Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Opet iskocilo 200din bonusa na Mozzartu. Ja sam pratio ponedeljke™, ali ne bi nista.


Totalno sam izleteo iz fazona, ne mogu da se sastavim da ispratim kad ko igra a kamo li da uhvatim tiket.

Link to comment

2/2 (bejzbol 2/2), prosao je kombo tiket. Nakon poduze serije promasaja, kada je o KBO rec, danas se sve idealno uklopilo. Overi prolaze brzo, dok fiks nije dolazio u pitanje. Prosao bih i da sam igrao samo pluseve. Jedina mana je mala uplata, no to je vec bila ocekivana stvar.

Sutra bas i nemam vremena za piskaranje (ili cu biti mrtav umoran), pa evo onoga sto odigrah malo ranije.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Austria Vienna II-Linz 3+

 

Horn-Liefering 3+

 

Debreceni-Kaposvari 3+

 

Celje-Rudar Velenje 3+

 

Kvote 1.48, 1.42, 1.30 i 1.57.

Dosta stvari koje retko igram ozbiljnije, pa je i uplata minimalna shodno tome. Austrija 2 je solidna liga za golove, pa probah dva statisticki najverovatnija para. Tu su i veliki favoriti iz Madjarske i Slovenije.

Svi parovi su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Ried 1, TSC 2, Monchengladbach 2, Celje 1, Braga 2, Hajduk Split 1, Debreceni 1. Kvota 9.59.

 

 

Bejzbol

 

Hanwha Eagles-NC Dinos 2

Lotte Giants-KT Wiz >9.5

 

Kvota 2.03.

Jang Shi-hwan za Eaglese, 1-3, 6.93 ERA, 2.11 WHIP, 31 strajkaut na 24+ ininga, uz 18 walks i 4 hbp. Wright za Dinos, 3-1, 3.21 ERA, 1.21 WHIP, 24 Ks na 28 Ininga, 12 walks i 2hbp. Sezonska serija 2-1 za NC Dinos.

Seo Jun-won za Lotte Giants, 2-1, 4.23 ERA, 1.30 WHIP. Kim Min-soo za KT Wiz, 0-2, 14.14 ERA, 3.14 WHIP, 11 primljenih poena tokom 7 ovosezonskih ininga. Sezonska serija 3 plusa.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponekad mi nije jasno na osnovu cega kladionice postavljaju kvote na fudbalu. Na Madjarima 1.16 u fiksu i 1.30 na golove, nije doslo ni jedno, ni drugo. Kod Slovenaca slicna stvar u najavi, nakon 0-0 na poluvremenu. Austrijanci znaju da se raspucaju, pa da i predjem preko njih  (Austrija 2). Gde bas Holandjani da otkazu ligu (ovo je bio termin za Holandiju 2:isuse:).

 

Ovo danas je manje bitno, mada nervira u svakom slucaju. Za sutra, Bayern, Mainz, Leipzig, Dortmund, Zvezda, sve po 3+ sigurno. Razmatram Liberec-Mlada Boleslav, posto vidim da postoji trend, no cim vidim kvotu preko 1.80, tesko mi je da se odlucim (mozda cu staviti u slabiju grupu). Tu je i Deportivo Saprissa-Grecia duel iz Costa Rice, koji je dosta blize ulasku na kombo tiket (ne dopada mi se sto bih za kombo cekao taj skoro jutarnji mec).

Link to comment

2/5 (fudbal 1/4, bejzbol 1/1). Na fudbalu sam odigrao stvari, koje ne igram tako cesto i tako sam i prosao. Kod Austrije 2 jedva prolazi jedan par, nakon 2 gola u prvih 45 minuta na obe utakmice. Madjari su za no comment; tim koji se bori za opstanak ne uspeva da resi ekipu koja je vec ispala. Slovenci takodje nekorisni; ako je razlika u kvalitetu stvarno tolika, ocekivao bih bar dva pogotka odmah do poluvremena, a ne nekih mrljavih 2-0. KBO taman kako treba. Nije bilo previse pomoci ovde, no bar se podsetih zasto neke lige nikada ne igram.

Jaci ulozi danas (cele nedelje sam se spremao za ovo Bundes kolo).

