Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo Nemaca u 5+, vec u 20 i nekom minutu.:D Bilo je cupavo kod Austrijanaca, no Salzburg dade EN gol za prolaz. 12 utakmica, 7 dvoznaka i pet 5+ overa, 22.03 kvota.

 

Sada mogu mirno da gledam Barsu. Najveci smor mi je kada ne pogodim nista tokom dana, srecom te toga nece biti. 

Jos ce biti fin plus, ako udje ovaj drugi tiket, no bumo videli.:whistle:

Edited by Miljenko
Link to comment

@zverka nekad je vazilo pravilo nije važno pobediti važno je ucestvovati. Danas vazi pravilo: nije važno pobediti važno je zaraditi. Nadam se da će nekad nekome puči film i javno progovoriti o tome kako se namestaju utakmice da bi kladionice zaradile.  Več sam pisao jednom kako su nedeljom uvek ali uvek čudni rezultati. Nema nam druge nego da batalimo do nove godine pa posle rokamo na favorite. Obicno budu lepši rezultati nakon nove godine. 

Edited by Cash
Link to comment

Kod MLB kladjenja su recimo petak i nedelja najnezgodniji za igru. Petak jer je tada uplata velika, a nedelja jer su vecinom dnevni mecevi, plus prvopomenuta stvar, pa kraj serija (imas recimo seriju od 4 utakmice, gde je ista ekipa dobila 3, a na cetvrtoj im baca najbolji starter; ti natrpas i njega nalupaju).

Link to comment

1/2 (fudbal + NHL 1/2), prosao je prateci hokejaski tiket, 22+ kvota. Fudbal je dosao prilicno lose, no srecom uklopih najbolje sto je moglo. Englezi donese ocajne rezultate, Ajax samo 2-0, malo je falilo da na prvom tiketu ne dodje nista. Barsa raspucana na kraju, a da je Sevilla bila malo spretnija, doslo bi i 7+ lagano. Bolivijci taman kako treba, dok u NHL nisam ni sumnjao. Posrecilo se na kraju za solidan plus (veca kvota dolazi, plus siri tiket).

Danas izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

NHL

 

Toronto-St. Louis 5+

Columbus-Buffalo 5+

 

Kvota 1.92.

Danas igra jedna od ekipa koje obicno izbegavam (St. Louis), no gostuju Torontu, jednom od najboljih napada, te ipak igram taj par. Columbus ce ocekivano imati problema u odbrani.

 

Prateci hokejaski tiket, Chomutov 1X, Prostejov 1X, Yekaterinburg 1X, SKA St. Petersburg >4, Benatky 5+, Kadan 5+, Stavanger 5+. Kvota 4.34.

 

 

MLB

 

Tampa-Houston >5.5 (Morton-Greinke)

Minnesota-NY Yankees >7.5 (Odorizzi-Severino)

 

Kvota 2.03.

Astrosi i Yankeesi imaju 2-0 prednost u svojim serijama. Greinke je ocekivani pogodak Houstona, skoro kao i Verlander, no na 5.5 sam morao probati plus. Napad Yankeesa se pokazao previse dobrim za Twinse, na prva dva meca serije i ni danas ne ocekujem drugaciji ishod.

Link to comment

1/2 (NHL 1/1, MLB 0/1), prosao je prateci hokejaski tiket. U NHL delu obe utakmice prolaze u trecoj trecini. MLB je mogao bolje, posto je sigurniji par pao. Greinke je zakazao u Tampi, za lagani over, no Minnesota nije uspela da iskoristi par izglednih situacija za poentiranje i palo je samo 6 poena.. Ok bilans na kraju, mada sam ocekivao prolaz kombo tiketa, kada su prve tri stvari prosle.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL + MLB

 

Tampa-Houston H2(+1.5) (Castillo-Verlander)

Pittsburgh-Winnipeg 5+

 

Florida-Carolina 5+

Nashville-San Jose 5+

 

Kvote, 1.45, 1.90.

Ocekujem da Houston zavrsi seriju iza Verlandera (ili makar da imamo egal duel). Tu su i 3 NHL para, koji deluju najverovatnije za golove.

