Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pade tiketic. U dva minuta, dva komada. A da sam imao 3+, bio bi posle 1:1 beton do kraja.

Nego, na Livescoreu prvo vodi LASK 1:0, onda vodi Basel 1:0, a sada je 2:1 za LASK. Zanimljiva i neizvesna utakmica, sa preokretima. :D

Link to comment

Pa igram ponekad, ali vrlo, vrlo retko. Nesto sitno mi ostalo na racunu, pa da dupliram. :D

Da se odigra nesto nocas.

Igrao sam i obican X na tiketu sa iksevima. Tu imam jos samo tri utakmice sutra. Vazno da je prva prosla. :D

Link to comment

OK. :)

Tu "vradzbinu" koristim samo kad Djokovic igra. :D

 

Prethodne dve noci padam "na jednu" (kvote 185 i 87 - al vratili mi ulog, jednom duplo, jednom obican...pa malo li je? :D), a nocas imam tiket sa ona moja tri HX (kvota oko 50) i negde oko 80. minuta sve je na svom mestu, a onda u samo par minuta, na jednoj od utakmica ode na 2:0, na drugoj 2:2, pa za neki minut i 2:3 u kontru. Bas nece ovih dana.

Edited by Nesh
Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, MLB 1/1), Ajax je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal se fino uklopio na kraju, mada se cinilo da 3+ kombinacija nema sanse za prolaz. Basel je ocekivano morao napasti, te je u zavrsnici pao dovoljan broj golova. Tiket sa 4 para nije doneo dilemu, no nisam ocekivao bas ovako efikasno vece. MLB je doneo napetu zavrsnicu u San Franciscu, uz pobedu Giantsa, te lagani trijumf Dodgersa, uprkos promeni startera. Nastavljen fin trend od vikenda, steta je samo sto nemam hrabrosti da "zategnem" uplatu (eventualno u petak).

Danas malo preko standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Guimaraes-Ventspils 3+

Liverpool-Chelsea 2+

Guabira-Bolivar 2+

Nacional Potosi-Blooming 2+

 

Kvota 1.89.

Uklopih svasta ovde. Ja kada vidim Chelsea, to mi je odmah sumnjiva stvar za golove, zato i 2+. Portugalci bi trebali lako resiti i revans. Tu su i 2 para iz Bolivije, gde takodje nije bilo sire igre.

 

 

MLB

 

Miami-LA Dodgers H2(+1.5) (Hernandez-Kershaw)

NY Yankees-Baltimore >8.5 (Happ-Bundy)

 

Kvota 1.61.

Umesto juce, Kershaw svoj redovni start ima danas, nadam se uz slicnu podrsku napada koju je May imao. Forma, Hernandez 1-0 4.15 ERA 1.31 WHIP, Kershaw 3-0 2.37 ERA 1.16 WHIP. Pobede i porazi, Miami 2-8, LA Dodgers 8-2. Sezonska serija 4-0 za Dodgerse, tekuca 1-0.

Starteri, Happ 1-2 7.02 ERA 1.44 WHIP, Bundy 0-1 4.41 ERA 1.29 WHIP. Happ kao domacin 6-6 5.70 ERA 1.46 WHIP, Bundy na gostovanjima 4-4 4.39 ERA 1.28 WHIP. Over trend, NY Yankees 9/10, Baltimore 9/10. Sezonska serija 17 overa i jedan under, tekuca 3 plusa.

 

Prateci tiket, Toronto 5I H1(+0.5), NY Yankees 5I >5, Milwaukee 5I <6, Houston 2, Arizona 5I H2(+0.5), Oakland 5I H2(+1), Washington <10.5, Philadelphia <10.5, LA Dodgers 5I 2, Atlanta 5I H1(+0.5), LA Angels >7.5. Kvota sa bonusom 78.83.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1), Guimaraes je dosao 5+, prosao je kombo tiket. Fudbal je od starta krenuo kako treba. Portugalci raspucani u zavrsnici, malo je falilo da dodje i 7+; Liverpool i Chelsea taman koliko treba, dok sam Bolivijce odigrao preterano oprezno. MLB lagano, over u New Yorku, te nova rutinska pobeda Dodgersa. Jeste veca verovatnoca za izlaz kombo tiketa, kada spajam samo 2 obicna, no ova serija je prijatno iznenadjenje.

Oko standardnih uloga i danas.

 

 

Fudbal

 

Braga-Brondby 3+

Rangers-Midtjylland 3+

 

Eintracht Frankfurt-Vaduz 3+

Malatyaspor-Partizan 2+

PSV-Haugesund 2+

Espanyol-Luzern 2+

 

Kvote, 2.44, 1.94.