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Bayern 3+

 

Leipzig-Paderborn 3+

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

 

Eintracht Frankfurt-Mainz 3+

 

Dortmund Hertha 3+

 

Deportivo Saprissa-Grecia 3+

 

Liberec-Mlada Boleslav 3+

 

Kvote 1.30, 1.54, 1.53, 1.40, 1.50 i 1.77.

Najpre sam hteo odigrati svih pet parova iz Nemacke 1, no na kraju odlucih da je bolje da ne preterujem. Leipzig, Bayern, Dortmund, Mainz, Zvezda, to su vec standardne stvari. Cehe igram retko, no Liberec-Mlada Boleslav par lici statisticki na plus (duel ekipa sa najvise 3+ meceva u ligi). Costa Rica postaje nezaobilazna, mada sam ih danas odigrao slabije.

Prva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Leipzig 1, Bayern 2, Dortmund 1, Liberec 1, Sparta Prague 2, Dinamo Zagreb 2, Zvezda 1, Zorya 1, Shakhtar 1. Kvota 18.04.

 

 

Link to comment

Nista gore nego kada veliki favorit ostane sa igracem manje, pa jos pre poluvremena.:isuse: Bar je Bayern raspucan, a i u Frankfurtu pade jedan gol na vreme.

Link to comment

Uzasni rezultati. Bayern na stranu, kako je Leipzig uspeo, makar i sa igracem manje, da ostane na jednom golu, meni je stvarno enigma. Bonus je sto Frankfurt nije mogao do gola, protiv smesne odbrane Mainza.

Odigram jace prvi put jos od prekida CL i ulete ovakvi nebulozni rezultati. Ja sam u najmanju ruku ocekivao po 5 komada, na ovim mojim Bundes mecevima.:dry:

Link to comment

Cini se da je dobro sto Nemci imaju jos samo 4 kola do kraja, izgleda da ni Dortmund nece doci. Tja. 4 ultra verovatna meca i prodje samo 1. Neverovatno.

Link to comment

3/6 (fudbal 3/6), Bayern je dosao 6+. Cim sam pokusao da odvojim verovatne i manje verovatne parove, uleteo je ocajan dan. Nemci tesko da su mogli gore. Padose Dortmund, Leipzig i Mainz, tri standardna zicera za golove. Bayern i Leverkusen lagano, no i nije neka uteha. Cesi ponovo bez problema, a nastavljena je odlicna Costa Rica serija (6/6 na nivou sezone). Kao sto rekoh, dugo nisam odigrao jace i odmah uletese neverovatni rezultati. Leipzig nakanta Mainz u gostima, a onda 1-1 protiv slabijeg tima kod kuce (igrac manje mi i nije neko opravdanje; Werner masi previse sansi). Iznervirao sam se poprilicno i tu nisu pomogli ni kasniji prolazi iz slabije grupe. Ne mora uvek da dodje sve, no vise od jednog promasaja je ovde bilo sokantno.

Standardna uplata danas (50% u odnosu na juce, po tiketu).

 

 

Fudbal

 

Alajuelense-Santos de Guapiles 3+

 

Hartberg-Salzburg 3+

 

Augsburg-Koln 3+

 

Fuglafjordur-Argir 3+

 

Kvote 1.44, 1.26, 1.71 i 1.44.

Alajuelense i Salzburg su prilicno verovatni. Potonja dva para po statistici takodje lice na lagane pluseve, mada je rec o ravnopravnijim duelima.

 

Prateci tiket, Stuttgart 1, Salzburg 2, Radnicki Nis 1, Bate Borisov 2, Shakhter Soligorsk 1, Copenhagen 1, Rijeka 2, Ferencvaros 1, Legia 2, Maribor 2. Kvota 61.15.

 

 

Bejzbol

 

Lotte Giants-KT Wiz 2

Hanwha Eagles-NC Dinos 2

 

Kvota 2.06.

KBO je krenuo u 10 casova. Despaigne startuje za KT Wiz (nije sjajno otvorio mec), Dinose odigrah na osnovu forme tima.

 

 

Link to comment

Kakva serija promasenih zicera na Augsburg-Koln, ovo nisam skoro video (ni penal nisu realizovali).:D

Salzburg i Farani lagano, bejzbol corak. 

