Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

11 minutes ago, Miljenko said:

Bravo.:) Gde se seti ovoga. Vidi se da sam konzevativan igrac, nikada mi ne bi palo na pamet ovako nesto.:rolleyes:

 

10 minutes ago, Cash said:

Ne razumem sta je to Nesh igrao?

 

Ovo u poslednje vreme cesto igram. Igra je da tim pobedi sa tacno dva gola razlike. Stavim dve utakmice (ponekad, ali vrlo retko, zveknem i tri) i evo prvi put je proslo.

 

Link to comment

4/4 (NHL 2/2, NBA 2/2), prosli su prateci hokejaski, odnosno kombo tiket. NHL je doneo prilicno efikasno vece, gde su prosle one najverovatnije utakmice za golove. Toronto kasno ulazi u 5+, dok su ostala tri para donela zatrpavanja. Cak se i NBA uklopio, mada nije moglo bez napetosti, posto je San Antonio dobio tek u OT. Overi taman kako treba. Lep plus na kraju, cak i sa prosecnom uplatom. Smanjio sam mesecni NBA gubitak za 60%, u prethodna dva dana. Da li je to znak stabilnijeg trenda, videcemo.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Man City-Everton 3+

Arsenal-Man Utd 2+

 

Kvota 1,65.

Englezi su me poprilicno razocarali u tekucoj sezoni. Ima tu dosta 3+ meceva, no kada ne mogu biti recimo 90% siguran u nesto, ne smem pokusavati sa jacom uplatom. City igra protiv Evertona i za razliku od onog kilavljenja od pre par dana, danas ocekujem njihovo efikasnije izdanje. Arsenal-Man Utd je vec wild card, no 2 gola valjda mogu pasti.

 

Prateci tiket, sve 3+, Fulham, Brentford, QPR, Sheffield Wed, Gillingham, Rotherham, Wimbledon, Accrington, Doncaster, Bolton, Swindon, Crewe, Bradford, Leyton, Notts County, Torquay, Stockport, Harrogate, Boreham. Kvota 54241,55; dobitak sa bonusom 3254493,09.

 

 

NBA

 

LA Lakers-Phoenix w1

Milwaukee-Minnesota H1(-10.5)

 

Kvota 1,43.

Lakersi lice na zicer, dok je na Milwaukee ogroman hendikep pa probah najmanji koji nadjoh (granica za poene je i snizena prilicno visoka, a lako se moze desiti da padne peglanje).

 

Siri NBA tiket, Washington >213.5, Portland >215.5, Milwaukee >220.5, LA Lakers >219.5. Kvota 4,61.

 

Hokejaski tiket, Dallas 5+ (OT&SO), Vienna Capitals 5+ (OT&SO), Dornbirn 7+ (OT&SO), Salzburg 7+ (OT&SO). Kvota 7,85.

Link to comment

Inace Nesh, ovo nije losa ideja. Ako igras sistem u kome juris 2 pogotka, od nekog broja parova (sinoc je bilo 13), tesko ces zavrsiti u minusu. 2/13 je na primer 78 kombinacija. Sa 3 pogotka si sigurno u plusu (nocas je doslo 7/13).

Link to comment

Ovo je bilo izuzetno vece, inace nema mnogo utakmica koje se zavrsavaju razlikom od dva gola (iako bi mozda bilo logicno da ih ima vise zbog empty neta). Proslo kolo 0/4, pretproslo 2/7, ono pre toga, ako sam dobro video, 2/12.

Treba uzeti u obzir i da treba pogoditi ko ce pobediti sa dva gola razlike. :D

Nisam gleado KHL i kako tu stoje stvari, ove godine ih uopste nisam pratio.

 

Balkan Bet ima u ponudi i pobedu sa jednim golom razlike, ali to sam odigrao mozda par puta. Racunam, ako neki tim vodi s golom razlike, ekipa koja gubi ce izvuci golmana i eto zabitka za dva gola. :D

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Bacio sam pogled na prethodne dve nedelje. Kada ima vise meceva obicno dodju 3 (pod vise podrazumevam 11+ utakmica). KHL ima dosta manje kvote za ovu igru. Kod velikih favorita (fiks "u glavu" do 1.40), kvote su izmedju 5 i 6.

Kao sto kazes, treba pogoditi ko ce uopste dobiti. Kod NHL meceva se cesto izvlaci golman i na dva gola razlike, pa zato i nema toliko meceva sa tom razlikom. U KHL se to vec retko radi.

Link to comment

Englezi naravno krenuli sa golovima svuda osim tamo gde se stvarno ocekuju. Slucajno preskocih Tottenham, no sada i City corak. Plus ovo kombinovanje postava ide na nerve. Nemci i Holandjani su jedno 10 puta bolji za gledanje (i korisniji za igru). Bonus je sto su sudije toliko tupave, da im ni snimak ne pomaze.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...