu koji ce glasati za njih. Jedan je clan SNSa, drugi nikad u zivotu nije glasao, sumnjam da ce se snaci na biralistu i treci koji je prvi put cuo za njih.

 

Prosle izbore sam uzeo lepu lovu na Belog.. Sve sto sam imao na racunu, nekih 200e, stavim na manje od 4,5%.  On dobio 2% jer se znalo da je bot. 

 

Ovo za DJB mi sad deluje kao sigurica

 

Margina za SNS je 57-60%. Oni su na toliko kad nema bojkota, tako da ocekujem da lagano prebace 60%

Edited by Banjo
Link to comment

Kako su Spanci postali dosadni. Ranije su mecevi Sevilje i Barse donosili preokrete, pregrst golova, danas 0-0 na poluvremenu. Boring. Bolje sto se nisam ukljucio od starta (mada Barsu retko preskacem). Cekam prvi gol, da nadjem neki sopcast (ako gola uopste bude).:D

Edited by Miljenko
Link to comment

2/5 (fudbal 1/3, bejzbol 1/2), Liefering i Young Boys dodjose po 5+. Fudbal traljavo i dalje. Austrija 2 prolazi u zavrsnici, sva tri para; Lausanne 1-1; Young Boys bez problema, uz preokret; Sevilja i Barsa se obrukase odigravsi 0-0 (dobro je sto sam uhvatio nesto da citam, te nisam gledao). Bejzbol korektno, prolazi kvota oko 2. Kilavo i dalje, no uz dva bonusa, bilans nije tako grdan.

Minimalni ulozi i dalje (odigrao sam dosta siroko, pa da se ne zalecem).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Freiburg 3+

Leipzig-Dortmund 3+

 

Koln-Eintracht Frankfurt 3+

Hertha-Leverkusen 3+

 

Zvezda-Proleter 3+

Sion-St. Gallen 3+

 

Sparta Prague-Liberec 2+

Aalborg-Nordsjaelland 2+

Shakhtar-Oleksandriya 2+

 

Akureyri-Vikingur 3+

Grotta-Valur 3+

 

Molde-Rosenborg 3+

KR Reykjavik-Kopavogur 3+

 

Kvote 2.11, 2.25, 1.94, 1.71, 2.39 i 2.76.

Gomila zanimljivih parova subotom, skoro kao pre epidemije. Opreznija varijanta, sto se uloga tice, posto spajam meceve. Nemci standardno, a isto vazi i za Zvezdu kod kuce, odnosno St. Gallen. 2+ tiket je uvek verovatan. Islandjani donose 3 para, a tu dodah i Norvezane, koji su mi dosta teski za procenu.

 

Prateci tiket, Leicester X2, A. Madrid 1, Bayern 1, Leverkusen X2, Monchengladbach 2, Sparta Prague 1X, Slavia Prague X2, Molde 1X, Cluj X2, St. Gallen X2, Shakhtar 1. Kvota 11.89.

 

 

Bejzbol

 

LG Twins-Doosan Bears >8.5

KT Wiz-Lotte Giants >8.5

 

Kiwoom Heroes-SK Wyverns <11.5

KIA Tigers-Samsung Lions <10.5

 

Kvote 2.00 i 2.22.

Ispratih i KBO, uobicajeno na osnovu startnih picera.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Nemci su odlucili da me osiromasuju do kraja sezone; od 4 najverovatnija 3+ meca, dosao je jedan jedini, bez bonusa. Plus Islandjani 0-0. Dobro je sto nisam singlirao, inace bih zglajznuo zestoko.

