Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (NHL 2/2), prosao je kombo tiket, te prateci fudbalski tiket. NHL uredno, bez cekanja EN gola. Ocekivana goleada u Torontu u prvoj trecini; kasni gol za prolaz na Oilersima; Winnipeg daje na vreme gol sredinom zavrsnog perioda; Sharksi konacno do pobede, prolaz vec u drugoj trecini. Fudbalski tiket je jedva usao, nakon preokreta Holandije u zavrsnici. Lep dan nema sta.

Oko minimalnih uloga danas.

 

 

NHL

 

Buffalo-Florida 5+

 

Kvota 1.34.

Samo tri utakmice danas. Ducksi odmah otpadaju, Islanderse takodje izbacih nakon kraceg mantanja. Ostao je tako sudar zanimljivih timova, no bez nekog zaletanja sa ulozima.

 

Prateci tiket, Graz 5+, Salzburg 5+, Plzen X2, Munchen 1X, Bremerhaven 5+, Eisbaren 5+, Jokerit 1X, Kosice 1X, Banska Bystrica 1X, Zvolen 5+, Slovan Bratislava 1X, Zug 1X, Bern X2. Kvota 17.32.

 

 

Fudbal

 

Czech Republic-England 2+

Portugal-Luxembourg 3+

 

Kvota 1.61.

Izbegavam reprezentacije na glavnim tiketima, no kada ovako smanjim uplatu (3 puta manji ulozi u odnosu na juce, jedino od kombo tiketa ide 50% uplate), moze se probati nesto.

Link to comment

Nemoj da komplikujes previse. Malim kvotama nista ne fali. Prvih 7 dana sezone sam bio u plusu iz dana u dan. I taj jedan minus dan(prekjuce), je bio minimalan, posto su parovi bili ne tako ocigledni.

Dovoljno ti je 5+ ili 6+, ako bas hoces, a fiks samo na sirim tiketima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ajd ovo sa oba tima daju gol u jednoj trecini je zajebancija,ali nije zajebancija ako se kladim na pobedu Montreala protiv Detroita. To bi rutinski trebalo da dodje. Kao u fudbalu da se kladis na pobedu Intera protiv Parme na San Siru. 

Link to comment

Ja kod NHL fiksa uvek polazim od toga da svako svakog moze dobiti. Isto vazi i za MLB, no tu srecom imam ove dodatne hendikepe, da tim moze da izgubi sa poenom razlike, sto mi je donelo 15+ prolaza vise, na nivou sezone. Na fudbalu je ipak razlika u kvalitetu cesto prevelika. Sinoc je na pomenuti Montreal "u glavu" bilo 1.78 u proseku, uz St. Louis dve najmanje kvote veceri. Moj opseg sigurnog fiksa bi bio od 1.40 pa na dole recimo. To kod NHL meceva neces naci cak ni na kraju sezone.  Teska liga za fiks, no na golovima se moze uzeti fino (kao sto je i prosle sezone bio slucaj).

 

Za sutra su mi prvi izbor: NY Rangers-Edmonton, Ottawa-Tampa, Chicago-Winnipeg, Carolina-Columbus, Detroit-Toronto. Dovoljna su 4 para; sada treba biti pametan i izbaciti jedan.

Sve 5+, naravno.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, NHL 0/1). Fudbalski tiket je dosao talicno, Portugal jedva do 3+. Na hokeju je umesto EN gola, pao gol za 2-2 i tu nije bilo pomoci. Ponovo sam pravovremeno smanjio uloge, za sada sve ide skoro idealno.

Srednji ulozi danas.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Edmonton 5+

Ottawa-Tampa 5+

 

Chicago-Winnipeg 5+

Detroit-Toronto 5+

 

Kvote, 1.64, 1.55.

Subotom uvek ima gomila utakmica, pa je i danas izbor bio sasvim pristojan.

