Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uspeo sam na nordic bet da prebacim 10 evrića. :D Sa vize na skrill (ne u svrhu klađenja), pa sa skrilla na neteller i na kraju sa netellera na kladionicu. Osećam se kao da sam oprao pare. :D

Link to comment

Fulham udje u X.:happy: Nemam "prozor" za branjenje, valjda ce se posreciti.

 

3+ tiket 12/16, uz jedan odlozen mec. Ovo je bilo solidno, no uvek uleti neka "mrtva" utakmica.

Edited by Miljenko
Link to comment

U Konferenciji od utakmica koje su pocele u 16:00 samo jedna nije 3+ (dve odlozene). Nema leba od ovog kljuckanja po polju 3+. :dry:

Imao sam i neke kombinacije liga, al dzaba, ne daju ni na Boxing Day. :mad:

Link to comment
2 hours ago, Renegade said:

Uspeo sam na nordic bet da prebacim 10 evrića. :D Sa vize na skrill (ne u svrhu klađenja), pa sa skrilla na neteller i na kraju sa netellera na kladionicu. Osećam se kao da sam oprao pare. :D

 

I ja sam to ganjao pre svega na bet365 zbog prenosa svih zivih liga al nista. Posle sam se docepao prenosa na drugi nacin.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, NBA 0/1). Fudbal je dosao bez problema, cak bih i sa 3+ izasao. Steta za fiks tiket, 30+ kvota bi fino legla. NBA je doneo jos jedno neefikasno vece. Detroit prolazi, no Oklahoma je dala samo 97 poena kod kuce, te plus nije bio ni blizu, cak i sa ovim najnizim granicama. Verovatno najgora sezona, 5-6 godina unazad.

I danas izmedju minimalnih i standardnih uloga (gomila NHL meceva, a ne zna se koji je tezi za procenu).

 

 

NHL

 

Washington-Columbus 5+(OT&SO)

NY Rangers-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,55.

Dugo sam razmisljao sta i kako odigrati danas i na kraju odabrah ova dva para.

 

Prateci tiket, Boston X2, Toronto 5+ (OT&SO), Colorado 1X, Pittsburgh 5+(OT&SO), St. Louis X2, Edmonton 5+ (OT&SO), San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 5,69.

 

 

NBA

 

Orlando-Philadelphia >202.5

Boston-Cleveland H1(-6.5)

 

Kvota 1,78.

U nedostatku boljih resenja, stavih i hendikep na Boston. Vidim da ih tradicionalno razbijaju kod kuce.

 

Siri NBA tiket, Oklahoma >203.5, Milwaukee >230.5, Indiana >206.5, Phoenix >217.5. Kvota 4,54.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...