Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imao sam dva bas lepa dubla poslednje dve veceri u LS. Jedino sto su bas sitni.

 

Igrao samo prva poluvremena.

Prvo vece Juve daje 1+ i City daje 2+, po kvoti 4.5, a sinoc Bajern prvoGG i Barsa daje 2+, kvota 11. A imao sam i obe prvo nula. Znao sam da ce na jednu stranu da ode :)

Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, NHL 1/2). Fudbal je dosao relativno lako. Arsenalu je dugo trebalo da da treci, dok je na drugom tiketu Sevilla nekako ostala u okviru neresenog. NHL golovi prolaze tesno (peti gol Pingvina na 1:58 pre kraja). St. Louis je volsebno porazen od ekipe koja tankuje. Neverovatno je na kakvim sve glupostima pada kombo tiket; Senatorsi nisu dobili tim koji je na playoff poziciji, od 9. februara. Korektan dan, no nerviraju ovakvi padovi, kada ocekujem siguran prolaz kombo tiketa.

Standardni ulozi danas.

 

 

Toronto-Philadelphia 5+

Calgary-NY Rangers w1

 

CSKA Moscow-Dinamo Moscow w1

SKA St. Petersburg-Lokomotiv Yaroslav w1

 

Nurnberg-Mannheim w2

 

Znojmo-Vienna Capitals w2

 

Kvote, 1.48, 1.32, 1.42, 1.41.

Nije me dojmio fudbal previse danas, te probah samo hokej. CSKA Moscow i St. Petersburg su dobili prve meceve i imaju jasnu kvalitativnu prednost. Slicno se moze reci i za Mannheim i Vienna Capitals, obe serije takodje po 1-0 u pobedama za timove na koje igram. Toronto je goleada u najavi, dok Flamesi igraju protiv ekipe koje nema prakticne playoff sanse.

 

Fudbalski tiket, Real Sociedad 1X, Monchengladbach 2+, Fortuna Sittard 2+, Twente w1, Helmond 2+, Ajax II 3+, Roda 2+. Kvota 3.51.

 

NBA tiket, Washington >226.5, Houston >220.5, Milwaukee >214.5, New Orleans >230.5, San Antonio >211.5, LA Clippers >223.5. Kvota 16.78.

 

 

Link to comment

3/4, prosao je i prateci fudbalski tiket. Po tradiciji je jedna stvar otisla u kontru. Vienna Capitals su imali 2-0 i 3-2 prednost, ali su ipak porazeni na kraju. Mannheim, Toronto i Calgary lagano. KHL je usao jedva, CSKA kvota 1. Na sirem fudbalskom tiketu udje svasta, cak i 3+ na Ajax II, gde dugo nije bilo gola.

Standardni ulozi i danas.

 

Swansea-Man City 3+

 

Stuttgart-Hoffenheim 3+

 

Always Ready-The Strongest 2+

Royal Pari-Real Potosi 2+

Orlando-Montreal 2+

 

LA Galaxy-Minnesota 2+

Ottawa-Toronto 5+

 

Tampa-Washington 5+

Winnipeg-Calgary 5+

 

Kvote, 1.30, 1.45, 1.63, 1.41, 1.48.

Kupovi mi nisu omiljena stvar, no ovaj FA Cup mec bi trebao biti laganica. Hoffenheim cesto pratim, kao i Boliviju i MLS. Tu je i nekoliko NHL utakmica koje deluju zanimljivo za golove. Vidim da je par Royal Pari-Real Potosi odlozen; tja. ako nesto mrzim to je da cekam isplatu kod odlaganja.

 

Prateci fudbalski tiket, Man Utd X2, Roma X2, Real Madrid 3+, A. Madrid X2, Dortmund X2, Feyenoord 2+, Heracles 2+, Porto 2+, Sparta Prague w1. Kvota 5.54.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh 5+, NY Islanders w2, Carolina 5+, Boston 1X, Chicago 5+, Minnesota w1, Arizona 5+, San Jose 5+. Kvota 12.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4, jedan tiket je ostao za danas, posto je Royal Pari-Real Potosi pomereno za veceras. Hoffenheim je promasio gomilu sansi, koje bi i nasi spicevi rutinski realizovali, kilavih 1-1 protiv jedne od najslabijih odbrana. Orlando i The Strongest prolaze, a ostao je pomenuti par za danas. City nije pravio probleme. NHL polovicno; samo 3 gola na Winnipeg-Calgary, dok je LA Galaxy + Toronto kombinacija dosla lako. Nisam odusevljen bilansom, no bilo je i gorih subota.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fulham-Liverpool P/K2

