Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Posrecilo se na kraju. Hoffenheim je iskoristio skoro sve prilike koje je imao. Dortmund je imao puno prostora, no Hakimi i Sancho se nisu proslavili sa centarsutevima (jeste prvopomenuti asistirao kod gola, no vecina pokusaja dodavanja je zavrsavala predaleko od saigraca).

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosao je kombo tiket. Puno srece na Hoffenheim-Dortmund, posto su domaci iskoristili skoro sve sanse koje su imali (ne racunajuci precku iz prvog poluvremena). NHL lagano, nisam mogao promasiti nikako. Siri NBA tiket je pao na Bostonu za jedan poen, steta za pristojnu kvotu. Dva dana u koja sam sumnjao, dosla su skoro savrseno. Neka se nastavi pozitivan trend.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Alaves 3+

PSG-Amiens 3+

 

Man City-Leicester 2+

Bayern-Wolfsburg 3+

Leipzig-Augsburger 3+

Liverpool-Flamengo 2+

 

Kvote 1,66 i 2,32.

Vecina liga ide na kracu ili duzu pauzu, te danas iskombinovah dosta toga. Barsa je odigrala ocajno protiv Reala, te danas ocekujem kanonadu. PSG kod kuce, pri cemu sledeci mec u ligi imaju 12.1. Englezi taktiziraju cesto, zbog velikog broja utakmica, te su prilicno dosadni za gledanje, zato samo 2+. U Bayern nisam skroz ubedjen, dok Leipzig ima dugu seriju prolaza, pa me i to pomalo plasi.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, Luton 3+, QPR 3+, WBA 3+, Fulham 3+, Elgin 3+, Annan 3+, Cove 3+, Bolton 3+, Peterborough 3+, Burton 3+, Doncaster 3+, Leyton 3+, Crewe 3+, Mansfield 3+, Dumbarton 3+, Dundee Utd 3+, Dag & Red 3+, Harrogate 3+, Bromley 3+, Torquay 3+, Fylde 3+ i Cagliari tim1+, Inter tim2+, Torino tim1+, Sevilla tim1+, Barcelona tim2+, PSG 2+, Celtic tim2+, AZ tim2+, PSV tim2+, Bayern tim2+, Leipzig tim2+, Leverkusen tim1+, Schalke tim1+, Liverpool tim1+. Kvote 62,405 (dobitak sa bonusom oko 4 miliona dinara) i 17,89.

 

 

NHL

 

Toronto-Detroit 5+ (OT&SO)

Washington-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,36.

Subotom standardna gomila utakmica; odabrah dve statististicki najverovatnije.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, Buffalo 5+ (OT&SO), NY Islander 1X, Minnesota 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Boston 1X, Columbus 1X, Edmonton 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 8,35.

 

 

NFL

 

New England-Buffalo w1

San Francisco-LA Rams >38.5

 

Kvota 1,88.

Patriotsi igraju protiv stare musterije iz divizije. Overi ne idu ove sezone, mada je ova dodatna granica bas niska.

Slabija grupa.

 

NBA tiket, Utah H2(+1.5), Brooklyn w1, Philadelphia >222.5, Milwaukee H2(-5.5), Sacramento >214.5, Houston >229.5, Portland H1(+1.5), LA Clippers >217.5. Kvota 12,88.

Link to comment

Smotani Liverpool je na putu da mi obori tiket sa timskim golovima.:isuse: I to sam ih igrao tim1+. Mozda sam ispucao srecu za taj tiket na Leveru i Bayernu.

Tja, neka dodje bar PSG 3+, ne moze sve biti idealno.

Link to comment
17 minutes ago, Miljenko said:

Smotani Liverpool je na putu da mi obori tiket sa timskim golovima.:isuse: I to sam ih igrao tim1+. Mozda sam ispucao srecu za taj tiket na Leveru i Bayernu.

Tja, neka dodje bar PSG 3+, ne moze sve biti idealno.

Sace Pool da ga da

Link to comment

Pricali smo vec. Ja sam dosta dugo cekao da ubace 5+ u ponudu, ne bunim se za kvote. Vise me nervira fudbal, gde PSG kilavi kod kuce protiv anonimusa. Pokojni Inter igra dominantnije kao domacin od njih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...