Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

17 minutes ago, renne said:

Pa pričao je da stavlja ogromne sume na te 1.01 kvote
Znam još jednog takvog u rl, nadimak mu profesor

verovatno su mu nadeli ciničan nadimak, sudeći po strategiji gubljenja novaca

Link to comment

Juce je na ovim utakmicama bilo 1.10-1.15 na dvoznak, meni je to generalno ok za probati, ako vec juris fiks. Problem je sto Tottenham ima katastrofalan momentum, a i Real igra uglavnom uzasno. Treba sagledati stvari i van konteksta favorita (plus igraju CL, za par dana).

Link to comment

fudbal iz najjačih liga je verovatno najgori za igru na te micro kvote, jer su tu favoriti najranjiviji. koliko god da su moćni, dobri su im i protivnici. sigurniji su favoriti u ženskom fudbalu i slabijim ligama, gde autsajderi manje više ne umeju da hodaju. ili u drugim sportovima gde nije dovoljno da se stane u bunker, nego mora nešto da se odigra i u napadu

Link to comment

Koji dunsteri igraju kod Feyenoorda u spicu.:isuse: Ne kapiram da profesionalni fudbaler ovako ne ume da sutne (6-7 metara od gola), ovo bih i ja dao rutinski.

Nadam se da ce CL doci kako treba s golovima, vikend je bio bas slab (ne racunajuci petak).

Link to comment

Favoriti, klubovi na koje su "mikrokvote", su ekipe koje u sezoni od 38, 36 tekmi imaju 30+ pobeda, ili bar od 25 do 30. Nije toliko nemoguce povezati par "suverenih" i pogoditi tiket. Ovo je treca sezona otkako sam se presltao samo na to i prilicno sam zadovoljan mojim bilansom.

Link to comment

Meni je to skoro nemoguce da sastavim, vec godinama unazad. Zato sam i presao na golove na fudbalu. Lakse mi je da uhvatim MLB sa hendikepima nego to (mada to i ima logike, posto ovamo nema neresenog ishoda).

Krece NBA u utorak i vec merkam LA duel za over; vidim u Meridianu >219.5 po 1.45.

 

Dobro je te NFL pratim samo sirim tiketom, ne secam se losije sezone za pogadjanje. Tu ni ovi totalni favoriti ne dolaze (Dallas prosle nedelje, San Francisco 0-0 trenutno :laugh:, Jacksonville gubi od prezaljene ekipe).

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Lik stavlja bas ogromne cifre,ako sam razumeo Tipa 20-30k po tiketu

 Idiotizam. Daješ maksimalan ulog a dobijes minimalno. I jos igra na favorite gde ce ih od 15 bar cetvoro da napravi kiks  :fantom:.  Ova njegova igra je bila težko prolazna jos pre 20 godina a kamoli sad.

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Meni je to skoro nemoguce da sastavim, vec godinama unazad. Zato sam i presao na golove na fudbalu. Lakse mi je da uhvatim MLB sa hendikepima nego to (mada to i ima logike, posto ovamo nema neresenog ishoda).

Krece NBA u utorak i vec merkam LA duel za over; vidim u Meridianu >219.5 po 1.45.

 

Dobro je te NFL pratim samo sirim tiketom, ne secam se losije sezone za pogadjanje. Tu ni ovi totalni favoriti ne dolaze (Dallas prosle nedelje, San Francisco 0-0 trenutno :laugh:, Jacksonville gubi od prezaljene ekipe).

 

Necemo valjda opet prolaziti novi krug pakla - fixevi kontra golova?! :D

 

1 minute ago, renne said:

ali nije isto uplatiti 500, 1000 pa ako si pukao hajde nikom ništa i uplatiti 30k, 50k, 100k

 

Slazem se potpuno, bez obzira na saldo nikada nisam stavio vise od 2,3k na tiket.

Link to comment
Just now, Cash said:

Daješ 100k a dobijes recimo 140k. Dugorocno si u minusu. 

pa njihov izbor

ja igram na sitno, samo razonode radi, i da vidim koliko znam ili ne znam

i često igram one nerealne kvote tipa 15 zvezda protiv lpoola i tako to

Link to comment

Necemo.:laugh: Samo kazem da ja to ne umem. Odigram neki siri tiket, cesto i sa vinerima, dvoznacima, poluvreme/kraj i uvek zvekne nesto.

Ja sam ovu progresiju igrao i ranije, povremeno i sa za mene jacim ulozima od 5000 dinara. Sada sam se disciplinovao i obicno je to u opsegu 500-2000, plus bonus tiketi.

Ima dobrih i losih perioda naravno, no ove godine sam morao smanjiti kombo kvotu koju jurim, posto ponekad ni 2 ukupna kvota bude nemoguca za uklopiti.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

pa njihov izbor

ja igram na sitno, samo razonode radi, i da vidim koliko znam ili ne znam

i često igram one nerealne kvote tipa 15 zvezda protiv lpoola i tako to

Glupost je igrati kvote manje od 1.5 kakav god ulog bio. Pogodis prvi put,pogodis drugi put,padnes treci put i več si u minusu

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...