Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja samo brze sastavljam i kod singlova, a narocito kod ovih duzih. Minimalno cekanje, a i njima je lakse. Ako se potkrade greska, znam da je do mene.:rolleyes:

Napisacu sutra sta sam odigrao, nakon uplate.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 0/1, hokej 1/1), prosla su dva prateca teniska (oba sa gemovima, 3+ i 6+ kvote), te siri MLB tiket. Na fudbalu je malo falilo da udju oba tiketa, mada se moglo desiti i da isti padnu. Lepa kvota je prosla. MLB nece u poslednje vreme. Dodgersi lagano porazeni, dok je na sirem tiketu proslo svasta. Hokej lagano. Pretpostavljao sam da nece biti problema, mada je tesko grunuti neki novac prvog dana sezone. Tenis se nekako uklopio; Wawrinka ulazi u plus, a isto vazi i za Riske, koja je uzela potrebnih 7 gemova. Bonusi me oterase u plus, prvi put ove nedelje; sada je red i za kombo tiket.

Srednji ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Almere City 3+

Utrecht II-PSV II 3+

 

Kvota 1.80.

Nisu me odusevili danasnji parovi. Iz Spanije igram samo dve ekipe, a i to kada su kompletne; kod Nemaca takodje na odredjene timove; PSG desetkovan povredama, nema sanse da probam. Ostaje druga liga Holandije i B timovi, koji igraju za prestiz i nemaju preteranog razloga za taktiziranje.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Excelsior 3+, Go Ahead Eagles 2+, Sevilla 2+, Fulham 2+, Leipzig 2+, PSG 2+, Liefering 3+, Horn 2+, Always Ready 2+, Odd 2+, Drogheda 2+, Dundalk 3+. Kvota 10.91.

 

 

Hokej

 

Frolunda-Graz 5+

Karpat-Grenoble 5+

 

Tychy-Djurgaardens 5+

Cardiff-Mountfield HK 5+

 

Kvote, 1.80, 1.48.

Nakon finog otvaranja juce, danasnji parovi donose izglednije meceve, te spojih dva tiketa. Kod svih parova je zajednicka velika razlika u kvalitetu timova.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Tiket za pracenje, Trinec 5+, Lausanne 5+, Vienna Capitals 5+. Kvota 4.24.

 

MLB tiket, Washington 5I 1, NY Yankees >8.5, Philadelphia 5I H1(+0.5), Houston 5I 2, Texas >8.5, St. Louis <10.5, LA Dodgers 5I >4, San Francisco 5I H1(+1). Kvota sa bonusom 17.65.

 

Tenis, Nishikori >37.5, Goffin >34.5, Wawrinka <31.5, Ka. Pliskova <21.5, Barty >19.5. Kvota 11.17.

 

Link to comment
3 hours ago, Nesh said:

Idemo dalje. Championship, 3+,  Jovo nanovo. Nisam bio lenj, pogledah u vise kladiona. Na ulozenih respektabilnih 20 din, dobija se:

Soccer  78000.83

Meridian 77681.42

Maxbet  54455.00 (mozda ima i bonus od 10% petkom, ako to jos vazi, brzi tiket to ne registruje)

Mozzart  53422.10

 

Laganica! :dry:

 

 

 

U balkan betu samo 86000 i to sa 35% bonusa

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

 

Uf, treba to sve ukucati. U Soccceru mora da se otvori svaka utakmica, pa ukupno golova, pa kljuc, pa tako redom...U Meridianu valjda jedan klik manje...:D

Pitao bih te sta si igrao, al nisam bas toliko nehuman. :D

Moj drugar igra 2-5, naredja 23-24 utakmice, ne igra brzi tiket, nego "peske" sifru po sifru u kladionici,...i cudi se sto ga stradalnice koje treba to da ukucaju ne gledaju sa prevelikim odusevljenjem i entuzijazmom. :D

u bre, ala je to komplikovanu u bb jedan klik

 

Beleška 2019-08-30 160943.jpg

Link to comment

I u Maxbetu jedan klik, al malo para...:D

Ove sume u mom postu su sve sa uracunatim bonusom.

Lepo kod BB, nijedna kvota ispod 1.70. Ali, Balkanbet u Nisu ima samo jednu poslovnicu u STOP SHOPU na kraju grada, nemam kod njih racun (i ova dva racuna sto imam su mi previse, nema sanse da otvaram jos jedan), tako da cu morati da se zadovoljim sa 78 tisuca. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

meni bb na četiri koraka :D

 

Ja sam okruzen kladionicama, jedino BB daleko. A da zlo vude vece, ovo moje sokocalo vergla u mestu i kad hocu da otvorim ponudu u BB. Izgleda se ozbiljno uplasili da ih ne ošurim, :D

 

Link to comment
 
Ja sam okruzen kladionicama, jedino BB daleko. A da zlo vude vece, ovo moje sokocalo vergla u mestu i kad hocu da otvorim ponudu u BB. Izgleda se ozbiljno uplasili da ih ne ošurim, [emoji3]
 
Hoćemo i 1+ prvo sutra?
Link to comment
2 hours ago, renne said:
3 hours ago, Nesh said:
 
Ja sam okruzen kladionicama, jedino BB daleko. A da zlo vude vece, ovo moje sokocalo vergla u mestu i kad hocu da otvorim ponudu u BB. Izgleda se ozbiljno uplasili da ih ne ošurim, emoji3.png
 

Hoćemo i 1+ prvo sutra?

 

Sto da ne.  Vredi probati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...