Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

32 minutes ago, Cash said:

Theansweru jel se isplati sutra opet roknuti na Cesku ili če Aco da pobedi na bazi k....

 

Mislim da će dobiti Brazilci. Mada sam Čehe gledao samo protiv Amera. Više košarke znaju Brazilci tu nema sumnje. 

Link to comment
36 minutes ago, theanswer said:

 

Mislim da će dobiti Brazilci. Mada sam Čehe gledao samo protiv Amera. Više košarke znaju Brazilci tu nema sumnje. 

Odigracu +8.5 na Čehe, Brazil če da se pati. A Francuska-Litvanija tek tu nisam pametan, mozda manje koševa. 

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1), prosao je i kombo tiket, posto Belgija nije imala na golove ovamo gde igram MLB hendikepe. Fudbal razocaravajuce. Nemci i Holandjani raspucani, ali Belgijanci zakazase skroz. Cim sam video da nema gola u prvih pola sata, pretpostavio sam da nema sanse da daju pet. Nemcima nema trika da se desi tako nesto. Generalno mrzim ekipe koje nece da zatrpavaju. MLB je prosao na jedini moguci nacin, obe ekipe su porazene, no bitno je da je tiket izlazni (Dodgersi jedva udjose u hendikep u devetom iningu). Nema srece na pratecim tiketima.

Ulozi oko standardnih danas.

 

 

Fudbal

 

England-Bulgaria 3+

Turkey-Andorra 3+

 

Kvota 1.85.

Ugrabih u Millenniumu Tursku pre pada kvota na golove, dok se nadam da ce Englezi biti raspolozeni ofanzivno. Francuzi su previse mrljavi protiv slabih ekipa za moj ukus.

 

Prateci tiket, sve 3+, MK Dons, Doncaster, Gillingham, Crewe, Leyton, Plymouth, Northampton, Carlisle, Harrogate, Chesterfield, Stockport, Dag & Red. Kvota 1612.26, sa bonusom 2257.16.

Skoti igraju nebitan kup, te je ponuda smanjena, samim tim je i potencijalni dobitak dosta daleko od "blokade".

 

 

MLB

 

Houston-Seattle H1(+1.5) (Verlander-Kikuchi)

Oakland-Detroit H1(+1.5) (Bassitt-Zimmermann)

 

Kvota 1.32.

Forma startera, Verlander 2-1 0.77 ERA 0.30 WHIP, Kikuchi 2-1 4.00 ERA 1.11 WHIP. Verlander kao domacin 7-3 2.37 ERA 0.78 WHIP, Kikuchi u gostima 4-3 5.24 ERA 1.46 WHIP. Verlander je 14-9 3.32 ERA na 29 nastupa protiv Marinersa (tekuca sezona 2-0 3.47 ERA na 4 starta), Kikuchi 0-1 9.00 ERA na 2 ovosezonska starta protiv Astrosa. Ucinak timova, Houston 7-3, Seattle 2-8. Sezonska serija 14-1 za Houston, tekuca 2-0.

Bassitt 1-0 4.41 ERA 1.29 WHIP, Zimmermann 0-1 3.18 ERA 1.06 WHIP, tri starta unazad. Bassitt na RingCentral Coliseumu 5-2 3.22 ERA 1.14 WHIP, Zimmermann na strani 1-3 5.33 ERA 1.12 WHIP. Timski trend, Oakland 6-4, Detroit 3-7. Sezonska serija 4-1 za Oakland, tekuca 1-0 za Detroit.

 

Siri MLB tiket, Arizona 5I <5.5, St. Louis 5I H2(+0.5), NY Mets 5I <5.5, Minnesota <11.5, Chicago Cubs 5I <6, San Diego >6.5, LA Dodgers 5I 1. Kvota sa bonusom 15.11.

 

Hokejaski tiket, Banska Bystrica 5+, Plzen 5+, Graz 5+, Frolunda 5+, Zug 5+, Skelleftea 5+, Munchen 5+. Kvota 16.85.

Juce je cela CL dosla barem 5+ (7 parova, minimum 17 kvota).

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad proverih ono sto sam pisao juce o kvotama na 3+. Uplatio sam juce u Socceru, dobitak je bio 169 862.04 din, danas je 115,752.75. Maxbet juce bez uracunatih 10% bonusa petkom 132 312.00, danas 77854.00, Meridian juce 164 431.99 , danas 122 652.37.

Dakle, treba igrati petkom, pa kad jednom na vrbi rodi grozdjei, bar da bude veci iznos.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ajd jos ovo. Kod konferencije u Socceru i Maxbetu otprilike iste kvote danas (u Maxbetu je i nesto visa), a u Meridianu malo manja, tako da moje zapazanje o smanjenju kvota u subotu ocigledno ne vazi ovog vikenda za konferenciju.

 

Posto smo "resili" to sa kvotama, sad jos da se igraci iz pomenutih liga uzmu u pamet, pa da spremamo dzakove za lovu. :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...