 

Prateci tiket, Washington 1X, Edmonton 5+, Calgary 5+, Boston X2. Kvota 4.38.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (NHL + MLB 1/2), prosao je prateci NHL tiket. NHL dolazi skoro savrseno i dalje, MLB playoff je ocekivano tezak za procenu. Dobro, ovo sinoc je za mene senzacionalan rezultat; poraza Astrosa sa Verlanderom na moundu, protiv neuporedivo slabijeg napada. Na hokeju je prosao siri tiket, sa 4+ kvotom, te dabl sa vecom kvotom. Ok bilans, mada je izgleda vreme za cistu NHL igru.

Oko minimalnih uloga danas.

 

 

NHL

 

Buffalo-Montreal 5+

Philadelphia-New Jersey 5+

 

Kvota 1.84.

Ne bas zgodni NHL parovi, no probah jedan dabl, da se ne ispustim.

 

Siri hokejaski tiket, Pelicans 1X, Trinec 5+, Zug 5+, Jihlava 1X, Ceske Budejovice 1X, Ajoie 5+, Benatky 5+, Kadan 5+. Kvota 6.48.

 

 

MLB

 

Atlanta-St. Louis H1(+1.5) (Foltynewicz-Flaherty)

LA Dodgers-Washington >5.5 (Buehler-Strasburg)

 

Kvota 2.25.

Atlanta je na sva 4 meca serije, zavrsila u okviru dodatnog hendikepa, te to probah i danas. Strasburg je izdominirao na drugom mecu serije i ne verujem da moze ponoviti tako nesto. Granica od 5.5 ne zahteva posebno dobru ofanzivnu produkciju.

 

Teski parovi danas, pa se nisam zaletao sa ulozima.

 

Sutra se igraju i nesretne kvalifikacije. Verovatno cu se ponovo izleteti na Belgija-San Marino i Holandija-Severna Irska.:D

U NHL delu mec Toronto-Tampa lici na zicer, a tu su i dueli Chicago-San Jose, Winnipeg-Minnesota, New Jersey-Edmonton. Malkin je aut u Pittsburghu do polovine decembra, fale i Rust i Bjugstad, dok je Hornqvist pod znakom pitanja. Moracu da sacekam bar 2-3 meca sa Penguinsima, dok se tim ne organizuje ponovo.

Link to comment

0/2 (MLB 0/1, NHL 0/1). Pomalo ocekivan bilans, u startu mi se nisu dopali parovi. U MLB delu sam promenio planiranu igru u zadnji cas, sto se pokazalo kao pogresno resenje. Morao je NHL doneti jedan pad, nakon duge serije prolaza. Pravovremena mala uplata, idemo dalje.

Srednji ulozi danas.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 5+

Chicago-San Jose 5+

 

New Jersey-Edmonton 5+

Winnipeg-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.53, 1.82.

Odabrah cetiri NHL para danas, metodom eliminacije. Jos je rana faza sezone, za pisanje nekih trendova.

 

Prateci tiket, Montreal 5+, Pittsburgh 1X, St. Louis X2, Dallas 5+, Boston X2, Vegas 5+. Kvota 7.65.

 

Fudbalski tiket, Netherlands 3+, Belgium 7+, Austria 2+, Croatia 2+, Poland 2+. Kvota 3.82.

Link to comment

Ma dobro, nije bila neka uplata. A i Flyerse ne volim da igram, skoro kao Islanderse. I Kingse takodje izbegavam, ne znam kako su uspeli da prime 8 komada, pa jos od kilavih Canucksa.:laugh:

Ponekad pokusam da napravim preveliku kvotu. Ako nema boljih stvari, 2 singla na 1.30 i cao.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cini se da je dobro sto odigrah fudbal sitno, Holandija i dalje 0-0. Dnevni hokejaski tiket pade na SKA St. Petersburg >4 (10 parova, dvoznaci i overi, 8+ kvota). KHL je stvarno metiljav za golove, boring.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Aha. Zato i igram ove polovicne zajebancije kod Rusa, ako padnu tacno 4 imam kvotu 1. Ovde ni to nije pomoglo. Uhvatim tri KHL para u fiksu, Norvezane kompletno 5+ i ne moze ni taj jedan over da uleti u KHL. Ponekad treba dosta srece i za singl, o ovim tiketima sa desetak parova da ne pricam (ma koliko male bile kvote).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...