Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo su jos i normalne igre. On na hokeju nalazi one stvari, skoro nemoguce za pogoditi.:D

Meni su jedine vece kvote ove na bonus tiketima (a to igram sitno), za Dortmund 5+ po 3.70, 7+ na 14. Glavne stvari su uvek ispod 2.

Kao sto renne rece, pomislicu da umem da pogadjam, nakon dva dobra dana u nizu.:rolleyes:

Link to comment

4/4 (fudbal 4/4), Monchengladbach je dosao 5+, Dortmund 5+ i 7+, prosli su kombo tiket, odnosno prateci fiks tiket (8+ kvota). Prvi put nakon sto su Nemci nastavili prvenstvo, rezultati su se idealno uklopili. Monch lagano, cak dosta lakse od onoga sto sam ja ocekivao. Dortmund se mucio u prvom poluvremenu, a onda kanonada u zavrsnici meca, nakon sto se Paderborn otvorio. Costa Rica se pokazala kao izuzetno zahvalna, sa dva rutinska prolaza. Ne secam se kada sam uhvatio fiks tiket i to jos 6 parova "u glavu" (premale su mi kvote za P/K igru, posto Millennium jos ne radi ovamo kod mene). Tesko da je moglo mnogo bolje od ovoga, taman da pokrije promasaje (bilo ih je podosta), u prvih desetak dana restarta.

I dalje izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Koln-Leipzig 3+

 

Midtjylland-Horsens 3+

 

Vikingur-Tvoeroyri 3+

 

Skala-Runavik 3+

 

Argir-Klaksvik 3+

 

Kvote 1.40, 1.59, 1.41, 1.29 i 1.33.

Danasnje kvote nisu preterano upecatljive, pa je neki ciljani minimum 4/5 (uz neki bonus tiket naravno).

Leipzig igra protiv ekipe koja stalno ide u 3+, te to lici na prilicno siguran par. Midtjylland bas i nije sinonim za golove, no ocekuje se ubedljiva pobeda, a zasto ne i 3+. Tu je i liga koju nisam ranije igrao, Farska Ostrva. Postoji velika razlika u kvalitetu izmedju par top timova i ostatka lige (prvih 5 ekipa na tabeli je neuporedivo jace od preostalih 5), te su favorit-autsajder tekme zgodne za igru.

 

Prateci tiket, Leipzig 2, Randers 1, Midtjylland 1, Copenhagen 2, Vikingur 1, Runavik 2, Klaksvik 2. Kvota 8.45.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekam sedmi gol na Koln-Leipzig i ljudi mase 5 vezanih jedan na jedan situacija.:isuse: Da li je to toliko tesko da se realizuje. Da je mali fudbal u pitanju, pa i da razumem.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 3/5), Klaksvik je dosao 6+, Leipzig 5+. Nisam odusevljen kako je fudbal dosao, no ne moze sve biti idealno. Midtjylland je realno previse kilav za igranje na golove (da sampionski tim igra takav taktizerski fudbal mi je uvek smor totalni). Farane sam mogao probati i sire (sva 4 para). Runavik je stao na 4-0 na poluvremenu, Klaksvik 6-0, Vikingur kao na dominama prazno=prazno. Koln i Leipzig odigrase ekstra zanimljiv mec, neverovatno je da nije pao sedmi gol iz onakve gomile zicera.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Indjija-Zvezda 3+

 

Brondby-Sonderjyske 3+

 

Fuglafjordur-Streymur 3+

 

Kvote 1.47, 1.70 i 1.48.

Zvezda igra dosta tecniji fudbal, od kada je Stankovic preuzeo ekipu, pa se ohrabrih da probam danasnji mec. Danci se nisu proslavili efikasnoscu juce i u nedelju, mada je Brondby obicno zahvalan za igru. Farani mi deluju kao zgodna liga za igru. Sto je faktor "divljine" veci, to je meni fudbal bolji za igru i gledanje.

Sva tri para su na kombo tiketu.

 

 

Bejzbol

 

KT Wiz-Doosan Bears 1

NC Dinos-SK Wyverns 1

 

Kvota 2.40.

Despaigne startuje za WIZ, 2-0, 1.69 ERA, 0.64 WHIP, 28 strajkauta na 32 ininga, uz samo 5 walks.

Dinos imaju za sada najbolji napad lige i nesto boljeg startnog picera danas.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, NC Dinos >9.5, KIA Tigers >8.5, Kiwoom Heroes >9.5, KT WIZ <12.5, Samsung Lions <11.5. Kvota 9.59.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danci su izgleda odlucili da ne idu vise u 3+.:D U celom kolu jedan jedini mec sa vise od dva gola. Zvezda jedva, a za Farane cemo jos videti. Za sutra sam nasao cak 6 zanimljivih meceva. KBO od sada samo na poene, mada i to sitno.

