Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/1, NHL 0/1), prosao je prateci fudbalski tiket. Fudbal je dosao tesno; Belgijanci i Nemci taman koliko treba. Moram malo i da vratim kladionicama za dobar pocetak NHL sezone, no uzeo sam toliko u prvih 7 dana, da mogu i dalje igrati opusteno. Primetio sam da kada se mnogo premisljam oko nekog para, kao po pravilu pogresno izaberem. Nisu mi doduse jasni ti padovi na 3-1 rezultatu, posle druge trecine. Mali minus na kraju, zahvaljujuci bonus fudbalskom tiketu; neka korist i od reprezentacija.

Ulozi oko minimuma danas.

 

 

Fudbal

 

Bugarska-Engleska 2+

Francuska-Turska 2+

Island-Andora 2+

 

Kvota 1.64.

Neugodni parovi danas, nisam se mogao odluciti za neki u 3+ varijanti.

 

Prateci tiket, Engleska P/K2, Portugal P/KX, Francuscka P/K1, Island 1, Srbija P/K2. Kvota 3.20.

 

 

NHL

 

Washington-Colorado 5+

Chicago-Edmonton 5+

 

Kvota 1.71.

Dosta meceva se igra danas, mada nisam bio odusevljen duelima, kada je aspektu golova rec. Capitalsi igraju protiv ekipe koja ima odlican napad; Blackhawksi protiv Oilersa koji su odlicno otvorili sezonu.

 

Siri tiket, Boston 1X, Florida 5+, St. Louis 5+, Ottawa 5+, Buffalo 5+. Kvota 5.25.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, NHL 0/1). Fudbal ponovo dolazi uz dosta srece, dva kasna gola na Francuzima. NHL je trenutno u silaznom trendu, 1/5 cetiri dana unazad. Mesecni bilans je i dalje odlican, mada je vreme da krenu sa efikasnijim utakmicama. Chicago ima ok tim, no napad im nije ni senka onoga od pre par sezona. Pao bih svejedno, posto su dilema bili oni ili Ottawa-Minnesota. 

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL

 

Montreal-Tampa 5+

Toronto-Minnesota 5+

 

Winnipeg-Arizona 5+

Vegas-Nashville 5+

 

Kvote 1.60, 1.82.

Jos uvek je rana faza sezone, za neki ozbiljniji trend. Nakon sto tim odigra 10 utakmica, mogu reci nesto konkretno. Tampa i Toronto ce biti regularna igra, nevezano za protivnika. Winnipeg je obicno zahvalan kod kuce, dok su Vegas i Nashville otvorili sezonu iznenadjujuce efikasno.

 

Prateci tiket, Tampa X2, Toronto 1X, Winnipeg 1X, Calgary 5+, Detroit X2, Carolina 5+. Kvota 7.15.

 

Fudbalski tiket, Finska 1X, Spanija P/KX, Rumunija P/KX, Svajcarska P/KX, Grcka P/KX, Gruzija P/K2. Kvota 10.49.

Link to comment

Sad videh da smo odigrali isti tiket. Srecom igrao sam single w2 na Dallas pa sam zavrsio u malom plusu+jos fudbal 2 na engleze i Srbija 2&2+. Miljenko ti si ako se ne varam ranije cesto igrao winnere.Zasto si odustao od toga. Odigras na jednom tiketu golove na drugome dva winera. I prodju oba :thumbup:. Toronto i Winnipeg su mi kecevi, ovo prvo valja odigrati 5+ ili 6+. Montreal-Tampa dusu dalo za Nesha da odigra 2&6+. Sad videh da si stavio 1x i x2 na prateci tiket.  

Edited by Cash
Link to comment

Stoji za Winnipeg da lici na cist kec, no cekam jos malo da krenem sa fiksom. Kao sto znas volim da igram samo golove/poene. Kod NBA recimo necu ni razmatrati fiks, dok je u MLB sektoru to vec cesta igra (valjda zato sto nema neresenog ishoda). Boston je odlicno otvorio sezonu, oni su recimo dobri za fiks (praktikovacu dvoznake, dovoljno je i to).

Link to comment

Par fudbalskih predloga: Bosna 2, Svajcarska 1&2+, Finska-Jermenija gost daje gol, Lihentstajn-Italija under 5.5, Izrael-Letonija (0:2) 1. Nije mi jasno zasto je Norveška favorit u Rumuniji. 

