Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma,pikati na te sigurice barem u fudbalu,samo od februara,posebno mart i april,sada nikako

 

Mnogo je para u igri,mnogo se namesta,mnogo utakmica u pojedinim sportovima,zato volim NFL

 

I ovo sto Miljenko pika,na golove je ok,posebno NHL

Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, NHL 0/1). Na fudbalu nisam imao sanse za prolaz. Da Feyenoord nije trokirao, docekala bi me Sevilla. I da sam odigrao samo Holandjane, ne bi vredelo. Hokejasi bi mogli zaredjati sa efikasnijim mecevima. Pet golova nije nikakva cifra i ovakve mlitave utakmice su prilicno iznenadjenje (posebno cudi da jedan od najboljih napada ostane na nuli). Na kraju ce NHL mesecni bilans zavrsiti na nuli, kako su krenuli sa losim rezultatima.

Minimalni ulozi danas.

 

Fudbal

 

Ajax II-Utrecht II 3+

Bodo Glimt-Mjondalen 3+

 

Kvota 1.84.

Svedoh tiket na najociglednije stvari, Ajax II i Norvezane.

 

 

NHL

 

Toronto-Columbus 5+ (OT&SO)

St. Louis-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.45.

Posto mi sada odgovara i 2-2 rezultat, mogu probati skoro bilo sta. Columbus prima dosta golova, te tu ne ocekujem problem, dok je St. Louis-Colorado zanimljiv mec u najavi.

 

Link to comment
5 hours ago, Cash said:

Meč u Winnipegu je završen sa 0:0 kvota na taj rezultat je 100.Evo dobrog biznisa za Nesha :fantom:

 

Eh, ja da to odigram, pak bi iz pocetnog bulija odleteo direktno u gol. :D

 

Nego, ja jurih iznenadjenja u NFL. al sipak....Texansi su mozda i mogli, ali su, kadgod je bilo vazno i kad su imali sansu da ugroze Coltse, pravili prekrsaje i vracali ih u zivot (ne umanjujem igru Coltsa, bili su odlicnI), Phila je ekspresno castila Cowboyse sa dva TD i zavrsila, a Saintsi, koje na kraju nisam odigrao :isuse:, pocistise neugodnu odbranu Cikaga. Klasika. :dry:

Link to comment

Propali i Novezani.:dry: Bodo Glimt je kao neki favorit, igraju protiv poslednjeg na tabeli i naravno 0-0 poluvreme. Jos jedna ekipa gde spic ne ume da potrefi gol iz peterca, sa loptom u nogama. Sutra krece NBA, pa cu moci da svedem fudbal na par ovih najboljih ekipa (Bayern, Barsa, Man City, Bolivar, Ajax i tome slicno). Od ove egzotike vise nema koristi ocigledno.

Edited by Miljenko
Link to comment
23 minutes ago, renne said:

Meni oni treba samo jedan gol da daju, ali dzaba
Stativa, prečka, poništen gol zbog faula nad golmanom i ništa, sranje

Ovo je kao neka vikend serija neverovatnih promasaja. U petak je Bolivar sabio i to je jedina dobra stvar od fudbala. U subotu tupsoni iz Dortmunda promase sve i svasta, plus ih sudija pokrade zestoko. Juce su bili smor mecevi, pa i nije moglo bolje. Ovo danas no comment. Kada igra neko iz vrha protiv zadnjeg, ja ocekujem dva gola do poluvremena, nevezano za ligu. U Boliviji bi zadnji popio 3-4 komada do poluvremena protiv ekipe koja se bori za titulu.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, NHL 0/1). Norvezani su nekada bili pojam za golove, a sada im se utakmice zavrsavaju 0-0, meh. Holandjani su dosli kako treba, no ja sam mudrovao previse, ne odigravsi samo njih. NHL me je ponovo razocarao; jos jedan pad na mecu gde je rezultat bio 3-1 posle drugog perioda. Dobro je sto odigrah sitno, mada svejedno nerviraju ovakvi padovi.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Man City-Atalanta 3+

Juventus-Lokomotiva Moscow 2+

 

Kvota 1.55.

Jaci timovi vecinom gostiju danas, a ja sam prilicno naplasen losim izdanjima pojedinih ekipa na strani, te skratih tiket na dva para.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Shakhtar 2+, A. Madrid P/K1, Zvezda 3+, Bayern P/K2, Real Madrid 2+, Man City P/K1, Juventus P/K1, Psg 2+. Kvota 7.23.

 

 

NHL

 

Chicago-Vegas 5+ (OT&SO)

Calgary-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.46.

Nakon pocetne odlicne serije, ovo je prilicno neocekivan los niz prolaza/rezultata. Zato i odigrah opreznije danasnju kombinaciju.

Slabija grupa.

 

Siri NHL tiket, San Jose 5+ ()T&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Boston 1X, Detroit 5+ (OT&SO), Winnipeg 1X, Minnesota 5+ (OT&SO), Nashville 1X. Kvota 6.86.

 

 

NBA

 

LA Clippers-LA Lakers >218.5.

 

Kvota 1.50.

Krece NBA, pa se nadam da ce se tu napraviti nesto na plusevima. U Meridianu imam 7 poena nizu granicu od standardne, to je valjda dovoljno, da vecina tiketa prodje.

Kombo tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...