Braga i Rangers su dobili na gostovanjima, te verujem da ce Danci probati da napadnu i u revansu, samim tim bice i vise prostora za sanse i golove. Vaduz je mnogo slabiji od rivala, te ocekujem jos jednu kanonadu. Tu je i par meceva u 2+ varijanti.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Helsinki, Spartak Moscow, AIK, Zorya, Torino, Suduva, Ludogorets, Trabzon, AEK, Aris, AZ Alkmaar, Gent, Wolves. Kvota 27.86.

 

 

MLB

 

Maimi-LA Dodgers >5.5 (Smith-Buehler)

NY Yankees-Cleveland >8.5 (Green-Plutko)

 

Kvota 1.96.

Forma startera, Smith 1-2 5.94 ERA 1.56 WHIP, Buehler 1-1 2.21 ERA 1.13 WHIP. Over trend, Miami 9/10, LA Dodgers 5/10. Sezonska serija 4 plusa i jedan minus, tekuca 2 plusa.

Green pretezno nastupa iz bullpena (41 nastup, od toga 11 startova), mada to nisu klasicni startovi, vez je bio opener svih 11 puta, a takvu ce ulogu imati i danas. Plutko tri starta unazad, 1-1 4.32 ERA 1.50 WHIP. U gostima, 1-1 5.47 ERA 1.59 WHIP. Plus bilans, NY Yankees 9/10, Cleveland 5/10. Sezonska serija 2 plusa i jedan minus.

Slabija grupa.

 

Siri MLB tiket, LA Dodgers 5I >3, NY Yankees 5I >5, Philadelphia >7.5, Atlanta 5I H1(+1), Texas >9.5, Oakland <11.5. Kvota sa bonusom 10.13.

 

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1). Na fudbalu sam dobro uklopio tikete, tim pre sto su rezultati bili losi. Braga i Rangers raspucani, malo je falilo da uleti i neki bonus. Na drugom gomila promasaja. Prvo Partizan podseca zasto se nasi ne igraju (osim kada znas da ce ih neko natrpati), 0-1 protiv uzasnih Turaka; Frankfurt neverovatnih 1-0, a slicno se moze reci i za PSV i 0-0; Espanyol jedini pogodjen. MLB tesko da je mogao doci lakse. Korektan dan.

Danas sam najpre hteo odigrati jace, no posto sam dugo razmatrao fudbal, zakljucih da to verovatno nije dobar znak i stavih uloge izmedju normalnih i srednjih.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Eupen 3+

Bayern-Hertha 2+

Vitesse-Zwolle 2+

 

A. Bilbao-Barcelona 2+

Lyon-Angers 2+

 

Kvote, 1.59, 1.46.

Tacno je da Brugge ima zavrsnu rundu CL kvalifikacija za pad dana, no protivnik je toliko slabiji, da ocekujem 3 komada vec u prvom poluvremenu, a posle sta bude. Hertha zna da pruzi dobar otpor Bayernu, te to ispratih sa 2+. Vitesse lici na goleadu, ali me je bilo strah da se izletim. Barsa ima tesko gostovanje, pa je 2+ jedino i dolazilo u obzir, dok kod Francuza jedino PSG volim da igram, a Lyon povremeno probam reda radi.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Tampa-Detroit H1(+1.5) (Morton-Norris)

Oakland-Houston H2(+1.5) (Roark-Verlander)

 

Boston-Baltimore H1(+1.5) (Porcello-Brooks)

Kansas-NY Mets H2(+1.5) (Montgomery-Syndergaard)

 

Kvote, 1.40, 1.52.

Blizi se kraj sezone i postaje jasnije koji timovi imaju playoff sanse, a koji ne. Kada ne igram poene, ostaju ove top ekipe za igru. Problem je mozda poveci broj ekipa koje i dalje mogu konkurisati makar za wild card mesto (ja se ne secam ovakve sezone u skorije vreme).

Morton baca dominantno na Tropicana Fieldu, 6-2 2.75 ERA 0.98 WHIP. Forma timova, Tampa 7-3, Detroit 4-6. Sezonska serija 2-1 za Tampu.

Starteri, Roark 1-1 2.31 ERA 1.03 WHIP (dva nastupa za Oakland, po prelasku iz Redsa), Verlander 2-0 2.50 ERA 0.94 WHIP. Verlander je 9-2 3.01 ERA 0.85 WHIP na gostovanjima. Roark je 2-0 2.53 ERA na dva nastupa protiv Astrosa, Verlander 14-6 2.52 ERA na 22 starta protiv Athleticsa. Timski trend, Oakland 6-4, Houston 6-4. Sezonska serija 9-3 za Houston, tekuca 1-0 za Oakland.