 

Prateci tiket, Boston 1X, Colorado 1X, Dallas 5+, Carolina 5+, Florida 5+, Philadelphia 5+, Montreal 5+, Minnesota 5+, Vegas 5+. Kvota 17.04.

 

Fudbalski tiket, svi parovi su 3+, Doncaster, Blackpool, Gillingham, MK Dons, Peterborough, Accrington, Exeter, Crewe, Leyton, Morecambe, Northampton, Swindon, Torquay, Yeovil, Chorley, Dover, Ebbsfleet, Solihull Moors. Kvota 56773.71, dobitak sa bonusom 3065780.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Englezi 10/17 na 3+, uz jednu kvotu 1. Uvek padne neki verovatan mec. Tja, uletece valjda i neko kolo gde necu moci da promasim.

NHL bar jedan gol u prvoj trecini. Rumuni umuljase konacno, nakon revije promasaja. Uhvatih Dance P/KX, Gruziju P/KX, BIH 1X i Rumune P/K2. Ostase jos Svedska 2, Italija P/K1 i Spanija X2 za kvotu 6+.

Link to comment

1/2 (NHL 1/2), prosao je prateci fudbalski tiket (6+ kvota). Prvi NHL dabl je dosao uz dosta srece, EN gol 15 sekundi pre kraja na Edmontonu i gol Senatorsa pri 2-2 rezultatu na oko 3 minuta pre kraja. Druga kombinacija se nije posrecila; Toronto prolazi na vreme, ali na Chicago-Winnipeg nije bilo petog gola, nakon 2 komada u prvom periodu. Fudbalski tiket je doglavio bilans blizu nule, morao je i neki NHL pasti, inace bi ga izbacili iz ponude.:D

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Pittsburgh 5+

San Jose-Calgary 5+

 

Kvota 1.65.

Nastavljamo dalje, uz nadam se povratak na staze uspeha.

 

Prateci tiket, Munchen 1X, CSKA Moscow X2, SKA St. Petersburg >4, Poprad 1X, Slovan Bratislava X2, Nitra 5+, Bolzano 5+, Salzburg 5+, Bremerhaven 5+, Eisbaren 5+. Kvota 13.76.

 

 

Fudbal

 

Kazahstan-Belgija 2+

Belorusija-Holandija 2+

Estonija-Nemacka 3+

 

Kvota 1.58.

Reprezentacije u opreznoj varijanti, a kako bi njih drugacije i odigrao. Dva para na 2+ i Nemci 3+ posto imaju najslabijeg rivala.

 

Siri fudbalski tiket, Belgija P/K2, Holandija P/K2, Austrija X2, Hrvatska X2, Poljska P/K1, Nemacka H2(-1). Kvota 4.18.

 

NFL tiket, Baltimore w1, Kansas w1, Tampa >40.5, Dallas w2, Cleveland P<29.5, Minnesota P<28.5, Arizona P<32.5, Denver P<26.5, LA Rams >44.5, Jacksonville >36.5. Kvota 21.84.

Link to comment

Prvi put otkako je pocela NHL sezona da zavrsim na pozitivnoj nuli. Čim sam promenio taktiku odma je i napredak vidljiv :thumbup:. Steta sto Chicago nije dao treci gol+ steta sto je Colorado prokockao 2:0. No nema veze idemo dalje. Na 5+ tiketu sam odigrao Toronto+Montreal+Carolina za ukupnih 2.22. Sad gledam ponude za fudbal,bas bezveze mecevi. Mislim da če Poljska da pobedi Makedonce kao i da obe ekipe daju gol u Stozicama.

Link to comment

Dobro je sto nemam poverenja u reprezentacije. Stvar koju najvise mrzim kod kladjenja na fudbal je crveni karton za favorita. To nema toliki uticaj, ni u jednom drugom sportu. Kod overa na hokeju se bar nadam do kraja, cak i ako ne krene kako treba. Nije mi jasno doduse kako Nemci nisu dali nista, pa makar i sa 10 ljudi na terenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...