Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/2), na Bolivaru imam povracaj za 6+ i 7+, prosli su prateci NHL i NBA tiketi. Holandjani najpre razocarase brojem sansi, a zatim i nedostatkom golova. City brzo do 3-0 i kada sam ocekivao zatrpavanje, nisu se ni trudili previse da daju jos neki. Cudna situacija na Bolivaru, izbise mi skoro siguran dobitak na bonusima, neigranjem nastavka meca (imam povracaj, no 5-0 poluvreme je 99% siguran 7+ kod njih). NHL dodje lagano, NBA malo teze, no to je odigrano simbolicno. Cak je i NFL bio blizu, ali me je San Francisco ponovo oborio (u ovom slucaju sam igrao na njih). Subota-nedelja kombo je doneo manji plus, mada su jucerasnji rezultati bili prilicno losi (fudbal), te mozda i nije moglo bolje.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Cagliari-Lazio 3+

 

Kvota 1,57.

Na kraju se odlucih za singl, posto cesto pravim dosta manje kvote od ovoga, sa 2-3 utakmice.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Crystal Palace 1X, Stuttgart X2, Copenhagen 1X, ,Ingolstadt 2+, Cluj 1X, Porto P/K1, Basaksehir tim1+. Kvota 3,33.

 

 

NHL

 

Florida-Ottawa 5+ (OT&SO)

Dallas-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,63.

Florida je standard za 5+ igru. Dallas ima odlicnu ofanzivu, no nisu pouzdani za golove previse. Oilersi im dolaze u goste te probah taj par, tim pre sto je kvota sasvim pristojna.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, sva 3 para su 5+ (OT&SO), NY Rangers, Washington, St. Louis. Kvota 2,05.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Dallas w1

Houston-San Antonio w1

Oklahoma-Chicago H1(+2.5)

 

Kvota 1,70.

Mozda jedna NBA ziher kombinacija na dan i nije losa stvar. Poeni su definitivno kaput ove sezone.

Slabija grupa.

Link to comment

Naravno. Steta sto nisu natovarili 7 komada do poluvremena. Vidim da je 7+ palo cak do 2,5 pred pocetak utakmice.:rolf:

Imao sam na Cileancima jednom kod njih prekid zbog divljanja gostujucih navijaca (prekinuto na 0-3). Isto sam ovako isplacen; glavna stvar prosla, ostalo povracaj.

 

Nesh me podseca na drugara koji uklapa ovakve kombinacije, mada moram priznati da je Nesh uspesniji od njega.:D Bravo, pa jos na prilicno teskim parovima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kako li je Cagliari dao ovolike golove, kada ni par cistih sansi nije dovoljno za makar drugi gol. Lazio je uzasan. Nemust napad. Meni je Immobile prevara, posebno kada uporedim sa igracima koji su tu igrali.

Link to comment

Cagliari ispustio pobedu sa par neverovatnih promasaja. Oko 80. minuta covek u kontri pada na dupe u pokusaju driblinga.:laugh: Na kraju prolaz uz dosta srece, a cak je i siri tiket dosao.

Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/1), prosao je prateci fudbalski tiket. Puno srece na Cagliari-Lazio, nakon dva gola u nadoknadi vremena. Na pratecem je proslo svasta, uglavnom dvoznaci. NHL eksperiment nije doneo rezultate. Bolje da pravim standardne dablove od manjih kvota, pa makar ukupna bila manja i od 1.40. NBA je vec metiljav kao i obicno; tri velika favorita gube 20+ poena razlike i najsigurniji fiks pada. Nista tu meni nije jasno. Dobro je sto je uplata bila sitna, pa je i minus minimalan.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Leipzig 3+

 

Kvota 1,46.

Danas su vecinom kupovi na programu, te nije bilo previse dileme sta odigrati.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Werder 3+, Cadiz X2, Eibar P/K2, Granada P/K2, Malaga P/K2, A. Bilbao P/K2, Twente tim2+, Excelsior 3+, Heerenveen tim2+, Bala Town tim2+. Kvota 6,32.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+ (OT&SO)

Toronto-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,42.

Ma koliko Dallas imao dobre ofanzivce, nesto tu ne stima. Danas se vracamo proverenim over timovima.

Jaca grupa.

 

Siri NHL tiket, Boston 1X, NY Islanders 1X, Detroit 5+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO), Calgary 5+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO), Vegas 1X, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 6.82.

 

 

NBA

 

Utah-Orlando H1(+2.5)

Charlotte-Sacramento H2(+3.5)

LA Clippers-Phoenix H1(-5.5)

 

Kvota 2,11.

Pokusavacu NBA jednim tiketom, makar u slabijoj grupi. Valjda ce krenuti i neki generalni over trend. Ne razumem ovu poplavu neefikasnih/smor meceva.

Slabija grupa.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1), Dortmund je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal nije mogao lakse od ovoga, na kraju je malo falilo da udje i 7+. NHL takodje rutinski, to i ocekujem od ovih timova sa dobrim napadima. NBA meh. Nagovoriste me hvaljenjem Sacramenta da ih probam, mada znam da je to pacerska ekipa. Neverovatno je kako je nepogodljiv. Ranijih sezona sam gledao 3-4 tekme godisnje, igrao samo na osnovu statistike i pracenja povreda i hvatao sam pristojne sire tikete, o dablovima da ne govorim. Dobro je sto su oba tiketa iz jace grupe prosla, sto automatski znaci plus.

Srednja uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Madrid 3+

 

Freiburg-Bayern 3+

San Jose-Always Ready 3+

 

Kvote 1,46 i 1,66.

U zadnji cas videh Barsa-Real duel, a to je nesto sto ne propustam. U Monchengladbach nemam poverenja, te je tu Bayern kao uobicajena stvar. San Jose je jedan od timova koje redovno pratim kada su domacini

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Celtic P/K2, Man City 3+, Man Utd tim2+, Leverkusen tim1+, Monchengladbach 3+, Juventus X2, PSG 3+, Ajax 3+, AZ 3+, PSV 3+, Olympiakos P/K1, Liverpool P/K2. Kvota 6,24.

 

 

NBA

 

Detroit-Toronto >209.5

Denver-Orlando >196.5

 

Kvota 2,13.

Detroit je drugi u ligi po procentu suta za 3 poena, granica nije vidoka pa probah njih. Stavih smarace iz Denvera zbog niske granice, posto nije bilo nekih boljih resenja.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia >205.5, Cleveland >206.5, Washington >223.5, Oklahoma >212.5, Minnesota >225.5, Dallas >211.5. Kvota 11,18.

 

NHL tiket, sva tri para su 5+ (OT&SO), New Jersey, Chicago, St. Louis. Kvota 2,01.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...