Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

30 minutes ago, Miljenko said:

Koliko je smotan Dortmund.:isuse: Treba im u proseku 20 suteva za gol.

Bayern bi iz ovoliko sansi zabio bar 4.:whistle:

 

Cuti neka nastave samo tako, prosle godine nisu bili ovako direktni. 

Link to comment

Ipak samo jedan bonus na Dortmundu.:yawn2: Witsel smotanko, promasio zicer za 7+.:isuse:

A tek sto mrzim kada sudije ne produze utakmicu ni minut-dva. Koga briga sto je resen mec, hocu da vidim jos neki gol.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/2, MLB 0/1), Dortmund je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Na fudbalu nisam mogao pasti i da sam hteo. Svi odigrani mecevi su otisli u 3+, kao i par preskocenih (Ajax, Salzburg ...). Steta sto na Dortmundu i Leveru nije pao bar po jos jedan gol, za prilicno dobre bonuse. MLB se nije posrecio ni juce; Dodgersi ostase u okviru hendikepa, no Boston daje samo 4 poena. Fin plus, pokriven veci deo petka, zahvaljujuci jakoj uplati.

Danas se vracam srednjim ulozima, previse su napete ove visoke uplate (mada su glavne stvari dosle lako).

 

 

Fudbal

 

Bolivar-San Jose 3+

Jorge Wilstermann-Aurora 3+

 

Rennes-PSG 3+

Eintracht Frankfurt-Hoffenheim 2+

Union Berlin-Leipzig 2+

Heracles-PSV 2+

 

Kvote, 2.08, 2.10.

Bolivar igra protiv dobre ekipe, te ocekujem puno prilika na obe strane. Wilstermann je veliki favorit, nadam se da ce biti raspolozeni za malo efikasnije izdanje. PSG mislim da vredi igrati tamo negde do februara, dok ne krene eliminacioni deo CL, kada ce vec biti ubedljivo prvi. Nemce ipak odigrah opreznije; Frankfurt igra EL kvalifikacije, dok Hoffenheim i Leipzig moram prvo pogledati za siru igru. Iz Holandije samo PSV, a i to 2+, takodje zbog kvalifikacija.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Chelsea 1X, A. Madrid 1X, St. Etienne 1X, Fortuna Sittard 2+, Twente 2+, Feyenoord 2+, Standard 1X, Gent 2+, Sporting 2+, Boca Juniors P/K1, Austria Vienna 2+, Fluminense P/K1, Ludogorets X2, Brondby 2+, Midtjylland 2+, UNAM P/K1, Molde 2+, Start 2+, Raufoss 2+, Legia 1X, FCSB 1X, Shakhtar 2+, Penarol 1X, TNS 2+, Sparta Prague 1X, AIK 1X, Malmo P/K1. Kvota 50.13.

 

 

MLB

 

Arizona-San Francisco H2(+1.5) (Kelly-Bumgarner)

Oakland-Houston H2(+1.5) (Anderson-Greinke)

 

Kvota 1.75.

Forma startera, Kelly 1-2 8.47 ERA 1.71 WHIP, Bumgarner 2-0 2.84 ERA 0.68 WHIP. Odnos K i BB kod vecerasnjeg HP sudije je preko 3, te ocekujem da dobar picer to iskoristi. Kelly protiv Giantsa 1-1 2.76 na 3 starta, Bumgarner na Chase Fieldu 8-3 2.97 ERA na 19 nastupa. Pobede i porazi, Arizona 4-6, San Francisco 7-3. Sezonska serija 9-7 za San Francisco, tekuca 3-0 za Giantse.

Greinke jos trazi stabilnu formu u novoj ekipi, no pobede se nizu. Protiv Oaklanda je 6-2 3.11 ERA. Anderson ima 6.58 ERA protiv Astrosa na 6 nastupa. Ucinak ekipa, Oakland 7-3 (4 vezane pobede), Houston 4-6 (5 poraza u nizu). Sezonska serija 9-5 za Astrose, tekuca 3-0 za Oakland.

Slabija grupa. 

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 5I H1(+1), NY Yankees 5I H1(+1.5), Tampa 5I H1(+0.5), St. Louis <11.5, NY Mets H2(+0.5), Texas >8.5, LA Angels >7.5. Kvota sa bonusom 13.89.

Link to comment

Ovi Holandjani nisu normalni u sudijskoj nadoknadi padnu 3 gola :lol:. Igrao uzivo na poluvremenu winera na Twente i u sudijskoj nadoknadi preokrenu na 3:2 i onda ga prime :isuse:.

:laugh:. Pa nije to NBA basket

Edited by Cash
Link to comment

Bar znam da ce Frankfurt i Hoffenheim biti za preskakanje ove sezone. Ovoliko losih dodavanja nema ni na prosecnom JSL mecu. Bayern, Dortmund i Lever i to je to od Nemaca. Tacno padoh zbog onog ofsajda pred poluvreme, glupi sudija.

Link to comment

Imao sam dugacak tiket P1+, 17 parova cini mi se, 70 kvota. Gent naravno daje golove cim je pocelo drugo. A taman sam se spremao da izadjem i branim Penarol.:rolleyes:

Bice verovatno lakse kada prodju kvalifikacije za CL i EL. Ovako nikad ne znas ko ce odigrati ozbiljno, a ko ne. 

Bonus je sto se priblizava najnezgodniji deo MLB sezone, septembar.