Link to comment

1/2 (NHL 1/2). Mozda i najsigurniji over sinoc, nije dosao. Tampa je u 23. minutu povela sa 3-1 i to je bila 99% izgledna situacija za 5+. Ponekad na zalost uleti i tih 1% (promasili su dva suta iz blizine u EN situaciji, na minut pre kraja). Toronto uredno; Winnipeg lagano u neocekivanom porazu (fale im dva igraca, no i ovako su prejaki za Arizonu); Vegas kanonada od starta. Nije moglo bolje, posto bih na Tampu pao u bilo kojoj varijanti. Srecom te sam prolazio sa jacom uplatom od starta meseca, pa se i dalje drzim u dobrom plusu (vodim evidenciju uplata/isplata, kao i za MLB, a pocecu i za NBA od ove sezone).

Isti ulozi kao juce, izmedju standardnih i srednjih.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Colorado 5+

Washington-Toronto 5+

 

Edmonton-Philadelphia 5+

San Jose-Carolina 5+

 

Kvote, 1.60, 1.69.

Pojedini timovi bas mrljave sa golovima, dok par ekipa redom ide u over. Videcemo sta sledi, no za sada sam sasvim zadovoljan, mada je trenutni trend silazan.

 

Prateci tiket, Colorado X2, Dallas X2, Edmonton 1X, Buffalo X2, San Jose 1X. Kvota 7.97.

Link to comment

1/2 (NHL 1/2). Vraca se klupski fudbal sutra, pa ce nadam se biti lakse uklopiti jedan NHL tiket, umesto trenutna dva. Polovican ucinak i dalje, polako se smanjuje mesecni plus. Uz Washington najsigurniji plus nije dosao; 2-2 u Pittsburghu odmah na pocetku treceg perioda i nista do isteka 60. minuta. Na nesto vise od dva minuta pre kraja, Grubauer je imao neverovatnu odbranu ramenom, kada su svi vec videli pak u golu. Edmonton i San Jose prodjose lagano, no u njih nisam smeo da se zakunem. Sve u svemu, traljavo. Vreme je da krenu dani kada svi parovi idu makar u 5+, tada cu jedino sigurno proci.:D

Standardni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Boston-Tampa 5+

Vegas-Ottawa 5+

 

Calgary-Detroit 5+

St. Louis-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.69, 2.00.

Na prvi pogled ne bas sigurni parovi (zato i smanjeni ulozi), no mozda bilans bude bolji.

 

Prateci tiket, Montreal 5+, New Jersey 5+, St. Louis 1X, Winnipeg 5+, Calgary 1X, Vegas 1X, Buffalo 5+. Kvota 6.28.

Link to comment

1/2 (NHL 1/2). Nastavljena je serija baksuznih padova, 2-2 pocetkom trece trecine na Vegas-Ottawa i nista do kraja. Na kraju cu morati krenuti sa 5+ dodatnom igrom u Meridianu, gde se racuna i produzetak odnosno penali (kvote su 1.15-1.25, no bar sam obezbedjen pri 2-2 rezultatu od taktiziranja). Mec u Bostonu prolazi nekako; St. Louis lagano; Calgary daje golove na vreme, no docekase me u Las Vegasu.  Dva vezana pada na 2-2 rezultatu (Pittsburgh, Vegas), tja moracu se zadovoljiti sa ovim manjim kvotama, gde se racunaju desavanja van 60 minuta.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Guabira 3+

AZ II-Ajax II 3+

 

Kvota 1.77.

Vraca se konacno klupski fudbal, te uklopih timove koje redovno igram.

 

Prateci tiket, Oss 2+, PSV II 3+, Excelsior 2+, Tranmere 2+, Leverkusen 2+, PSG 2+, Club Brugge 2+, Horn 3+, Austria Vienna II 2+, Austria Lustenau 2+, Zvezda 3+, Shakhtar 2+, Galatasaray 2+. Kvota 7.55.

 

 

NHL

 

Washington-NY Rangers 5+

Edmonton-Detroit 5+

 

Kvota 1.63.

Jos danas pokusavam sa standardnom varijantom, a od sutra krecemo sa igrom gde se racunaju produzeci i penali. Danas bi recimo takva kombinacija dala 1.42 kvotu. Stoji da je to dosta manje, no imao bih par prolaza vise na taj nacin.

 

Siri NHL tiket, Colorado 5+, Washington 1X, Pittsburgh 5+, Chicago 1X, Edmonton 1X. Kvota 3.72.

Link to comment

Ako neko jos pomislja da baci 20din na Championship 3+, u Balkan Betu izlaz 53 tisuce (u Socceru je valjda oko 50, a u Maxbetu 37 i kusur (bez bonusa od 10% petkom), Meridian nisam gledao). U odsustvu Konferencije odigrao sam i 4. ligu, na 20din izlaz 89668.01. Vreme je. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...