Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2, prosao je prateci hokejaski toket ( cak 3 kvote 1 ). Fudbal je ponovo doneo pristojne rezultate, no Irci oborise kombo neverovatnom 1-0 pobedom. Ne vidim kako je ono moglo doci onako, osim da je mec bio namesten; prevelika je razlika u kvalitetu za bilo sta ispod 3-4 gola. Italija i Spanija prodjose vec na poluvremenu. Na sirem NHL tiketu pogodih svasta, no zbog tri produzetka ostala je 3.4 kvota, od pocetne 8.5. Nastavlja se tradicija da najlosije prodjem, kada odigram najjace.

Danas i dalje preko standardne uplate, mada slabije u odnosu na juce.

 

 

Hungary-Croatia X2

Netherlands-Germany 2+

Cyprus-Belgium P/K2

 

Mannheim-Nurnberg 5+

 

Munchen-Eisbaren 1X

Linz-Graz 5+

 

Kvote, 1.57, 1.43, 1.54.

Povezah i danas jedan tiket kvalifikacija. Od hokeja imamo playoff Austrije i Nemacke. Munchen i Mannheim bi trebalo da privedu kraju tekuce serije (potonji uvek idu u over protiv danasnjeg protivnika), dok je Graz malo zakomplikovao svoju seriju, mada i oni uvek idu u plus, kada je Linz protivnik.

 

Prateci tiket, Russia X2, Scotland 3+, Poland 2+, Sparta Rotterdam 2+, Roda 2+, LA Clippers w2, Unicaja w1, Washington 5+, Salzburg 1X, Ban. Bystrica 5+. Kvota 6.55.

Link to comment

Dobar drugar ceo zivot igra tikete od 20 do 100din i odlicno mu ide u smislu da se uopste ne potresa. Pre par meseci je poceo da forsira ovu igru i skoro je dobio 87k na 50 din. Ovo je od sinoc, a razlog zasto kacim je pre svega zbog toga sto dosta vas igra samo golove, naravno uz veliki uslov GG, ali su kvote prilicno dobre.

 

yGMXa96.jpg

Link to comment

Jao sto me nervira ovo povecavanje granica za golove za NHL. Ja uredno kljucnem fiks i druga (niza) granica golova (koja je celog dana bila 4.5), kad na tiketu 5.5. Osmotrio sam da je jedino kod Capitalsa bila veca, pa sam igrao u Mozzartu (dzaba, ostace omrazeni 3:1 rezultat :mad:), kad sad ispade i kod Cikaga i Colorada.

Link to comment

Kod tebe je bar ostalo 3-1, pa nemas razloga za nerviranje. Nikada nisam kapirao to da ekipa ne moze da da bar jedan EN gol, tokom 2-3 minuta.

Ispada da je lakse pogoditi MLB predsezonu, nego ove klasicne stvari. St. Louis prosao, Yankees i Cubs vode.

Link to comment

igrao sam u Mozzartu Capitalse (zeznuli me za povecanje granice na Colorado u Maxbetu, ovo sam video na vreme, al dzaba), tamo ima granice 5+. Falio mi je gol. al eto nece ni empty net. Imao bih, doduse, jos dve utakmice, ali ovako odmah sipak.

Igrao bih ja danas MLB, ali Maxbet nema predsezonu, a Meridian i Mozzart nemaju fiks & over, tako da cu sacekati pocetak sezone.

Link to comment

Opet sam igrao 4 utakmice od 20:45 i umesto da opet odigram sve 2-3, ja stavim Poljsku i Belgiju 3-4, racunam malo je 2-3, okliznuce se jos neki zabitak. Holandiju i Nemacku sam preskocio, Tako mi i treba kad menjam dobitnu kombinaciju.

Nista, gotovi su nocas! :dry:

Link to comment

1/3 ( fudbal 0/1, hokej 1/2 ), ponovo je prosao tiket MLB predsezone ( 5+ kvota, 3 para ). Na fudbalu odigrah kukavicki i promasih naravno. Ono juce je pravi primer, zasto na fudbalu izbegavam fiks. Hrvati volsebno gube od Madjara (sa onakvim napadom, daju sramotno malo golova), dok su golovi kasnije dosli lagano. Na hokeju Mannheim prolazi rutinski, dok sam na drugom tiketu spojio promasaje, sto i nije losa stvar. MLB predsezona je donela tri prolaza tokom prosle nedelje. Tja, subota-nedelja po obicaju nekorisna/stetna.

