Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Chicago jedva do 2+, no sada se PSV bruka protiv poslednjeg.

 

Vidim da je Young Boys nastavio da zaradjuje pare kladinionicama sa 0-1 utakmicama (srecom te ih vise ne diram).

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni PSV izgleda vise nije za igru. Moze se lako desiti da na kraju odlucuje gol razlika i ovako neozbiljna igra u napadu mi je skroz neshvatljiva. Vikendi tradicionalno neuklopljivi.

Link to comment

3/4 (fudbal 2/3, NHL 1/1). Fudbal nije odusevio. Dortmund prolazi jedva, nakon sto je dugo bilo 0-0; MLS takodje kilavo, Chicago golom u 94. minutu (bukvalno poslednji napad); City resava mec u drugom poluvremenu, Barsa dolazi brzo, no PSV se obrukao gomilom promasaja (scena gde im trener trazi penal za igranje rukom, u poslednjem minutu nadoknade, teraj ih da forsiraju od starta, ako ti vec treba gol razlika). Da je City dobio 1-0, ili da je Barsa dobila tesno, mogao bih da razumem, sledi CL, no PSV mi nije jasan. Nemaju razloga da odmaraju igrace, jure ubedljivu pobedu (ako Ajax dobije dva zaostala meca, vraca se na 2 boda). Nijedan bonus prolaz; da je dosao jedan 6+ ili 7+, pa da kazem ok. NHL taman kako treba, krenulo je taktiziranje, blizi se doigravanje. Ponekad je neverovatno kako padne kombo tiket; ponovo je zveknuo najverovatniji par za golove juce. 

Ne kazem, solidno je ovo, no ocekujem da ovde kombo prodje sigurno, kada je MLS tiket volsebno preziveo.

Danas jaca uplata (mozda sam se malo iznervirao i zaleteo, juce su ipak bili bolji parovi).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Burnley P/K1

Ajax-Fortuna Sittard 3+

 

Hoffenheim-Nurnberg 3+

 

Atlanta-Cincinnati 3+

 

Hannover-Leverkusen 2+

Zwolle-AZ Alkmaar 2+

Vitesse-Feyenoord 2+

New York City-Washington 2+

 

Kvote, 1.22, 1.40, 1.48, 1.73.

Liverpool sve cesce preskacem na golove. Eh kada se setim one lepe igre od prosle sezone. Ajax je ocekivano trpanje. Hoffenheim Atlanta su veli favoriti te ocekujem dosta zgoditaka. Tu je i 2+ kombiinacija, sa nesto vecom ukupnom kvotom.

 

Prateci tiket, Chelsea 1X, Man Utd 2+, Atalanta 2+, Inter w1, Napoli X2, Sevilla 1X, Real Madrid 2+, Gent 2+, Anderlecht 2+, Club Brugge 2+, Salzburg w1, The Strongest 2+, U. de Chile 2+, Colo Colo 2+. Kvota 8.40.

 

Hokejaski tiket, Washington 5+, Calgary 5+, Florida 5+, Pittsburgh 5+, Bremerhaven 5+, Graz 5+. Kvota 5.57.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

fzAfhrO.jpg

 

Napoli jeste stavljen na silu i dvoumio sam se izmedju njih Intera i OM, ali jebeni RBS je ubio Sturm i na sve to je jebeni Dabur izveo panenku i prebacio precku :isuse:

Jos sam se "radovao" sto sam pametno izbegao Chelski i AZ.

Real i Porto su mi bili u opticaju i dok pisem ovo penal za Valjadolid :lol:

Link to comment

Propao i MLS. Atlanta cuva 1-0 kod kuce. Ako ce nesto upropastiti fudbal to je to taktiziranje i ziherasenje.

Prvo to niko ne zeli da gleda, a jos je i stetno za igru.

Link to comment

Ja odigrao neki sistemčić danas i pogodio samo Liverpul prvo 2+. Promašio Atalanta daje u prvom (dali 2 u drugoj), Arsenal prvo GG, Ajax prvo3+ i Jos nesto ne secam se sad sta. I bolje tako, sledeci put cu sve da pogodim :)

Link to comment

2/4. Nisam bio zadovoljan subotom, no juce je bilo losije. AZ i New York City neverovatnih 0-0, dok je Atlanta odigrala strasno metiljav mec protiv novog clana lige. Hoffenheim ulazi na vreme; Liverpool i Ajax ocekivano lako. Tja, vikend nikakav i dalje; bolje da tokom istog igram sa slabijim ulozima, umesto obrnuto. 

Danas nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-AZ Alkmaar II 3+

 

Benfica-Belenenses 3+

 

Fortuna Dusseldorf-Eintracht Frankfurt 3+

 

Roma-Empoli 3+

 

Kvote, 1.32, 1.46, 1.69, 1.50.

Par zanimljivih meceva danas. Ajax II i Benfica lice na sigurice; Roma i Empoli su medju najboljim 3+ timovima u Italiji; Eintracht Frankfurt igra leprsavao (7/10  3+ trend), a i Fortuna igra pristojno, nakon slabog starta.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 5+

Philadelphia-Ottawa w1

 

Kvota 1.51.

U Meridianu povremeno prilicno kasne sa NHL ponudom, te sam prinudno odigrao na drugom mestu.

Mec u Torontu bi trebao doneo rutinski plus, dok je Philadelphia nakon neverovatne serije (17-4-2), blizu playoff crte (5 bodova ispod Columbusa i Montreala, 14 meceva pre kraja).

 

NBA tiket, Toronto >216.5, Washington >236.5, Detroit >216.5, Houston >220.5, Oklahoma >222.5, LA Lakers >220.5. Kvota 16.78.