Link to comment

2/8 (fudbal 2/6, bejzbol 0/2). Fudbal je ponovo dosao tragikomicno. Nijedan bonus na deset 3+ meceva je dovoljan komentar. Malo je falilo da ni taj drugi ne prodje, no kod Svajcaraca pada treci gol oko 90. minuta. Nemci ponovo razocarase, jedan jedini 3+ prolaz, od 4 odigrana para. Ne volim da igram kukavicki fudbal (2+ceo mec), no ova neefikasnost ubija. Bejzbol je krenuo lose, da bi na kraju oba tiketa pala za po poen. U MLB nikako da se dogovore, dok za NHL treba bar jos mesec dana.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Klaksvik-Skala 3+

Fuglafjordur-B36 Torshavn 3+

 

Rapid Wien-Hartberg 3+

Salzburg-Wolfsberger 3+

 

Atalanta-Sassuolo 3+

Real Sociedad-Real Madrid 2+

Inter-Sampdoria 2+

 

Aston Villa-Chelsea 2+

Everton-Liverpool 2+

Stromsgodset-Odds 2+

 

Malmo-Varbergs 2+

Fylkir-Breidablik 2+

Valencia-Osasuna 2+

Bodo/Glimt-Haugesund 2+

 

Kvote 1.69, 1.79, 1.98, 1.81, 2.12.

Danas sam odigrao dosta opreznije, sa dosta meceva u 2+ varijanti. Zabrinjavajuce je sto su jucerasnje tekme bile neuporedivo bolje na papiru, a rezultati nikakvi.

 

Prateci tiket, Chelsea 2, Liverpool 2, Valencia 1, Real Madrid 2, Atalanta 1, Inter 1, Salzburg 1, Rapid Wien 1, Malmo 1, Maribor 1, Legia 1. Kvota 83.97.

 

 

Bejzbol

 

Kiwoom Heroes-SK Wyverns <10.5

KT Wiz-Lotte Giants >9.5

 

LG Twins-Doosan Bears <11.5

KIA Tigers-Samsung Lions >6.5

 

Kvote 2.55 i 1.99.

Utakmice su vec u toku, pa da ne piskaram previse.

 

 

 

 

 

Link to comment

Na mom drugom mecu iz Norveske, od drugog minuta stoji 1-0. Preostala 3 od 4 gola, pa na gore.:D Ako nesto ne volim, to je kada golovi padaju gde ne treba. Farani jedva, Austrijanci ponovo nekorisni.

Ovi zavrsise 1-0. Bar je Atalanta krenula kao i pre pauze.

Link to comment

Ja kod tih liga gde su timovi slicnog kvaliteta (gledam meceve, no nije tolika razlika definitivno), uvek prvo pogledam kako su postavljene kvote za 3+ i obicno odigram najmanje. Ovde sam cak ispratio samo sa 2+ Bodo/Glimt i pomenuti par, kako se bih zaletao, nakon glupih rezultata u desetodnevnom periodu. Izgleda da ni to ne pomaze.

Zadnje je vreme doslo, kada Italijani igraju najefikasnije utakmice (u Bergamu sanse kao na traci).

I kada nesto prodje, to bude tesno (oba Farana jedva 3-0).

Edited by Miljenko
Link to comment

3/7 (fudbal 2/5, bejzbol 1/2), Atalanta je dosla 5+. Fudbal tek za nijansu bolji od subote. Pronasao sam cak cetiri 0-1 utakmice.:rolleyes:

Italijani nastavise gde su stali, Farani ponovo tesno prolaze, Austrijanci corak. U bejzbol delu pogodak i promasaj, korektno.

Minimalni ulozi i danas (cini se da cu morati da proucim i NPB bejzbol ligu-Japan, posto od fudbala nema mnogo vajde).

 

 

Fudbal

 

Man City-Burnley 3+

Dynamo Kiev-Kolos Kovalivka 2+

Runavik-HB Torshavn 2+

 

Bologna-Juventus 2+

Goteborg-Mjallby 2+

Cheltenham-Northampton 2+

 

Kvote 1.84 i 2.29.

 

Prateci tiket, Man City 1, Sevilla X2, Fiorentina 1X, Juventus 2, Dynamo Kiev 1, Goteborg 1X, Elfsborg X2. Kvota 5.05.

 

KBO i NPB danas imaju dan pauze, taman da napravim plan za sutra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...