Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/5 (fudbal 1/3, bejzbol 0/2), Salzburg je dosao 5+. Salzburg lagano. Kako Danci nisu dosli nakon 0-2 na poluvremenu mi vec nije jasno nikako. Freiburg-Leverkusen je par koji mi je bio sumnjiv u startu i ipak ga odigrah. Igram tolike godine i ponovo se desi da se izletim kao poslednji pacer. KBO me nije odusevio, posebno poraz Dinosa nakon preokreta. Los trend nakon nastavka kladionicarske sezone. Od bejzbola i nisam ocekivao previse, posto mi je liga bila nepoznata do skora. Zato sam od Nemaca ocekivao mnogo vise (Leipzig ne dolazi kod kuce, Bayern i Dortmund padaju dva puta).

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Hertha-Augsburg 3+

 

Mainz-Hoffenheim 3+

 

Bayern-Fortuna Dusseldorf 3+

Flora Tallinn-Tallinna Kalev 3+

 

Plzen-Mlada Boleslav 3+

 

Jicaral-Universidad de Costa Rica 3+

 

Herediano-Santos de Guapiles 3+

 

Kvote 1.75, 1.53, 1.42, 1.67, 1.59 i 1.56.

Probah dosta toga, mada cu se nacekati za Spance i Italijane, ako su vec Holandjani otkazani. Tu su tri para iz Nemacke, nakon sto sam odlucio da preskocim timove sa dna 3+ tabele (Schalke, Wolfsburg). Na Bayern je kvota bila oko 1.20, te sam kao dopunu stavio Estonce, mec sa najvecom razlikom u kvalitetu. Plzen i Mlada Boleslav cesto igraju sa dosta golova, plus su oba tima pri vrhu 3+ tabele (15/25). Za kraj imam dve tekme iz Costa Rice, koje po statistici lice na lagane overe.

Nakon nesto mantanja, svi parovi su zavrsili na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Jicaral 1, Herediano 1, Bayern 1, Plzen 1, Slavia Prague 1, Legia X2, Wolfsburg 1X. Kvota 5.66.

 

 

Bejzbol

 

Samsung Lions-NC Dinos 2

Doosan Bears-Lotte Giants >8.5

 

Kvota 2.06.

Ovi mecevi su poceli oko 10 casova po nasem vremenu. Odigrah jedan dabl kako bih pratio ligu i dalje (bar dok se u MLB ne dogovore). Vidim da Bearsi i danas imaju problema u ofanzivi.

Slabija grupa.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Propali su i Estonci koliko vidim. Na 1.03 u fiksu, bednih 1-0 na poluvremenu, a i to pred kraj istog. Na tako nekoj tekmi ocekujem laganih 3+ vec u prvih 45 minuta, smor.

Link to comment

Jedva. 3-0 u 91. minutu, a bonus je i igrac vise u zavrsnih 10+ minuta. Prenos mi je zabagovao u 80. minutu, pa sam se dodatno nervirao. Prilicno slaba predstava za 1.03 kvotu u fiksu. Za tako nesto ocekujem da protivnik ima minimalne sanse da uradi bilo sta, kako napred, tako i pozadi.

 

KBO ponovo promasih, no odigrano je slabije pa nije strasno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakvi rezultati.:isuse: Kod Nemaca nije bilo ok kola, u nastavku prvenstva. Osim Bayerna, ostali su samo wild card mecevi. Moze se desiti da bude samo jedan prolaz, kao i juce. Propast.

Link to comment

4/7 (fudbal 4/6, bejzbol 0/1), Plzen je dosao 5+ i 7+, Jicaral 5+. Izuzetno lose otvaranje na fudbalu, da bi se kasnije sve uklopilo sasvim pristojno. Flora jedva ulazi u 3+, Bayern lagano, no bez bonus tiketa. Plzen je prijatno iznenadio goleadom, taman da sanira Mainz-Hoffenheim i Hertha-Augsburg. Costa Rica donosi dva laka prolaza, uz jedan bonus, te sam tu vise nego zadovoljan.

Bejzbol sam ponovo promasio, ali se nisam nervirao, posto sam ga ostavio van kombo tiketa.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Union Berlin 3+

 

Paderborn-Dortmund 3+

 

San Carlos-Cartagines 3+

 

Alajuelense-Deportivo Saprissa 3+

 

Kvote 1.65, 1.47, 1.67 i 1.78.

Nemci nisu bili preterano zahvalni u nastavku sezone, no to je jedna od retkih liga, gde odigram i random mec (posto obicno igram samo top timove, Barsa, Man City, PSG i tome slicno), te ih pratim i dalje. Nastavljamo sa mecevima iz Costa Rice. Danasnji parovi vec lice na wild card.

 

Prateci tiket, Monchengladbach 1, Dortmund 2, Hamburger 1, Stuttgart 2, TSC 1, Kalju Nomme 2. Kvota 8.48.

Link to comment

Bravo, Rene. Samo udri! :)

 

Ja odigram ponesto, al samo reda radi. Svabe ne igram, osim u nuzdi (tako i zavrsi obicno :D), ove Kostarike i ostale radosti, pogodim poneki HX, ali nikako da se uklopi tiket, uvek nesto fali. Nista bez NHLa.

Ali, nema predaje, gotovi su! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...