Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

To je razlika izmedju neke ekipe recimo iz Nemacke i PSG-a. Nemci bi odigrali ozbiljno i natrpali rivala do kraja, a ovde Neymar pokusava neke bravure i izbija mi makar manji bonus.:dry: Ranijih sezona su cesto isli u 7+, ne znam sta se ove desava, te im je ovoliko pala efikasnost.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, NHL 0/1, NFL 1/1), Barcelona je dosla 5+, prosli su prateci NHL (8+ kvota), odnosno NBA (12+ kvota) tiketi. Fudbal je dosao da kazem korektno. Barsa i PSG bez problema. Bayern mi je bio sumnjiv, padose golovi kasno; Leipzig siguran; Liverpool takodje pada da ne bude nerviranja oko tog tiketa. U NHL sektoru sam promasio samo jednu utakmicu, no to je bila ona najsigurnija. Prateci tiket je pokrio veci deo uplate. NBA je konacno usao u malo predvidljiviji period. Lepo se uklopilo nocas. NFL za promenu ispostovao. Minimalan plus na kraju, mada je i to dobro, kada je bilans glavnih tiketa polovican.

I danas izmedju standardnih i srednjih uloga.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Den Haag 3+

Bolivar-Nacional Potosi 3+

 

Real Madrid-A. Bilbao 2+

Jorge Wilstermann-Sport Boys 3+

 

Kvote 1,48 i 1,52.

Bolivijci imaju 3 kola do kraja. Wilstermann osvaja titulu ako zabelezi trijumfe na ova tri meca (kljucni ce biti gostovanje u narednom kolu). Bolivar dominira kao domacin, a i Wilstermann ce verovatno pokusati da izbegne napetost. Ajax standardno, narocito nakon sto je AZ kiksao. Real je meni nesiguran i za 2+, no za slabiju grupu moze.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Man Utd tim1+, Tottenham tim1+, Atalanta tim1+, Napoli tim1+, Real Madrid tim2+, Club Brugge tim1+, Groningen tim1+, Feyenoord tim1+. Kvota 3,95.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Indiana w1

Boston-Charlotte w1

Oklahoma-LA Clippers >215.5

 

Kvota 2,01.

Malo miksanja danas, nadam se uspesnog. Clippersi obicno probijaju over lagano, a tu su i dva na papiru lagana fiksa.

Kombo tiket.

 

 

NFL

 

Cleveland-Baltimore w2

Seattle-Arizona w1

Tennessee-New Orleans >44.5

 

Kvota 2,21.

Juce konacno dodje jedna NFL kombinacija, pa se ohrabrih da i danas probam nesto.

Slabija grupa.

 

NHL tiket, NY Rangers 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Arizona X2, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 2,80.

 

Link to comment

Kakav divan tiket sa kvotom 10 mi sjebe Colorado :(. Sve sto je bilo potrebno je da daju jos 1 gol u zadnjoj trecini a oni primise 4 od mrtvog Chicaga. Ajd nek su ih primili i 10 a kud ne ucerase taj 1. :isuse:

Link to comment

Pripazi na Kliperse,odmarace Kawhija veceras

 

Nocas prodje tiket iz zabave

 

Portland,LAC,Hjuston,Remsi over,Milvoki H2 skraceni,Lilard i Jackson overi

Edited by Bogotac
Link to comment

Odigrao sam vec; 215.5 nije valjda previsoko. Na stranu sto ja uvek ocekujem 230+ poena.:D Odmaraju igrace, kao da su od pekmeza.

Meni prodjose ova dva siroka, no u Washingtonu (NHL) mi izbise dobar plus. Tja, nema pomoci kada padne mec koji bih sigurno igrao, da se sastaju danas, sutra, prekosutra.:dry:

Ajax fino otvorio, 4-0 poluvreme.

Link to comment

Sad vidim da sam na 1 tiketu pao onog Finca sto igra u Bullsima. Granica 15.5 a on da tacno 15 :isuse:. Harden standardno kad god ga igram over on ode u minus a kad ga uopste ne igram on da preko 40 poena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...