Link to comment

2/5 (fudbal 2/4, bejzbol 0/1), Salzburg je dosao 6+, Fuglafjordur 5+. Na fudbalu je doslo ono sto je bilo gotovo sigurno. Nemci ponovo nista, dva gola u zavrsnih 5 minuta meca. Prvi promasaj kod Costa Rice, ostalo im je jos jedno kolo. Bejzbol promasih; luzerski timovi nalaze nacin da budu porazeni i kada imaju odlicnog startera. Bas los vikend. Petak nije toliko bitan, juce meh takodje mada je pitanje da li sam mogao bolje od ovoga, subota je zato trebala doneti lagani plus, a i parovi su bili recimo 95% verovatni.

Minimalni ulozi danas (jedva sam nasao nesto za igru).

 

 

Fudbal

 

Hamburger-Holstein Kiel 3+

 

Parnu JK Vaprus-Parnu 3+

 

Kvote 1.56 i 1.30.

Najpre sam planirao da ne odigram nista, no na kraju ipak bacih nesto sa malim ulozima. Zanimljiv mec iz Nemacke 2, te Estonija 2.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2), Hamburger je dosao 5+. Jos jednom se pokazalo da ne treba igrati ono sto ne znas/nisi gledao, ma koliko verovatno bilo. Estonci jedva dadose 2 komada. Prijatno iznenadjenje na Hamburger-Holstein Kiel, steta sto gosti nisu ranije poravnali. Jedino mi nije jasno da Hamburger forsira samo kada nema prednost, a cim povedu neka tika taka, bez pokusaja zavrsnice. Pokusaj da napravis ubedljivu prednost, ako si vec prilicno bolji tim. Na kraju im se taj ziheraski pristup i osvetio. Nemam primedbu na ovo juce; sam sam pogresio igrajuci na nesto sto nikada nisam gledao.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Saarbrucken-Leverkusen 3+

 

Kvota 1.25.

Poucen igranjem pojedinih wild card stvari prethodnih dana, probah samo ono ocigledno.

 

Prateci tiket, Leverkusen 2, Austria Wien 1X, Vejle 1, Hapoel Tel Aviv X2, Piast Gliwice 1, Lech P. 1X. Kvota 5.37.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Doosan Bears >10.5

Lotte Giants-Hanwha Eagles <10.5

 

Samsung Lions-Kiwoom Heroes <12.5

LG Twins-SK Wyverns >7.5

 

Kvote 2.03 i 1.96.

Choi Sung-young nastupa za NC Dinos, 0-0, 5.14 ERA, 1.71 WHIP. Jo Je-yeong za Bearse i ovo ce mu biti prvi KBO start. Sezonska serija 2 plusa i jedan minus.

Sampson startuje za Giantse, 0-2, 9.39 ERA, 2.09 WHIP, 6 strajkauta na 7+ ininga, 4 walks. Saupold za Eaglese, 2-3, 3.07 ERA, 1.27 WHIP, 20 Ks tokom 41 ininga, 10 walks i 2hbp. Sezonska serija 3 minusa.

Won Tae-in za Lionse, 3-1, 2.45 ERA, 1.12 WHIP, 21 strajkaut na 33 ininga, 8 walks i 2 hbp, Jo Young-gun za Heroes, 1-0, 3.00 ERA, 1.17 WHIP, 2 Ks na 6 ininga, 3 walks. Sezonska serija 2 minusa i jedan plus.

Kelly startuje za Twinse, 2-1, 6.12 ERA, 1.52 WHIP, 23 strajkauta na 25 ininga, uz 9 walks i jedan hbp. Lee Geon-wook za Wyverns, 1-1, 4.63 ERA, 1.29 WHIP, 10 Ks na 11+ ininga, 4 walks. Sezonska serija 2 plusa i 2 minusa.

Link to comment

Ala se ispromasivao Lever protiv random nizerazredne ekipe. Dobro je da je treci gol pao na vreme. Ovaj Paulinjo jeste klinac (tek 19 godina), no da ovako ne ume da realizuje jedan na jedan i tako 3-4 puta, bas iritira. Igras na poziciji napadaca, a imas katastrofa finishing (sto bi rekli FM terminologijom).:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...