Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3 (fudbal 1/1, bejzbol 1/2). Leverkusen je imao dosta dobrih situacija za postizanje pogotka, no ostase na 3 komada. U KBO delu je talicno usao jedan tiket, sa 4 poena u produzetku. Ne bunim se.

Jacu ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Eintracht Frankfurt 3+

 

Wolfsberger-Hartberg 3+

 

LASK-Rapid Wien 3+

 

Sparta Prague-Opava 3+

 

Grecia-San Carlos 3+

 

Universidad de Costa Rica-Deportivo Saprissa 3+

 

Kvote 1.23, 1.33, 1.59, 1.42, 1.38 i 1.31.

Samo standardne stvari danas. Bayern u polufinalu kupa; Hartberg i LASK iz Austrije (Salzburg preskocih posto Sturm ne igra previse efikasne meceve); samo Sparta Prague od Ceha (izbacih Plzen na kraju); Costa Rica zavrsava regularni deo sezone, pa i od njih probah dve najverovatnije utakmice.

 

Prateci tiket, Bayern 1, Wurzburger 1, Vojvodina X2, Zvezda X2, Wolfsberger 1, LASK 1X, Salzburg 2, Ludogorets 2, Herediano 1, Legia 1, Porto 1, Benfica 2. Kvota 29.23.

 

 

Bejzbol

 

LG Twins-SK Wyverns 1

KT Wiz-KIA Tigers 2

 

NC Dinos-Doosan Bears 1

Samsung Lions-Kiwoom Heroes 2

 

Kvote 2.62 i 2.15.

Lee Min-ho za LG Twins, 1-1, 1.10 ERA, 0.92 WHIP, 9 strajkauta na 16+ ininga, 6 walks i hbp. Kim Tae-hoon za Wyverns, 1-3, 4.94 ERA, 1.24 WHIP, 16 Ks na 27+ ininga, 15 walks i 3 hbp. Sezonska serija 3-2 za Twinse, tekuca 1-0 za Wyverns.

Kim Min za KT Wiz, 2-2, 7.83 ERA, 1.83 WHIP, 14 Ks na 23 ininga, 16 walks i 3 hbp. Brooks za Tigerse, 2-2, 3.13 ERA, 1.26 WHIP, 31 strajkaut na 37+ ininga, 7 walks i jedan hbp. Sezonska serija 2-2, tekuca 1-0 za Tigerse.

Rucinski startuje za Dinos, 4-0, 2.11 ERA, 1.20 WHIP, 38 strajkauta na 38+ ininga, uz 10 walks. Alcantara za Bearse, 5-1, 4.63 ERA, 1.49 WHIP, 31 Ks na 35 ininga, 9 walks i 3 hbp. Sezonska serija 3-1 za Dinos, tekuca 1-0 za Dinos.

Baek Jung-hyun za Lionse, 0-3, 10.29 ERA, 2.14 WHIP. Jokisch za Heroes, 5-0, 1.49 ERA, 0.94 WHIP, 30 strajkauta na 36+ ininga, uz samo 5 walks. Sezonska serija 3-1 za Heroes, tekuca 1-0 za goste.

 

 

 

Link to comment

Tja, nista od fudbala, cim sam jace odigrao. To vec postaje tradicija.  Cesi kao da igras loto i na ovim sitnim kvotama, ne vole da daju golove. Ni Austrijanci nisu sjajni, no mozda na Wolfsbergeru udje i drugi bonus. KBO polovicno, a i to sa jednom odlozenom utakmicom.

Bar mi u Meridianu odmah uracunaju kvotu 1, a ne kao pojedini koji cekaju mec u pomerenom terminu, pa ako dodje ono sto sam igrao racunaju kvotu 1, ako ne, onda kao da sam pao (znam bar dve kladionice koje to rade).

Link to comment

4/8 (fudbal 3/6, bejzbol 1/2), Hartberg je dosao 5+, San Carlos 5+ i 7+. Fudbal je sigurno mogao doci dosta bolje od ovoga. Hartberg prolazi lagano, ali zato LASK samo jedan gol pred kraj. Kod Ceha odabrah Spartu i pogresih, samo 2-0. Bayern je neprijatno dugo vodio sa 1-0, no nekako prodje i to. Costa Rica polovicno. San Carlos je doneo dva lepa bonusa, no prvoplasirana Deportivo Saprissa ostaje na nuli protiv poslednjeg na tabeli. Oko devedesetog minuta je "svitnulo" 2-1, no usledio je ponisten gol, kao na Tracksuit Manageru na C-64. U KBO delu jedan prolaz, nakon sto je na tom tiketu jedan mec odlozen, a drugi registrovan nakon 5 ininga. Na drugom oba promasaja, pa to i nije moglo bolje. Jedina greska juce, je sto izbacih dva para koja su dosla (Plzen i Salzburg). Srecom te Salzburg volsebno nije usao u 7+ (dva igraca vise u zavrsnici utakmice). Los trend i dalje kod jace uplate, nadam se da ce biti bolji rezultati tokom vikenda.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Linz-Austria Klagenfurt 3+

 

Sevilla-Betis 1X

Istra-Hajduk Split X2

 

Kvote 1.53 i 1.45.

Cim sam probao nesto u fiksu od fudbala, smanjih uplatu na minimum. I Austrija 2 je wild card, pa je mozda tako i bolje.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Doosan Bears 1

Lotte Giants-Hanwha Eagles >8.5

 

KT Wiz-KIA Tigers 2

Samsung Lions-Kiwoom Heroes <12.5

 

Kvote 2.15 i 2.42.