Link to comment

2/4 (fudbal 2/3, bejzbol 0/1). I ovo sto je doslo od fudbala, doslo je jedva. Zvezda prima gol par minuta pre kraja, Farani prolaze tek kada je Fuglafjordur ostao sa igracem vise. Danci nastavise u istom, neefikasnom ritmu. KBO sam ponovo promasio i to su oba meca u startu otisla u povecu kontru. Sigurno je moglo bolje, no subota ce biti glavni dan ove nedelje koliko vidim, dok je pre toga samo priprema.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

LASK-Hartberg 3+

 

Salzburg-Rapid Vienna 3+

 

Universidad de Costa Rica-San Carlos 3+

 

Deportivo Saprissa-Jicaral 3+

 

Sparta Prague-Teplice 3+

 

Duisburg-Carl Zeiss Jena 3+

 

Kvote 1.40, 1.39, 1.45, 1.67, 1.64 i 1.56.

Danas sam uklopio meceve u okviru kvota koje inace volim da igram (posto sve preko 1.70 mi vec lici na wild card). LASK i Salzburg se bore za titulu, pri cemu su prilicno zahvalni za golove. Costa Rica je prijatno iznenadila do sada, te odabrah dva najverovatnija danasnja para. Kod Ceha odigram povremeno na top ekipe, ali samo kada su domacini. Tu je i par iz Nemacke 3, prvi protiv ubedljivo poslednjeg tima, uz nadam se dosta golova.

Svi parovi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Hannover 1, Duisburg 1, Partizan 2, Vojvodina 1, LASK 1, Salzburg 1, Sparta Peague 1, Porto 2. Kvota 13.47.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-Lotte Giants >6.5

KT Wiz-Doosan Bears >10.5

 

Kvota 2.02.

Yang Hyun-jong za KIA Tigers, 3-2, 4.85 ERA, 1.42 WHIP; Sampson za Lotte Giants, 0-1, 5.40 ERA, 1.20 WHIP.

So Hyeong-jun za KT Wiz, 3-1, 7.06 ERA, 1.66 WHIP; Lee Yong-chan za Doosan Bears, 1-2, 8.72 ERA, 1.75 WHIP.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nemacke nize lige su mi uvek baksuz. Sigurno poslednji tim, ne moze da primi 2 gola u gostima. LASK je jedva prosao, mozda sam tu ispucao srecu.

Link to comment

4/7 (fudbal 4/6, bejzbol 0/1). Fudbal je dosao meh. Nijedan bonus tiket na 6 meceva. Salzburg samo 2-0, Duisburg 1-1 protiv ubedljivo poslednjeg na tabeli. Od dobrih stvari, LASK prolazi u 93. minutu, San Carlos u 95. minutu, Sparta Prague u prvom poluvremenu, Deportivo Saprissa rutinski. Costa Rica se pokazala izuzetno korisnom do sada; 5/5 u singlu, uz par bonusa. KBO sam ponovo promasio, no sada mi je veca briga da li ce MLB uopste krenuti. Ocekivao sam jedan prolaz vise na fudbalu, uz bar 2 bonusa, no idemo dalje, subota je glavni dan tekuce nedelje.

Minimalni ulozi i danas.

 

Na fudbalu nisam bio odusevljen ponudom (Portugalci su uvek wild card; Costa Rica donosi relativno sumnjive meceve, sa kvotama oko 1.80, pa je bolje da i to ne diram).

 

Bejzbol

 

KT Wiz-Doosan Bears >9.5

LG Twins-Samsung Lions >8.5

 

NC Dinos-SK Wyverns 1

Hanwha Eagles-Kiwoom Heroes 2

 

Kvote 1.97 i 1.89.

Kim Min baca za Wiz, 2-1, 5.23 ERA, 1.60 WHIP, cak 15 walks na 20+ ininga. Alcantara za Bearse, 4-1, 3.90 ERA, 1.47 WHIP, 23 strajkauta na 30 ininga. Sezonska serija 4 plusa i jedan minus; tekuca plus i minus.

Jung Chan-heon za LG Twins, 1-1, 5.06 ERA, 1.44 WHIP. Baek Jung-hyun za Samsung Lions, 0-2, 7.20 ERA, 1.60 WHIP. Sezonska serija 2 plusa i 3 minusa; tekuca plus i minus.

Rucinski nastupa za Dinos, 3-0, 2.51 ERA, 1.18 WHIP, 30 Ks na 32+ ininga. Kim Tae-hoon za Wyverns, 1-2, 3.00 ERA, 1.04 WHIP, 16 strajkauta, ali uz 11 walks. Sezonska serija 4-1 za Dinos, tekuca 1-1.

Kim Min-woo za Eaglese, 0-2, 3.90 ERA, 1.16 WHIP, 27 strajkauta na 27+ ininga, 12 walks. Jokisch za Heroes, 4-0, 0.90 ERA, 0.87 WHIP, 27 strajkauta na 30 ininga, uz samo 5 walks. Sezonska serija 5-0 za Heroes, tekuca 2-0 za goste.

Link to comment
4 hours ago, Miljenko said:

Bejzbol

 

KT Wiz-Doosan Bears >9.5

LG Twins-Samsung Lions >8.5

 

NC Dinos-SK Wyverns 1

Hanwha Eagles-Kiwoom Heroes 2

 

Pozdrav i hvala. :)

Iskombinovao sve u 1 tiket.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...