Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 (NHL 0/1, NBA 0/1). U NHL delu sam previse mudrovao, naravno da nije ispalo dobro (Toronto preskocen, stavljen Washington, mada mi i dalje nije jasno kako su dali samo jedan gol u regularnom toku). NBA vec ne umem da uklopim nikako, mada ni ovi underi ne pomazu. Ljudi ne mogu da prebace 200 poena, na utakmici od 48 minuta (ja ocekujem 220+ na svakoj, ma koliko losi timovi bili). Ima mnogo dok ne krene MLB. Srecom te nisam odigrao jace.

Jaca uplata danas (Bolivijci su valjda zicer, kao i NHL, a za NBA ne smem nista da tvrdim).

 

 

Fudbal

 

San Jose-Guabira 3+

Bolivar-Royal Pari 3+

 

Kvota 1,39.

Eh, zavrsavaju Bolivijci danas. Jedna od retkih liga gde obicno dolazi ono sto treba, u 90% slucajeva recimo. Odigrah dve standardne ekipe. Jorge Wilstermann pobedom osvaja, no oni su ekipa koja ne igra toliko otvoreno, pa je moguce da ce braniti vodjstvo, ako prvi daju gol, te ih zato nisam igrao.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, sve 3+, Dover, Eastleigh, Barnet, Fylde, Chorley, Torquay, Inverness, Dumbarton, Forfar, Brechin, Cove. Kvota 398,30.

 

 

NHL

 

Toronto-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Tampa-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Florida-Detroit 5+ (OT&SO)

San Jose-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,49 i 1,46.

Vreme je da krenem bolje da uklapam NHL, te povezah dva tiketa danas.

Prva kombinacija je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

New Orleans-Indiana >213.5

Houston-Brooklyn >225.5

 

Denver-Memphis w1

Boston-Toronto H1(+1.5)

Milwaukee-Orlando w1

Golden State-Dallas w2

 

Kvote 2,16 i 2,02.

Nemam preterani izbor, pa pokusavam da nadjem neki zgodan NBA trend i dalje.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Washington >221.5, Minnesota >214.5, Chicago >217.5, Miami >205.5, San Antonio >215.5, Sacramento >214.5, Portland >218.5, LA Clippers >213.5. Kvota 24,39.

Link to comment

E jbg Miljenko toliko meceva ode u 5+ i ti bas potrefi Washington(nisi jedini koji je tu pao). A sto se Nba koseva tiče,tamo gde je nizka granica uvek padne malo koseva. Forsiraj timove poput Washingtona i dugorocno češ biti u plusu. Nego @189- @pbg12345 sta odigrati za meč u Sakramentu. Meč izmedju 2 ranjena tima. 😀

Link to comment

Kod NHL meceva sam izmisljao "toplu vodu" i izbacio Toronto, jer igraju protiv Devilsa. NBA obicno i ja igram tom logikom, na najvise granice, mada sinoc Milwaukee nije bio ni blizu, pa bih svejedno pao.

Link to comment
21 minutes ago, Cash said:

E jbg Miljenko toliko meceva ode u 5+ i ti bas potrefi Washington(nisi jedini koji je tu pao). A sto se Nba koseva tiče,tamo gde je nizka granica uvek padne malo koseva. Forsiraj timove poput Washingtona i dugorocno češ biti u plusu. Nego @189- @pbg12345 sta odigrati za meč u Sakramentu. Meč izmedju 2 ranjena tima. 😀

ma to je za izbegavanje realno

doduse ja sam vise navijacki odigrao keca

Link to comment

Nije problem NHL, to mi je ok i ovako. NBA je problematican, posto ne dolaze ni najprostije stvari; Boston gubi kod kuce, Houston ide u minus nakon 117 poena na poluvremenu. NBA mi stvarno nije jasan.

Link to comment

3/5 (fudbal 1/1, NHL 2/2, NBA 0/2), prosao je kombo tiket. Fudbal se moze podvesti pod ok, mada nije bilo nijednog bonus tiketa. San Jose je jedva usao u 3+. NHL lagano, kanonade na vecini meceva, gde su ocekivani golovi. Kao sto Cash kaze, pokusavacu sa nekim sirim tiketima, posto povremeno uleti ovako neko vece, gde pada po 7-8 komada bez problema (steta sto je maksimalna granica koju nadjoh 7.5; 8.5 sa produzetkom bi recimo bilo bingo, pa kada uleti, uleti). NBA je sa druge strane nepogodljiv. Rocketsi odose u minus, nakon 117 poena u prvom poluvremenu; Boston gubi kod kuce. Ispada da je lakse pogoditi hokej i to mnogo, mnogo lakse. Ranijih sezona, sam mogao da odigram 2 random para i retko padnem na plusevima.

Oko nule na kraju, glupa kosarka (plus su oba tiketa bila odigrana duplo slabije u odnosu na  fudbal i ovaj jedan sa hokeja).

Ulozi izmedju standardnih i srednjih (Englezi su mi nepredvidljivi za jace uloge, a ni NBA, odnosno NFL, se ne mogu pohvaliti dobrom izlaznoscu).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Wolves 3+

Man City-Sheffield Utd 3+

 

Kvota 2,24.

Izgleda da postaje tradicija da u pojedinim ligama najdosadnija ekipa osvaja. Sinoc je Jorge Wilstermann uzeo titulu u Boliviji, ubedljivo najmetiljaviji njihov tim iz vrha. U Engleskoj se desavaju slicne stvari. Liverpool je poceo da igra neverovatno dosadne utakmice (kao sto ja kazem, dok tim ne dolazi 5+ svako drugo kolo, to i nije za gledanje). Ranije nisam propustao Engleze, sada ih retko gledam. Na zalost, Nemci i Holandjani pauziraju dvadesetak dana i ostaju pomenuti Englezi za igru.

Najpre sam hteo 2+ odigrati, no bila bi kvota za dabl 1,29-1,35 i posto je za NHL vec mala kvota, odigrah hrabrije, pa sta bude.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, sve 3+, Luton, WBA, Swansea, QPR, MK Dons, Burton, Peterborough, Crewe, Plymouth, Forest Green, Northampton, Swindon. Kvota 937,04, sa bonusom 1358,71.

 

 

NHL

 

Tampa-Detroit 5+ (OT&SO)

Florida-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,43.

Danas nije bilo toliko dileme sta odigrati, mada je ponuda i dalje siroka.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, St. Louis 5+ (OT&SO), Columbus 7+ (OT&SO), Ottawa 7+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), Tampa 7+ (OT&SO), Boston 5+ (OT&SO), Florida 7+ (OT&SO), Anaheim 5+ (OT&SO), Calgary 7+ (OT&SO). Kvota 110,67.

 

 

NBA

 

New Orleans-Houston >223.5

LA Lakers-Dallas >214.5

 

Kvota 2,18.

Da igram random meceve, pa i da razumem. No da je ovako tesko naci dva overa, postaje pomalo neverovatno. Lakse sam nalazio pluseve, odnose minuse u MLB delu, sa istim kvotama.

Slabija grupa.

 

 

NFL

 

Carolina-New Orleans w2

Detroit-Green Bay w2

Kansas-LA Chargers w1

New England-Miami H1(-10.5)

 

Kvota 2,08.

Zavrsno NFL kolo, te probah na timove kojima trebaju pobede.

Van kombo tiketa.

 

Tiket za zanimaciju, Mahomes baca 2+ TD, Brady baca 238+ Yds, Rodgers baca 235+ Yds, Brees baca 249+ Yds, Wentz baca 259+ Yds. Kvota 6,37.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...