Wright baca za Dinos, 4-1, 2.65 ERA, 1.18 WHIP. Serija 1-1.

Lotte lako resava Eaglese, uz oba overa u tekucoj seriji.

KT Wiz ponovo ima nepouzdanog startera, Kim Min-soo 0-2, 12.19 ERA, 2.81 WHIP. Serija 2-0 za Tigerse.

Dva pristojna startna picera na poslednjem paru, pa zato i probah under. Oba minusa tokom aktuelne serije.

Link to comment

Juce mi je bio dan za ikseve, steta sto ih nisam povezao i zamastio sve na jednom tiketu, ali, eto, ne moze sve da se odigra, i ovako nije lose:

 

k5OXOTC.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Gde ih nalazis.:D

Ja tek malopre videh da su ovi moji Austrijanci poceli u 10 i 30. Kakav im je to termin.:huh: Pozitivno je da je vec doslo 3+.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 2/2, bejzbol 0/2). Fudbal je dosao izuzetno lako. Austrijanci prolaze oko 60. minuta, dok fiks nije izlazio iz opsega dvoznaka. Bejzbol sam lose uklopio, po pogodak i promasaj. Tja, morace isti samo u slabiju grupu; eventualno na kombo tiket ako nema nicega drugog (bar dok ne krene MLB).

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Milan 1

 

Valencia-Levante w1

 

B36 Torshavn-Streymur 3+

 

Hoffenheim-Leipzig 3+

 

Fenerbahce-Kayserispor 3+

 

Horn-Amstetten 3+

 

Kvote 1.60, 1.31, 1.25, 1.34, 1.43 i 1.56.

Retko igram fiks na fudbalu, no Juve deluje kao sigurica (Ibra ne igra, a bez njega Milan nije ni upola opasan), dok Valencia nema poraz na domacem terenu u tekucoj sezoni. Leipzig i Fener su uobicajene stvari. Od Farana sam hteo probati oba danasnja para, no za Runavik jos uvek nije izbacena kompletna ponuda, te je ostao B36 Torshavn. Tu je i par iz Austrije 2, koji je statisticki najverovatniji.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Fenerbahce 1, Leipzig 2, Hamburger 2, Rijeka 2, Dinamo Zagreb 2, Flora Tallinn 1. Kvota 10.22.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Kiwoom Heroes 1

LG Twins-Lotte Giants <10.5

 

SK Wyverns-KIA Tigers <10.5

Samsung Lions-KT Wiz <12.5

 

Kvote 1.81 i 2.19.

Koo Chang-moo startuje za Dinos, 5-0, 0.66 ERA, 0.71 WHIP, 44 strajkauta na 41 iningu, uz samo 9 walks. Lee Seung-ho za Heroes, 0-2, 7.39 ERA, 1.68 WHIP, 17 Ks na 28 ininga, 14 walks i jedan hbp. Sezonska serija 3-0 za Dinos.

Wilson nastupa za LG Twins, 2-2, 4.29 ERA, 1.15 WHIP, 27 strajkauta na 35+ ininga, 8 walks. Straily za Giantse, 1-2, 2.23 ERA, 1.21 WHIP, 43 Ks na 40+ ininga, 15 walks. Prvi ovosezonski duel (tradicionalno dolaze minusi kada oni igraju).

Gagnon nastupa za KIA Tigers, 2-3, 3.48 ERA, 1.07 WHIP. Jong Hoon Park za Wyverns, 3-0, 3.44 ERA, 1.26 WHIP. Sezonska serija 2 minusa i jedan plus.

Seung Min Lee ce dobiti sansu u rotaciji Lionsa. Ima samo 19 godina i iskustvo na nizem nivou JK bejzbola. Despaigne startuje za KT Wiz, 2-2, 4.29 ERA, 1.31 WHIP. Sezonska serija jedan minus i 2 plusa.

Danasnji dan donosi veliku verovatnocu za padavine na cak 3 meca, pa je pitanje sta ce se odigrati (Wiz, Bears i Dinos).

Oba dabla su u slabijoj grupi (polovina uplate jace grupe).

  • +1 1
Link to comment

Koliko me nerviraju ova pomeranja termina utakmica na fudbalu.:isuse: Austrija 2 se tek sutra igra. Po ovakvom rasporedu bih taj par sigurno zaobisao. Poenta ovog mog sistema i jeste igra dan za danom, a ne cekanje tokom skoro celog vikenda.:dry:

 

U KBO sektoru je samo jedan par odlozen do sada, Samsung Lions-KT Wiz.

Link to comment

Prodjose dva HTZ tiketa, jedan pojacan Granadom (da je Trabzon pobedio sa golom razlike, bio bi jos jedan - Rio Ave i Trabzon oba HX, ali ne mari ni ovo):

 

QQ8UHOY.png

 

AyQDU15.png

 

:)

 

 

Link to comment

Fener udje, no Nemci ponovo corak. Ovo sto je Leipzig masio se i kod nad rutinski realizuje. 

Ono sviranje ofsajda kod 2 na golmana kontre treba ukinuti. Igraci su svejedno sami ispred.njega, kao da je bitno kako ide pas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Padose dve najsigurnije stvari danas. Pomenuti Leipzig, a onda ni Juve nije uspeo da resi "pokojni" Milan. 

Osim Costa Rice, fudbal dolazi katastrofalno, u nastavku sezone.

Link to comment

Vola ne mogu da ubodem. Pao Juve, pao Hoffe gg3+ (i pored 0:2 u 10min) pao Valensiju usranu. Uhvatio samo Sporting, a i oni jedva.

 

@Nesh brate svaka cast, udeli sirotinji bedi koji fix :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...