Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bas los mec. Dortmund verovatno u najgorem izdanju od starta sezone, Bayern tek nesto bolji, no dadose jedan gol talicno. Zavrsnice kao kada na menadzeru imas neke igrace kojima je finishing na minimumu. Nije mnogo bitno, no kako ovo na Lewi nije bio penal, ipak nije NFL u pitanju (i ona ruka Boatenga je bila penal, posto je postojala namera).

Nastavlja se trend da kada bejzbol dodje, fudbal padne i obrnuto.:dry:

Link to comment

Bolje da sam kod Nemaca odigrao sve.:D Sigurno nisam ocekivao da smotani Wolfsburg moze dati ovoliko golova.:rolleyes:

Za sutra cu razmisliti. Schalke preskacem, no ostalo cu verovatno odigrati, plus Holstein Kiel iz druge lige.

Link to comment

Vraticu se na analizu zasto mi je Werder bio zakucan 0-2, nije bilo poente da dublje analiziram kad si vec Miljenko odigrao. Jasno, Werder je ocajan u odbrani, ali bod kuci protiv Gladbaha im je okej. Prvo defanziva, napred sta se uradi. 

Gladbah dolazi nakon jako bitnog i preteskog meca sa Leverkuzenom (sto se i na Lever odrazilo u vecerasnjem mecu sa Wolfsburgom), maksimalno istroseni..da su igrali pre 7 dana, okej, ali pre 3 dana na potpuno promenjen pristup Werdera ..tesko do pobede.

Da je neka ekipa povela pao bi lock na 1-0, igre ne bi bilo..eventualno slucajno jos jedan gol..zato mi je bilo zakucano 0-2 pre svega..ko god da je poveo, cekao bi samo kraj.

Naprosto momentum je bio takav za 0-2

Da ne pametujem dalje, preporucujem sutra od svih ovih meceva Augsburg 3+

(Ne ocekujem naravno ludu goleadu 5:4, ali ako bih izabrao jedan od ponudjenih za 3+ sutra - to bi bio Augsburg)

Edited by Godfrey
Link to comment

Nisam od onih sto biraju jednu utakmicu, tako da cu verovatno izbaciti samo Schalke. Smeta nedostatak ostalih liga, mada u petak ima zanimljiv mec iz Danske, Austrija finale kupa, Leverkusen.

Definitivno bih bolje prosao da sam probao sve, kada je vec bejzbol usao fino.

 

Za sutra jedan KBO dabl i 5 fudbala, no ima vremena za pisanije. Mogli bi Nemci malo bolje od ovoga. Prvo kolo nastavka korektno, no nisu dosli Leipzig i Bayern. Drugo lose. Trece nije pocelo sjajno, cim je pao najsigurniji par.

Link to comment

2/4 (fudbal 0/2, bejzbol 2/2). Fudbal sam odabrao taman tako da ne uhvatim nista. Bayern i Dortmund bih odigrao u bilo kojoj varijanti, dok sam ostalo jednostavno trebao probati sire. Bejzbol se uklopio idealno. Bearsi okrecu mec u 8. iningu, ostalo bez problema. I dalje je skoro nemoguce uklopiti kombo tiket.

Izmedju minimalnih i normalnih uloga i dalje.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Hertha 3+

 

Augsburg-Paderborn 3+

 

Hoffenheim-Koln 3+

 

Bochum-Holstein Kiel 3+

 

Kvote 1.38, 1.67, 1.50 i 1.64.

Schalke sam u startu otpisao, dok Union Berlin-Mainz dugo razmatrah, no domacin bas i nije sinonim za efikasnost (15/27 za 3+, samo 32 data gola), te i njih preskocih. Ostalo su uglavnom standardne stvari, uz jedan par iz druge lige.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Union Berlin, Hoffenheim, Schalke, Augsburg. Kvota 11.30.

 

 

Bejzbol

 

KT Wiz-KIA Tigers 1

Doosan Bears-SK Wyverns >8.5

 

Hanhwa Eagles-LG Twins >7.5

Lotte Giants-Samsung Lions >9.5

 

Kvote 2.28 i 2.23.

Despaigne startuje za KT Wiz, 1-0, 2.25 ERA, 0.96 WHIP, 21 strajkaut na 24 ininga, uz samo 2 walks.

Za Bearse Yu Hui-kwan 1-1, 4.20 ERA, 2.00 WHIP, 5 Ks na 15 ininga, 6 walks. Moon Seung-won za goste 0-0, 5.62 ERA, 1.69 WHIP, 18 Ks na 16 ininga, 3 walks. Oba startera pustaju dosta igraca na baze, pa sam probao over ovde.

