Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kod mene na 3+ "blokada" tiketu, 13 pogodaka i 10 promasaja. Neefikasno kolo, bice bolje (nije bilo golova na pojedinim mecevima, gde je to ocekivano; 1 gol ne racunam).

Link to comment

oni kosarkaski tiketi, mahom kvote 1,85 dakle one "klackalice"

1. tiket sistem 4/5, 3 lagana pogodka, 2 promasaja aminu za 0,5 poena i skola za 0,5 poena

2.tiket sistem 4/5 4 lagana pogotka, promasio skolu za 0,5 ; dobitak 2puta ulog

3.tiket sistem 4/5 4 lagana pogotka, poromasio obala slonovaca kina hendikep za 1,5 poena; dobitak 2 puta ulog

4.tiket sistem 4/5 samo 2 lagana pogotka i 3 promasaja, sva tri za 0,5 :D

 

 

pa jebemu mater bas

ali ovo je bukvalno obrazac kako je mene duuuugo vremena islo kad sam igrao kosarku svakodnevno

u valjda 80% slucajeva kad fali 1 za puni prolaz tiketa to je 0,5 poena i to ajde kad dodje na poene igraca npr, to je i ok, ali kad na ukupan broj poena u nba dakle ne znam 250, masis za 0,5, a ono sto pogodis ulazi lagano +20,30 samo da udaras glavom u zid

ili ok, prestanes da se kladis :D

 

posto sam danas na 0, odnosno u laganom plusu, okusacu srecu i sutra

Link to comment

Nadam se da Bolivijci nece zeznuti za 2+. Uhvatih Bayern 6+ i 7+ i Salzburg 6+, ali ove osnovne stvari dolaze slabo danas.

Subota mi je dobra, tek kada NHL krene, posto tada uvek ima gomila meceva.:sleep:

Link to comment

Sad sam pogledao, Championship danas ocaj (nisu dosle 5, plus utakmica u petak). Kod Championshipa je nezgodno sto se ne igra sve u isto vreme pa moze vise puta da se padne (ja ponovio danas, posle pada u petak). :mad:

Odigrao sam danas i Konferenciju, sve 3+. Dve nisu dosle. Dakle, falilo dva gola (kod jedne drugi gol pao u 89. minutu, kod druge je bilo vremena :dry:).

Hm...treba istrajati, minimalan ulog i disciplina, mozda jednom i dodje. :D

Link to comment

2/5 (fudbal 1/2, MLB 1/1, hokej 0/2), Bayern je dosao 6+ i 7+, Salzburg 6+. Uhvatih par lepih bonusa, no Lever me je smorio skroz. Tako izgledan mec za golove i 0-0 kraj, jos jedna od onih sumnjivih utakmica. U MLB delu uhvatih jedinu mogucu kombinaciju (eventualno i Dodgerse u hendikepu), posto su Astrosi i Twinsi ubedljivo porazeni. Hokej prilicno neefikasan, tesko je bilo uklopiti nesto. Na kraju balade pokrih skoro celu uplatu, mada sam dugo strepeo kod La Paz derbija.

I danas oko srednjih uloga.

 

 

Fudbal

 

Sparta Rotterdam-Ajax 3+

Arsenal-Tottenham 2+

 

Club Brugge-Genk 3+

Anderlecht-Standard 2+

Villarreal-Real Madrid 2+

Basel-Lugano 2+

 

Kvote, 1.45, 2.39.

Nakon mnogo razmisljanja, kako povezati stvari, samo Ajax i Arsenal zavrsise na jacem tiketu. Ostalo povezah za vecu kvotu. Zavrsene su CL i EL kvalifikacije, pa je vreme za efikasnija izdanja.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 2+, Werder, Eintracht Frankfurt, Holstein Kiel, Hamburger, Valencia, Roma, Atalanta, Inter, Marseille, Partizan, Feyenoord, Gent, Porto, Benfica, Austria Vienna, Hartberg, Midtjylland, Rijeka, Mjondalen, Aalesund, Notodden, Ull/Kisa, Trencin, Rangers, Young Boys, Hacken. Kvota 73.50.

 

 

MLB

 

Washington-Miami H1(+1.5) (Corbin-Smith)

Toronto-Houston H2(+1.5) (Font-Verlander)

 

Kvota 1.39.

Corbin 1-1 1.29 ERA 0.95 WHIP, Smith 1-2 6.32 ERA 1.21 WHIP. Corbin kao domacin 6-2 1.83 ERA 0.92 WHIP, Smith u gostima 2-5 4.30 ERA 1.12 WHIP. Timski trend, Washington 8-2, Miami 3-7. Sezonska serija 11-4 za Washington, tekuca 2-0 za Nationalse.

Font 0-0 3.60 ERA 1.40 WHIP, Verlander 1-1 1.69 ERA 0.47 WHIP, tri starta unazad. Font kod kuce 1-1 2.89 ERA 1.02 WHIP, Verlander na strani 9-2 2.98 ERA 0.83 WHIP. Odnos pobeda i poraza, Toronto 3-7, Houston 7-3. Sezonska serija 3-2 za Astrose, tekuca 1-1.

Kombo tiket.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >9.5, Tampa <10.5, Minnesota 2, Pittsburgh >11.5, Boston 5I H2(+1), Atlanta 5I <6, Philadelphia >7.5. Kvota 13.41.

 

 

Hokej

 

Tychy-Mannheim 5+

Cardiff-Graz 5+

 

Kvota 1.62.

Ovo lici na sigurnu stvar, no malo su me naplasili velikim brojem tvrdih meceva juce i prekjuce.

Slabija grupa.

 

Tiket za pracenje, Skelleftea 5+, Vienna Capitals 5+, CSKA Moscow 4+. Kvota 2.94.

 

Teniski tiket, Federer >34.5, Dimitrov >36.5, Konta >19.5, Svitolina >19.5. Kvota 6.27.

Edited by Miljenko
Link to comment

sad za svaki slucaj pogledam tiket sa Konferencijom i utvrdim da sam izbacio jednu utakmicu, tako da sam pao na jednu...Mislim da je u 68. minutu bilo 1:1.

 

Spoiler

EYfMFSv.png

 

Vratice mi 400 din. Malo li je? :D

 

Link to comment

antetokounmpo igrao 16 minuta i stao na 7 skokova a vucevic 12 poena, bas se ispromasivao...edit: sad gledam i dodali su mu jos jedan skok, dakle doslo over 7.5 za 16 minuta....

 

skokove giannisa se mora opet odigrati jer ako odigra bar malo neizvesniju utakmicu to mora da dodje. i sada je imao 6 skokova u prvom poluvremenu, posle je jedva i igrao u drugom jer je vec bilo 30 razlike.

Edited by 189-
Link to comment

Belgijanci propali, peti ili sesti put mi obaraju tiket ove sezone; par neverovatnih promasaja igraca Genka.

Ajax je prosao lako, no bez bonusa. Nisu me odusevili ni oni odugovlacenjem u zavrsnici meca.

Tja, vikendi stvarno postaju dobri samo za preskakanje, posto je obicno uspeh i kada vratim uplatu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...