Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Rangersi odigrali iks, kod Washimgton "bio" iks do dva minuta pred kraj. Imao sam sitan singl na Rangerse i obe na drugom tiketu, tako da ne mari. Ostale vragolije bile blizutm, ali se nije poklopilo.

Danas cetiri utakmice, zna se, gotovi su! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Steta sto kod Holandjana nije pao sedmi gol. Sada treba razmotriti stvari za sutra. U NHL delu me nerviraju povrede igraca Tampe (Stamkos i Kucherov su i dalje upitni), jedan manje dobar tim za igru (Islanders, Boston, Columbus, Anaheim su mi u startu samo za siri tiket).

Trenutno su u opticaju dva NHL tiketa i cak 10 meceva na fudbalu; Always Ready, U. de Chile, Leipzig, Atalanta, AZ, F. Sittard, Benfica, Barcelona, Villarreal, Basel. Na prvi pogled ce Always Ready, Leipzig, Atalanta, Villarreal i Basel u jacu grupu. Malo se dvoumim oko Italijana, posto Atalanti sledi utakmica CL u sredu. U. de Chile je wild card, tu nema dileme, a slicno mi deluju i oba para iz Holandije. Barsa ima cvrstog protivnika, no naci na njih 3+ oko 1.70 je retkost, posebno kada su domacini, pa me pomalo vuce da i njih probam jace. Tu je i Benfica, protiv dobre Brage; 3+ trend je slabasan, oko 50%, no dueli ovih ekipa obicno donose dosta golova.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, NHL 1/1), AZ II je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Fudbal rutinski na kraju, mada su poluvremena bila mrljava, malo je falilo da zaspim. NHL tesno, no bitno je da je doslo i to. Usao je konacno jedan kombo, sa manjom kvotom doduse (oko 3.3), no najbitniji je pozitivan trend.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Always Ready-San Jose 3+

 

Basel-Thun 3+

 

Villarreal-Levante 3+

 

Leipzig-Werder 3+

 

Atalanta-Roma 3+

 

Benfica-Braga 3+

 

Barcelona-Getafe 3+

 

Fortuna Sittard-Emmen 3+

 

Twente-AZ Alkmaar 3+

 

Santiago Wanderers-U. de Chile 3+

 

Kvote 1.34, 1.40, 1.47, 1.35, 1.43, 1.67, 1.75, 1.58, 1.58 i 1.92.

Dosta toga zanimljivog danas; naravno nije sve u jacoj grupi. Always Ready je krenuo jako, a i prosle sezone su bili zahvalni za golove. Cackam Svajcarce i dalje, ovaj par ima fin trend, iz sezone u sezonu. Villarreal je najbolji 3+ tim u Spaniji u tekucoj sezoni. Leipzig standardno, a isto se moze reci i za duel Atalante i Rome. Benfica i Braga redovno priredjuju efikasne duele, plus ocekujem dobro izdanje domacina, nakon poraza u proslom kolu. Barsa ima cvrstog protivnika, te njih ispratih opreznije. Holandjani donose par wild card parova; PSV je dosta slabiji, u odnosu na ranije sezone, te njih preskocih, no tu su AZ i Fortuna Sittard. Moj U. de Chile pratim i dalje (mnogo bolje otvaranje u odnosu na proslu sezonu).

Prvih 6 stvari je na kombo tiketu.

 

Jedan od pratecih tiketa, Fulham 3+, QPR 2+, Leeds 3+, Luton 2+, Tranmere 3+, Peterborough 3+, Portsmouth 3+, Accrington 2+, Burton 2+, Rotherham 3+, Crawley 2+, Cheltenham 2+, Swindon 2+, Stevenage 2+, Crewe 3+, Brechin 3+, Cove 3+, Notts County 2+, Stockport 2+, Yeovil 3+, Dumbarton 2+, Peterhead 2+. Kvota 4101.75, sa bonusom 7793.33.

 

 

NHL

 

Florida-Edmonton 5+

Ottawa-Toronto 5+

 

Arizona-Washington 5+

Calgary-Chicago 5+

 

Kvote 1.58 i 1.78.

Oilersi su bez McDavida zbog povrede kvadricepsa (bice aut oko mesec dana), no Florida retko zakaze sa golovima. Tampu ponovo preskocih, posto su dva najbolja igraca i dalje upitna. 5+ trend, Florida 8/10, Edmonton 8/10, Ottawa 7/10, Toronto 7/10, Arizona 6/10, Washington 10/10, Calgary 9/10, Chicago 6/10.

Prvi dabl je u jacoj grupi.

 

Siri NHL tiket, Boston 5+ (OT&SO), St. Louis 5+ (OT&SO), Florida 6+, Minnesota 6+, Montreal 5+ (OT&SO), Ottawa 6+, Colorado 5+ (OT&SO), Calgary 6+, Washington 6+. Kvota 31.07.

 

 

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet gomila odlozenih utakmica, na svim sirim tiketima.:isuse: Na P1+ dve, na 2+ i 3+ vec 3. Koliko je to kise palo, kada je i Rangers odlozen (njih imam na timskim golovima i fiksu).:huh:

Link to comment
38 minutes ago, Cash said:

Brine me Basel. Ostalo je Ok

 

Mene opet PSG. Imaju BVB u utorak, izveli su drugi tim, ubedljivu prednost na tabeli, a Amijen je davljenik kome je svaki bod ko kuca u borbi za opstanak. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...