Betis-Barcelona 2+

Venlo-PSV 2+

 

PSG-Marseille 3+

 

AZ Alkmaar-Ajax 3+

 

Bayern-Mainz 3+

 

Leverkusen-Werder 3+

 

Bolivar-Sport Boys 3+

 

San Jose-Guabira 3+

 

New York City-LA FC 2+

Atlanta-Philadelphia 2+

Pittsburgh-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.43, 1.40, 1.31, 1.34, 1.45, 1.28, 1.50, 1.67.

Sada sledi reprezentativna pauza, pa odigrah gomilu stvari. Verovatno ce i Liverpool natrpati svog rivala, no ipak probah fiks posto gostuju (secam se onih bednih 2-0 iz prvog dela sezone). Francuzi donose derbi, te ocekujem ozbiljno izdanje domacina. Tu su i zanimljivi parovi iz Holandije, Bolivije, Nemacke. Jedini NHL par povezah sa MLS mecevima. 

 

Prateci fudbalski tiket, Juventus X2, Atalanta 2+, Lazio 2+, Napoli 2+, Eintracht Frankfurt w1, Lyon 1X, Zvezda P/K2, Club Brugge 2+, Standard 2+, Benfica w2, Midtjylland 3+, Copenhagen P/K1, Dinamo Zagreb w2, Celtic 2+, Basel 2+. Kvota 7.84.

 

Hokejaski tiket, Graz w1, Vienna Capitals w1, Munchen w1, Mannheim w1, CSKA Moscow X2, Sonderjyske w1, Colorado w1, Dallas w1. Kvota 5.69.

Link to comment

Bah, mrtvaci, jedva jedan gol. Ovi iz Venloa ga ni na prazan gol ne dadose dva puta. Ne kapiram da jedan vikend dan ne moze da dodje kako treba; uvek neke nebuloze od rezultata.:dry:

Link to comment

6/9 (jedan tiket od subote), Bayern je dosao 5+ i 6+,a prosao je i prateci hokejaski tiket. Nakon slabog pocetka, na kraju je bilans bio solidan. Holandjani zakazase, pri cemu je Ajax bio siguran pad, dok sam PSV isforsirao u zadnji cas. Lever i Bayern rutinski, kao i Bolivar i San Jose, odnosno Royal Pari. PSG je opravdao poverenje i u okrnjenom sastavu; Philadelphia i Pittsburgh neprijatno iznenadise u NHL sektoru, revijom promasaja. Mogao je doci jos neki bonus tiket, no nije se posrecilo. Jedina greska je sto odigrah PSV, no kombo nije bilo moguce provuci.

Danas nesto ispod standardnih uloga.

 

 

Tampa-Arizona 5+

Chicago-Vancouver 5+

 

Los Angeles-Winnipeg w2

 

Plzen-Olomouc w1

Avangard-Barys Astana w1

Nitra-Trencin w1

 

Kvote, 1.76, 1.52, 1.96.

Sada sledi reprezentativni deo, te i iskusenje nece biti preveliko; taman da se ne ispucam dok ne krene MLB (26. marta). NHL ulazi u zavrsnicu regularnog dela sezone, te probah Winnipeg protiv Kingsa koji su bez sansi za ulazak. Tu su i 2 plusa, na uobicajene over timove. Evropski deo donosi playoff meceve, par solidnih favorita.

Link to comment

Ja za fudbal potpisujem za zadnjih desetak dana. Ceo period, od nove godine do danas, je skroz meh. Boliviju sam mogao iskoristiti bolje, posto su prethodna 3 kola, skoro svi parovi isli u 3+ i sire. Da mi nije bio NHL zarubio bih se sigurno na fudbalu. Juce je recimo Ajax bio siguran pad (meni na golove, u fiksu ovima sto igraju isti); bonus je i onaj tvrd mec Pittsburgh-Philadelphia, sto je isto bila 99% sigurna stvar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...