Starteri, Porcello 1-2 6.48 ERA 1.26 WHIP, Brooks 0-2 11.77 ERA 1.92 WHIP. Porcello na Fenwayu 7-6 5.34 ERA 1.34 WHIP, Brooks kao gost 1-3 7.31 ERA 1.62 WHIP. Kada se ovo pogleda, over lici na logicnu opciju, no Red Soxi moraju uci u seriju pobeda, pa im dajem ovaj mec da istu zapocnu ( u suprotnom ce na njih ici plusevi uvek kada ih igram). Boston 5-5, Baltimore 1-9. Sezonska serija 8-5 za Boston.

Montgomery 1-2 3.31 ERA 1.22 WHIP, Syndergaard 1-0 1.27 ERA 0.89 WHIP. Montgomery ima 1.88 ERA na 4 nastupa protiv Metsa. Syndergaard je 2-0 2.25 ERA na 2 starta protiv Royalsa. Pogled unazad, Kansas 3-7, NY Mets 7-3. 

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, NY Yankees 5I H1(+0.5), Washington 5I H1(+0.5), Philadelphia 5I >4, Chicago Cubs 2, Boston >9.5, St. Louis <10.5, Atlanta 5I H1(+1), Texas 5I <6.5, NY Mets <11.5, LA Angels >6.5, Houston <11.5. Kvota sa bonusom 82.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/4 (fudbal 0/2, MLB 0/2). Fudbal nije mogao doci mnogo losije od ovoga. Briz mi je bio sigurica i to je bio siguran pad; Barsa je vec bila sumnjiva, no 0-1 protiv ekipe bez stranaca je meni neshvatljiva stvar. MLB je takodje doneo lose vece. Tampa se obrukala protiv najlosije AL ekipe, u 0-2 porazu. I posle neko kaze da se ne namesta; ovo je treci istovetan poraz, mesec dana unazad, protiv ekipa sa zacelja. Metsi imaju los bullpen i to se pokazalo i sinoc, posto su prodali u osmom iningu. Cim tokom nedelje skupim lep budzet, od petka krene propast, kada odigram malo jace.

Danas odigrah jako, mozda malo iznerviran ovim juce, a i nadam se da u dva dana, ne mogu doci onako losi rezultati.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Paderborn 3+

Dortmund-Augsburg 3+

 

Arsenal-Barnley 2+

Man City-Tottenham 2+

Celta-Real Madrid 2+

 

Kvote, 1.83, 1.54.

Nadam se da Nemci nece zakazati. Dortmund je vec dva puta prodao, pa je vreme da odigraju jedan efikasan mec. Ne kapiram da tako kvalitetna ekipa, ima toliko losu realizaciju. I posle se neko cudi sto navijam za Bayern. Lever zna biti nepredvidljiv, no protiv pacera kod kuce, ocekujem ubedljiv trijumf. Na Englezima rastu kvote na golove, pa ih odigrah samo 2+, mada sam se kod Arsenala dugo dvoumio 2+ ili 3+. Slicno vazi i za Real i gostovanje na kome redovno pada hrpa golova. Ajax preskocih zbog CL kvalifikacija.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Luton, Leeds, Brentford, Doncaster, Peterborough, Burton, Tranmere, Crewe, Bradford, Northampton, Fylde, Harrogste, Solihull, Stranraer, Falkirk, Annan, Elgin. Kvota sa bonusom 120.06.

 

 

MLB

 

Boston-Baltimore >8.5 (Rodriguez-Wojciechowski)

Atlanta-LA Dodgers H2(+1.5) (Foltynewicz-Ryu)

 

Kvota 1.89.

Forma startera, Rodriguez 0-1 5.60 ERA 1.92 WHIP, Wojciechowski 0-2 7.36 ERA 1.70 WHIP. Over trend, Boston 6/10, Baltimore 9/10. Sezonska serija 10 overa i 4 undera, tekuca jedan plus (dodatna grenica naravno).

Foltynewicz 2-0 8.80 ERA 1.76 WHIP, Ryu 1-0 0.46 ERA 0.97 WHIP. Foltynewicz kao domacin 1-3 6.27 ERA 1.42 WHIP, Ryu kao gost 3-2 2.22 ERA 1.09 WHIP. Pobede i porazi, Atlanta 6-4, LA Dodgers 8-2. Sezonska serija 4-0 za Dodgerse, tekuca 1-0.

Slabija grupa.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >8.5, Chicago Cubs 5I H2(+0.5), Tampa 1, St. Louis 5I H2(+1), Philadelphia >7.5, Boston 1, NY Mets <10.5, Atlanta <11.5, Texas 5I <7, Colorado >9.5. Kvota sa bonusom 37.28.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...