Link to comment

4/5. Kako je krenuo fudbal (brz prolaz na Roma-Empoli i stagnacija na ostalim mecevima), cinilo se nece biti prijatno vece. Nemci su odigrali slabasno prvo poluvreme, da bi u nastavku bio vidjen solidan broj sansi, i talican prolaz sa dva gola u nadoknadi vremena. Holandjani se obrukase, mislim sudar B timova gde padnu 2 gola, cemu to. Benfica je 50+ minuta imala 0-0, brzo dala dva pogotka i na kraju ispustila pobedu. NHL deo lagano; kanonada Tampe u Torontu, te nova pobeda File. Kombo jeste bio blizu na kraju, no i ovaj bilans je sasvim pristojan (steta sto nije prosao bar jedan prateci tiket).

Danas jaca uplata.

 

Fudbal

 

Man City-Schalke 3+

 

Boca Juniors-Deportes Tolima w1

Olimpia Asuncion-U. De Concepcion w1

Gremio-Libertad w1

 

Palmeiras-Melgar 3+

 

Kvote, 1.35, 1.33, 1.61.

City sam cekao od vikenda da odigram danas. Tu su i parovi Copa Libertadores, sa domacinima kao favoritima, sto je tu obicno i jedina stvar za igru.

 

Prateci tiket, Sheffield Utd 2+, Bristol City 1X, Luton X2, Sunderland 2+, Peterborough 2+, Northampton 2+, Fylde 2+, Leyton X2, Rangers w1, Berwick 2+. Kvota 6.75.

 

NHL

 

Winnipeg-San Jose 5+

Calgary-New Jersey w1

 

Montreal-Detroit 5+

 

Kvote, 1.59, 1.35.

San Jose i Calgary se bore za prvo mesto na Zapadu i to ce verovatno potrajati do kraja regularnog dela (jedna vise stvar za igru). Montreal i Detroit redovno donose goleade, plus domacin ima i takmicarski motiv, posto je na granici doigravanja.

 

Link to comment

3/5, City je dosao 5+ i 6+. Nikako da se sve uklopi kako treba. City je ocekivano razbucao dosta slabijeg rivala. Palmeiras je mogao doci i do ubedljivije pobede, no Brazilci cesto vole da izdriblaju celu odbranu u kontri. Fiks tiket je naravno pao; Boca dobija, Olimpia kvota 1, da bi Gremio volsebno izgubio 1-0 kod kuce od Libertada. NHL dabl dolazi bez problema, dok u Montrealu nisu bili preterano efikasni. City i siri tiketi su doneli pokrice, tja, uvek fali malo za bingo.

Jaca igra i danas (i prilicno siroka, sto zna biti opasno).

 

 

Barcelona-Lyon 3+

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

Ajax-Zwolle 3+

 

Internacional-Alianza Lima 3+

 

River Plate-Palestino 3+

 

Cerro Porteno-Zamora 2+

 

The Strongest-Bolivar 2+

Toronto-Chicago 5+

 

CSKA Moscow-Dynamo Moscow 1X

Detva-Ban. Bystrica X2

Vienna Capitals-Znojmo 1X

 

Kvote, 1.32, 1.56, 1.64, 1.73, 1.30, 1.36, 1.40.

Barsu imam u pripremi vec par dana, kao i City juce. Zvezda igra kup i to i Ajax bi trebale biti sigurice. Libertadores bolje da ne igram na fiks. Internacional i River su veliki favoriti, te tu ocekujem golove, a i Cerro Porteno bi mogao ubaciti neki. U La Pazu se igra derbi, koji u zadnje vreme nije strasno efikasan, pa zato i 2+, a tu je i najzanimljiviji NHL par. Za kraj, par playoff meceva iz Evrope. CSKA i Vienna Capitals otvaraju serije, dok je Detva neocekivano dobila jednu utakmicu na gotvovanju, te danas ocekujem 2.

 

Prateci tiket, Norwich w1, Middlesbrough 1X, Aston Villa 2+, WBA 2+, Bayern 2+, Salzburg 5+, Mannheim w1, Munchen 5+. Kvota 5.98.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

5/7, Barsa je dosla 6+. Ovo juce je primer zasto ja retko igram nesto preko 1.50. Cekah dva 3+ meca za kombo, naravno da su pala oba. Internacional 2-0 u 19. minutu i kada sam ocekivao kanonadu, nista do kraja. Sta tek reci za River i neverovatnih 0-0, protiv bar za klasu slabije ekipe. Bilo je tu i lepih prolaza, Barsa, hokej; par srecnih, poput Zvezde i Ajaksa. Moraju se igrati samo ziceri, a eksperimenti ostaju za pratece tikete.

Danas malo snizih uloge, no i dalje preko standardne uplate.

 

 

Fudbal 

 

Arsenal-Rennes 3+

 

Salzburg-Napoli 2+

Slavia Prague-Sevilla X2

Penarol-San Jose 2+

 

Kvote, 1.48, 1.80.

Pojednostavih igru danas. Samo Arsenal 3+, dva para opreznije, te Sevilla koja je odigrala kilav prvi mec.

 

 

NHL

 

Ottawa-St. Louis w2

 

Buffalo-Pittsburgh 5+

Detroit-Tampa 5+

 

Kvote, 1.34, 1.59.

St. Louis se i dalje bori za playoff mesto (5 bodova preko crte), a protivnik je poslednji tim Istoka. Tu su i dva uobicajena over tima.

 

Prateci tiket, HIFK w1, TPS w1, Yekaterinburg 1X, Ban. Bystrica X2, Zvolen X2, Sparta Prague 1X, Bern 1X. Kvota 2.87.

 

NBA tiket, Oklahoma >215.5, Orlando >204.5, Boston >220.5, Toronto >225.5, Minnesota >218.5, Denver >214.5. Kvota 16.78.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...