Danas nesto preko standardne uplate. Utorak i sredu cu verovatno ispratiti nekim minimumom, a onda u cetvrtak zatezem sa svim raspolozivim sredstvima za Opening Day.

 

 

France-Iceland 3+

 

Turkey-Moldova 2+

Portugal-Serbia 2+

 

Montenegro-England 2+

Luxembourg-Ukraine 2+

 

Kvote, 1.57, 1.67, 1.70.

Vracam se svojoj proverenoj igri, odnosno golovima. France igra dobro, dok su gosti u padu. Turkey bi trebala doci do rutinske pobede, dok Portugal ne moze odigrati lose kao u prethodnom mecu, te ocekujem bar 2 pogotka. England i Ukraine imaju jasnu prednost u kvalitetu; vineri su bili premali, pa probah i ovde 2+ (ispala je solidna kvota).

 

NHL + NBA tiket, Pittsburgh X2, Toronto 5+, Tampa 5+, Calgary 1X, San Jose 1X, Utah H1(-12.5), Portland >220.5. Kvota 6.14.

Link to comment

3/3, prosao je kombo tiket, kao i novi tiket MLB predsezone. Na fudbalu su Francuzi dugo nervirali promasajima, no malo je falilo da udje i bonus tiket na kraju. 2+ stvari su usle lagano, sve vec tokom prvog poluvremena. Neocekivano dobar ucinak sa tiketima MLB predsezone, jos jedna 5+ kvota prolazi (sva tri para nakon preokreta, Metsi u devetom iningu). Fin kombo tiket. Prosla bi i veca kvota, da sam imao hrabrosti da odigram planirani NHL dabl (Pittsburgh X2, Toronto 5+).

Ulozi oko minimuma danas.

 

 

Fudbal

 

Italy-Liechtenstein H1(-4)

Malta-Spain H2(-2)

 

Kvota 1.65

Italijane nadjoh na golove samo u Meridianu, no kod njih oborise Spance 3+ na 1.12, te odigrah ove hendikepe. Kod Italijana sam probao malo hrabrije, pobedu od 5 razlike (odnosno kvota 1 za trijumf od 4 gola), Spanci oprezno.

 

 

Hokej

 

Rungsted-Frederikshavn 5+

 

Plzen-Olomouc 4+

Zug-Lausanne 4+

 

Kvote, 1.55, 1.47.

U Evropi je svuda playoff u toku. Par iz Danske redovno ide sa dosta golova; Plzen i Zug su vec wild card, no 4 komada valjda nisu previse.

 

 

Link to comment

Ja pokusavam da se ne izletim previse do cetvrtka, dok ne krene MLB. Danas sam cak i pogodio nesto, sa ovim glupim parovima. Evropski hokej sutra samo, a playoff je vec tezak za hvatanje.

Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, hokej 0/2). pretpostavio sam da se necu proslaviti juce i tako je i bilo. Fudbal nekako prolazi; Italija lagano probija hendikep, dok su Spanci dobili samo sa 2 gola razlike, za kvotu 1. Hokejasi su razocarali tvrdim mecevima, no doigravanje je u pitanju, pa to i nije neka senzacija. Malo je falilo da prodje jos jedan tiket MLB predsezone (2 od 3 para su dosla); razbio bih se da sam igrao singlove (kod nas su imale kvote samo za 1 i 2, a cesto sam igrao na kvote vece od 2, posto su pripremni mecevi u pitanju).

Danas standardna uplata, a sutra zatezem za otvaranje MLB sezone.

 

 

Hokej

 

Liberec-Mlada Boleslav 5+

 

Frisk Asker-Valerenga 5+

 

Poprad-Ban. Bystrica 5+

 

Kvote, 1.65, 1.50, 1.60.

Fine kvote u odnosu na trenutni NHL standard za 5+. Neka dodju dva komada i necu se buniti (jeste wild card u svakom slucaju).

 

NHL + NBA, Toronto 5+, Boston 1X, Oklahoma >210.5, Phoenix >226.5, Golden State w2, Utah w1. Kvota 4.16.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...