Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lepo, lepo, samo nek se zeleni...:)

 

Moj drugar koga smo konacno osposobili da igra preko interneta na telefonu (pre toga nije imao racun, nego je sedeo u kladionici, pisao recimo po 30 utakmica 2-5 na papiru i cudio se sto radnica na uplatnom mestu nije puna entuzijazma..:D) zaredjao nekoliko dobitnih tiketa u par dana. Kaze ovo mnogo fino. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Lepo uklopiste, posebno Nesh NHL kombinacije.

 

3/6 uz jedan odlozen par (fudbal 3/5, NBA 0/1), PSG je dosao 6+, Barsa 5+, a prosla su i 3 prateca tiketa (2 na fudbalu i jedan NBA-7+ kvota). Na fudbalu su najverovatnije stvari dolazile lose. Bayern i Leipzig odigrase razocaravajuci mec, za toliki ofanzivni renome, cak nije bilo ni previse sansi. St. Gallen je naravno trokirao cim sam ga ja ispratio. PSG ocekivano lako. Barsa je uspela da da gol vise u gostima. U Bolivar sam sumnjao bez razloga (Always Ready ne singlirah; cim kod Bolivijaca ovako padaju kvote tu nema kiksa sa golovima). Pratece stvari pomogose da se pokrije gubitak na singlovima. U NBA delu klasicna stvar, dabl pada, a prolazi tiket sa 5 parova. Nakon uzasnog otvaranja dana, nekako se pokrih na kraju, pa ovo mogu podvesti pod ok. Dosta losi rezultati na fudbalu, tokom celog vikenda, a tek sledi nastavak CL.

Minimalni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Florida 5+

San Jose-Calgary 5+

 

Vancouver-Nashville 5+

Columbus-Tampa 5+

 

Kvote 1.82 i 1.84.

I NHL je povremeno tesko predvidljiv. U subotu su padale skroz sigurne utakmice, dok je sinoc vecina teskih parova isla makar u 5+. Danas imamo par zanimljivih duela, uz nadam se fin ishod.

 

 

NBA

 

Toronto-Minnesota >221.5

Milwaukee-Sacramento >219.5

 

Kvota 2.25.

 

Prateci tiket, Indiana >211.5, Orlando >214.5, Detroit >202.5, Dallas >213.5, Denver >211.5, LA Lakers >221.5, Miami >213.5. Kvota 15.98.

 

Fudbalski tiket, Carl Zeiss Jena 3+, St. Pauli 3+, AZ II 3+, Ajax II 3+. Kvota 5.25.

Link to comment

2/3 (NHL 1/2, NBA 1/1). Kod NHL meceva ponovo nadjoh jedinog 5+ uljeza. Prilicno mi je iznenadjenje da Columbus igra jos bolju odbranu ove sezone, nakon sto je Bobrovsky presao u Pantherse. NBA lagano. Klasika. Cim je neko vece gde nema previse izbora, uleti sasvim dobar bilans. Fudbal je bolje sto sam odigrao sitno, AZ II bih sigurno promasio.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

Colorado-Ottawa 5+

 

Winnipeg-NY Rangers 5+

Toronto-Arizona 5+

 

Kvote 1.75 i 1.75.

Usli smo u zavrsnu trecinu sezone, a to je obicno najtezi deo za igru. Prosle godine su trendovi bili pristojni od pocetka do kraja, ove ne bas. Uklopih dva dabla, uz ocekivanje boljeg ucinka u odnosu na sinoc.

 

Prateci tiket, Buffalo 5+ (OT&SO), Toronto 6+, Philadelphia 5+ (OT&SO), Pittsburgh 6+, Florida 5+ (OT&SO), Winnipeg 6+, Vegas 6+, Dallas 5+ (OT&SO), Colorado 6+, Edmonton 6+. Kvota 59.06.

 

 

NBA

 

Philadelphia-LA Clippers >218.5

Houston-Boston >223.5

 

Kvota 2.18.

 

Siri NBA tiket, Washington >222.5, Oklahoma >213.5, New Orleans >232.5. Kvota 3.15.

 

Fudbalski tiket, Barnsley 2+, Brentford 2+, Blackburn 2+, QPR 3+, MK Dons 2+, Doncaster 3+, Wimbledon 2+, Peterborough 3+, Northampton 3+, Carlisle 2+, Leyton 2+, Plymouth 2+, Crewe 3+, Yeovil 3+, Fylde 3+. Kvota 359.71, sa bonusom 557.55.

Tu je i P1+ tiket, no kod njega uvek promasim 1-3 para.

Link to comment

Nesh, imam jedan predlog za subotu, pod uslovom da imas vremena. Sastavljam loto tiket dvadesetak meceva (nije fiksan broj), P1+ igra (prvo poluvreme 1+). Englezi 2-5 lige, Skoti 2-4. Zanima me sta bi ti odabrao. Znam da preferiras vece kvote, no u Millenniumu je kod Engleza gol u prvom obicno izmedju 1.35-1.45, kod Skota za nijansu nize, te se moze napraviti fina kvota.

Ja sam osvedoceni maler za te sire stvari, pa rekoh da konsultujem tebe.

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Nesh, imam jedan predlog za subotu, pod uslovom da imas vremena. Sastavljam loto tiket dvadesetak meceva (nije fiksan broj), P1+ igra (prvo poluvreme 1+). Englezi 2-5 lige, Skoti 2-4. Zanima me sta bi ti odabrao. Znam da preferiras vece kvote, no u Millenniumu je kod Engleza gol u prvom obicno izmedju 1.35-1.45, kod Skota za nijansu nize, te se moze napraviti fina kvota.

Ja sam osvedoceni maler za te sire stvari, pa rekoh da konsultujem tebe.

 

Ma ja ti ciste golove gotovo uopste ne igram, osim sto sam ove sezone krenuo sa Championshipom i Konferencijom gde lupam sve 3+ cisto zezanja radi za 20 din (danas sam umesto Konferencije igrao 4. ligu). Vrlo retko promesam nize engleske lige na nekom tiketu, isto sve 3+, ali bez ikakve analize i pracenja statistike timova. Ranijih godina sam igrao GGI&GGII (tiket sa dve utakmice), ali i ne secam se kad sam to pethodni put odigrao.

 

I pored najbolje volje, nema leba od mene za golove. :sad:

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Koliko sam gledao engleske lige, ako nema bar tri utakmice koje su 0:0 na poluvremenu, ponistavaju kolo. :D

Trenutno u drugoj ligi imamo 3 utakmice 0:0 (od 6 koje se igraju), u trecoj 6, u cetvrtoj 4...doduse ima jos do poluvremena...tesko je "promasiti" sve te utakmice i odigrati ove na kojima padaju golovi...:sad:

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...