Jang Min-jae nastupa za Eaglese, 1-1, 5.62 ERA, 1.69 WHIP, 10 Ks na 16 ininga, 3 walks. Jung Chan-heon za Twinse, 0-1, 5.40 ERA, 1.70 WHIP, 8 strajkauta na 10 ininga, 3 walks. Slicno kao i za prethodni par.

Park Se-woong startuje za Giantse, 0-2, 5.93 ERA, 1.76 WHIP, 9 Ks na 13+ ininga, uz 7 walks. Won Tae-in za Lionse, 1-1, 4.50 ERA, 1.56 WHIP, 12 strajkauta na 18 ininga, 8 walks i 2 hbp (hit by pitch). Takodje lici na lagani plus.

Prvi dabl je u jacoj grupi.

 

Link to comment

Na Augzburgu 27 suteva, ali gola nema. Najvise na svim mecevima vecaras.

Na Hofenhajmu 4 gola iz 23, 

Bet je svakako dobar, ali ne pobedjuje uvek najbolji:D

Link to comment

4/6 (fudbal 3/4, bejzbol 1/2). Ok dan na fudbalu, mada sam ponovo nasao jedan 0-0 mec. Jedina mana je sto nije bilo bonusa, iako su Leipzig i Hoffenheim bili blizu istih. KBO korektno, prosao je tiket sa slabijom uplatom.

Danas minimalni ulozi.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Kiwoom Heroes 1

Hanwha Eagles-LG Twins H1(+1.5)

 

Doosan Bears-SK Wyverns >10.5

KT Wiz-KIA Tigers >7.5

 

Kvote 2.51 i 2.04.

Za Dinos nastupa Kim Young-gyu, 0-1, 3.94 ERA, 1.19 WHIP, 12 strajkauta na 16 ininga i samo jedan walk. Jung Dae-hyun baca za Heroes i ovo ce mu biti prvo KBO nastup jos od sezone 2017 (nije imao neku upecatljivu statistiku ranije, 14-32, 6.63 ERA, 1.78 WHIP, kada je o KBO karijeri rec). Serija 2-0 za Dinos.

Za Eaglese startuje do sada ubedljivi Saupold, 2-1, 2.25 ERA, 0.96 WHIP, 15 Ks na 28 ininga, 6 walks i 2 hbp. Za Twinse Kelly, 1-0, 5.79 ERA, 1.50 WHIP, 10 strajkauta na 14 ininga, 3 walks. Serija je 2-0 za Twinse, no verujem da Saupold moze odrzati mec makar u egalu.

Lee Yong-chan nastupa za Bearse, 1-1, 10.34 ERA, 1.85 WHIP, 9 Ks na 15+ ininga, 5 walks, uz 4 dopustena HR. Lee Geon-wook ce imati prvi ovosezonski start (3+ ininga iz bullpena do sada, bez pustenog runa). Domacin ima najbolji napad lige. Serija, po plus i minus.

So Hyeong-yun je na moundu za KT Wiz, 2-1, 6.48 ERA, 1.56 WHIP, 6 strajkauta na 16+ ininga, 3 walks. Yang Hyun-jong za Tigerse, 3-1, 3.43 ERA, 1.14 WHIP, 16 Ks tokom 21 ininga, 6 walks, 3 primljena HR. Serija, dva minusa.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (bejzbol 0/2). KBO uklapam sa promenljivim uspehom. MLB nije blizu pocetka, te se moram snaci sa onim sto imam na raspolaganju.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Silkeborg-Nordsjaelland 3+

 

Salzburg-A. Lustenau 3+

 

Freiburg-Leverkusen 3+

 

Kvote 1.50, 1.39 i 1.56.

Uglavnom uobicajene stvari na fudbalu. Malo raznovrsnosti bi trebalo pomoci poboljsanju ucinka.

 

 

Bejzbol

 

Kiwoom Heroes-KT Wiz 1

Samsung Lions NC Dinos 2

 

Doosan Bears-Lotte Giants 1

SK Wyverns-Hanwha Eagles <10.5

 

Kvote 1.88 i 2.12.

Za Heroes baca Jokisch, 3-0, 1.17 ERA, 0.87 WHIP, 18 strajkauta na 23 ininga, 4 walks.

Rucinski startuje za Dinos, 3-0, 2.49 ERA, 1.26 WHIP, 23 Ks na 25+ ininga, uz 7 walks.

Za Bearse nastupa Alcantara, 3-1, 4.12 ERA, 1.33 WHIP, 19 strajkauta na 24 ininga, 3 walks i 2 hbp.

Wyverns i Eagles nam na papiru donose duel ok startera, te zato i probah under. Kim Tae-hoon za Wyverns, 0-2, 2.84 ERA, 0.95 WHIP, 13 Ks na 19 ininga, 9 walks. Kim Min-woo za Eaglese, 0-1, 2.25 ERA, 0.96 WHIP, 25 strajkauta na 24 ininga, 10 walks i jedan hbp.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...