Evropski hokej (bar onaj deo zanimljiv za golove), krece tek 13. septembra. Kada pocne NHL bice lakse, 4 para na 5+ i vozi.:D

Link to comment

1/3 (fudbal 1/2, MLB 0/1), Bolivar i Jorge Wilstermann dodjose po 5+. Ovaj vikend (petak-nedelja), je bio prilicno tezak za procenu na fudbalu. Preskocih juce par ekipa koje igraju kvalifikacije, no da sam ih zaobisao sve, bolje bih prosao. Iz Bolivije nisam dirao Real Potosi, kvota je delovala previse niska (1.35 za 3+); no kod njih to obicno znaci da sledi trpanje. Tri meca sa 5+ i 2/3 sa 6+ sam mogao bolje iskoristiti (i to bas ocigledne utakmice). Na Wilstermannu je falilo par minuta i pao bi sedmi gol sigurno; kidisali su i na 5-1. MLB vec par dana nepovez zivi, pa tako i juce. Jeste rizik igrati na ciscenje, no poraz San Francisca sa najboljim starterom sigurno nisam ocekivao. Kako je krenulo, Bolivijci me skoro pokrise (jos gol na Wilstermannu i bio bi plus dan). Petak je bio ocajno los, ostatak da kazem ok.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-NEC 3+

Djurgarden-Eskilstuna 2+

 

Kvota 1.61.

B tim Ajaxa je vec redovna stvar za igru (igraci koji pokusavaju da se dokazu/izreklamiraju; isto vazi i za PSV). U moru nezgodnih meceva, uzeh 2+ na Djurgarden, koji je i veliki favorit u fiksu (ispod 1.20).

 

 

MLB

 

Texas-LA Angels >9.5 (Allard-Peters)

Houston-Detroit H1(+1.5) (Miley-Jackson)

 

Kvota 1.68.

Forma, Allard 1-0 4.50 ERA 1.30 WHIP, Peters 1-1 3.94 ERA 1.25 WHIP. Over trend, Texas 6/10, LA Angels 9/10. Sezonska serija 7 overa i 6 undera.

Miley 2-0 3.60 ERA 1.67 WHIP, Jackson 2-1 3.07 ERA 1.30 WHIP. Miley kao domacin 5-1 2.02 ERA 0.99 WHIP, Jackson na strani 1-1 8.22 ERA 1.96 WHIP. Fiks trend, Houston 4-6, Detroit 4-6. Sezonska serija 3-0 za Astrose.

 

Prateci tiket, Baltimore >7.5, Washington 5I H2(+1), Tampa 5I H1(+0.5), San Diego 5I <6, St. Louis <11.5, Minnesota <11.5. Kvota sa bonusom 8.16.

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1), Ajax II je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Ekstra lak prolaz na fudbalu; preskocih Fener, koji bi takodje rutinski prosao (dva penala su im sudjena). Kako Ajax II i NEC ne odose u 7+, ni sada mi nije jasno; 6 golova, promasen penal domacina i jos desetak zicera na obe strane. MLB za promenu bez problema. Ovo je jedna od onih situacija gde kombo tiket dodje kada se ne nadas previse. Na zalost, to obicno znaci i da je uplata bila mala.

Ulozi izmedju standardnih i srednjih.

 

 

Fudbal

 

APOEL-Ajax 2+

LASK-Club Brugge 2+

 

Kvota 1.55.

Kvalifikacije su mi uvek sumnjive i mada danasnji parovi deluju izgledno, ipak je bolje ne zaletati se.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, svi parovi su 4+, Peterborough, Sunderland, MK Dons, Crewe, Plymouth, Swindon. Kvota sa bonusom 1809.40.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami H1(+1.5) (Keuchel-Hernandez)

LA Dodgers-Toronto H1(+1.5) (Kershaw-Reid-Foley)

 

Houston-Detroit H1(+1.5) (Sanchez-Turnbull)

Oakland-NY Yankees >7.5 (Bailey-German)

 

Kvote, 1.37, 1.62.

Starteri, Keuchel 0-1 5.94 ERA 1.38 WHIP, Hernandez 1-1 6.60 ERA 1.40 WHIP. Keuchel kao domacin 1-1 2.43 ERA 0.90 WHIP, Hernandez kao gost 0-3 7.20 ERA 1.60 WHIP. Timski ucinak, Atlanta 6-4, Miami 4-6. Sezonska serija 12-4 za Atlantu.

Kershaw 3-0 1.35 ERA 0.90 WHIP. Reid-Foley 1-2 3.65 ERA 1.78 WHIP, na poslednja 3 starta. Kershaw je 8-0 2.26 ERA 1.02 WHIP na Dodger Stadiumu, Reid-Foley 1-1 0.82 ERA 1.91 WHIP kada gostuje. Odnos pobeda i poraza, LA Dodgers 6-4, Toronto 5-5.

Sanchez 2-0 3.86 ERA 1.04 WHIP, Turnbull 0-2 4.50 ERA 1.21 WHIP. Sanchez je 3-0 1.29 ERA na 8 nastupa protiv Tigersa. Timski trend, Houston 4-6, Detroit 3-7. Sezonska serija 4-0 za Houston, tekuca 1-0.

Forma, Bailey 1-1 4.58 ERA 1.02 WHIP, German 3-0 3.32 ERA 1.05 WHIP. Bailey je 2-1 4.42 ERA na 3 starta protiv Yankeesa, German 1-0 6.00 ERA na 2 starta protiv Athleticsa. Bailey na svom stadionu 6-3 4.05 ERA 1.31 WHIP, German na strani 8-1 5.58 ERA 1.24 WHIP. Over trend, Oakland 4/10, NY Yankees 8/10.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, Texas >9.5, Pittsburgh <10.5, NY Mets <10.5, St. Louis <11.5, Arizona >7.5. Kvota sa bonusom 6.09.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...