Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dortmund mi je uklet. Skoro redovno kada ih odigram, ne mogu ni do 2+, o 3+ da ne govorim.

Mali bonus na Ajaxu, videcemo kakav ce biti nocni deo.

Link to comment

Ja sam ocekivao gol Dortmunda u prvih 20 minuta, a kasnije sta bude bice. No tako sa njima prolazim od starta sezone. Imali su bar 5-6 ociglednih meceva za golove, gde nisu dosli; ovo i nije bila tolika sigurica, zbog ovih kilavaca iz Londona.

Link to comment

jebeno ne mogu da verujem da orlando na -6 2 sekunde do kraja pravi faul :isuse:

i gube sa -8, a meni na tiketu h2 -6,5

a nebrojeno puta (kao uostalom i sinoc) meni fali pola poena na ekipu koja ima loptu 20ak sekundi do kraja i oni uobicajeno ne idu na kos jer je sve reseno

 

pa jbt

 

Link to comment

2/3, Ajax je dosao 5+. Rapsodija Ajaxa u Madridu, pravo je cudo da nije prosao i drugi bonus tiket (6+). Dortmund kao i obicno, nemoguce ih je proceniti; uspeli su da ne daju gol kod kuce. NHL uredno, prolazi na jedini moguci nacin, posto je Pittsburgh zavrsio 2-2 regularni tok meca. Bice sve vise taktiziranja, posto je nekim ekipama svaki bod bitan. Sporedni tiket sa mecevima Copa Libertadores je bio blizu, no na San Jose-Flamengo promasise par zicera za prolaz.

Danas uplata nesto preko minimalne, dugo mi je trebalo da se odlucim sta odigrati.

 

 

Fudbal

 

Mladost Lucani-Zvezda P/K2

PSG-Man Utd 2+

 

Palestino-Internacional X2

Atletico-MG-Cerro Porteno 2+

Alianza Lima-River Plate X2

 

Kvote, 1.44, 1.87.

Poucen mecom u Dortmundu sinoc, preskocih Porto-Roma. Zvezdu sam najpre hteo na golove, no nekako ne igraju dominantno na strani, kao sto bi trebalo prema kvalitetu, te probah fiks. Man Utd je prilicno oslabljen; nije ni PSG kompletan, no ipak imaju dovoljno kvaliteta za makar 2 gola. Tu je i kombinacija iz Libertadoresa, gde obicno pratim timove iz Argentine i Brazila.

 

 

Hokej

 

Barys Astana-Nizhny Novgorod 4+

SKA St. Petersburg-Spartak Moscow 4+

 

Bremerhaven-Nurnberg 5+

Straubing-Eisbaren 5+

 

Kvote, 1.45, 1.90.

Pratim i dalje dve zanimljive KHL serije, u opreznijoj 4+ varijanti (Meridian). Nemci otvaraju playoff te povezah dva para koja su na programu (obe serije lice na izgledne over igre). NHL me nije dojmio previse, osim za neki sitan tiket (doigravanje je sve blize, jos 15-16 utakmica, te se ne igra toliko otvoreno).

 

Prateci tiket, Washington w2, Toronto w2, St. Louis w2, Las Vegas w1. Kvota 6.76.

 

NBA tiket, Miami >213.5, Detroit >218.5, Cleveland >220.5, San Antonio >228.5, Philadelphia >221.5, New Orleans >225.5, Phoenix >219.5, Sacramento >224.5, Denver >216.5. Kvota 68.72.

Link to comment

Nakon dugo vremena opet sam odigrao Nhl i dzaba. Opet grozni rezultati, gomila nerešenih rezultata :isuse:. Srecom pa je to to za tu sezonu, nema vise puno utakmica pa nema sta da se igra. Isto vazi za NBA. 

Link to comment

1/4, prosao je prateci NHL tiket (4.50 kvota). Dobro je sto smanjih uplatu. Hokejaski playoff je uvek tezak za procenu i juce se to potvrdilo. Kod Nemaca bar padose oba para, dok KHL timovi kasno izvlace golmana te nije bilo cetvrtog pogotka. Zvezda i Man Utd prodjose, dok je Libertadores krenuo previse neefikasno za moj ukus. NHL tiket je i sa jednom kvotom 1 doneo fin izlaz. Tja, ne moze se uvek zavrsiti u plusu, mada sam sigurno ocekivao 2 tiketa minimum.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Slavia Prague w1

Napoli-Salzburg 2+

Valencia-Krasnodar 1X

 

Kvota 1.51.

Sklopih jedan tiket EL. Mec u Napulju jedini deluje izgledno za golove, no i tu me je bilo strah da odigram sire.

 

Prateci tiket, Inter P/KX, Dinamo Zagreb P/KX, Zenit 1X, Arsenal P/KX, Chelsea w1. Kvota 6.47.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus 1X

Ottawa-NY Islanders X2

 

Tampa-Minnesota 1X

Chicago-Buffalo 5+

 

Dallas-Colorado 1X

San Jose-Montreal 1X

 

Kvote, 1.72, 1.44, 1.82.

Blizi se NHL doigravanje, pa ce sve teze biti naci sigurice za golove; shodno tome vineri i dvoznaci postaju primarna igra.

 

Siri tiket, Salavat 1X, Lokomotiv Yaroslav X2, Storhamar 5+, Valerenga 5+, Lillehammer 5+, Skelleftea w1. Kvota 3.33.

Link to comment

3/4. Fudbal prolazi uz jednu kvotu 1. Metiljava Sevilla je imala najlakseg protivnika u ovoj rundi i uspela da primi 2 gola (0-0 mogu i da razumem); smanjise dobitak solidno. NHL korektno, prodjose dve vece kvote, lepo uhvaceni Pittsburgh i Dallas, no Tampa volsebno gubi od Minnesote kod kuce (pao bih i sa golovima). Da su matematicki obezbedili doigravanje, razumeo bih opusteniju igru. Od potencijalnih playoff timova, Minnesota i Carolina su mi jedine meh ekipe (nemaju dominantnu liniju tima ili ekstra golmana). Nece kombo, a solidna je kvota bila. Ako nesto mrzim, to je kada padne skroz siguran par. Ok bilans, prosle su fine kvote, no nerviraju ovakvi padovi.

Standardna uplata.

 

 

Fudbal

Werder-Schalke 2+

Juventus-Udinese P/K1

 

Kvota 1.57.

Nije ni ovo bas sigurica, no jedino mi je privuklo paznju danas. Juve je mnogo jaci od ostatka lige, pa sastav koji izadje na teren i nije previse bitan; Werder ima 23/24 u 2+ varijanti, te ocekujem prolaz i protiv ekipe koju obicno preskacem.

 

 

NHL

 

Washington-New Jersey w1

Florida-Minnesota 5+

 

Kvota 1.50.

Capitalsi se i dalje bore za poziciju, pa tu stavih viner. Minnesota igra back-to-back, dok Panthersi imaju fin 5+ trend (9/10).

 

Miks tiket, Bolivar 2+, Midtjylland w2, Deportivo Capiata 2+, Jablonec w1, Rangers X2, Twente X2, PSV II 3+, CSKA Moscow w1, Graz 5+, SKA St. Petersburg X2, Bremerhaven 5+, Eisbaren 5+. Kvota 8.78.

 

NBA tiket, Orlando >208.5, Washington >228.5, Toronto >227.5, Detroit >213.5, Cleveland >208.5, Golden State >228.5, LA Clippers >231.5. Kvota 26.84.

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosao je kombo tiket. Ne secam se laksih prolaza u skorije vreme. Werder i Juventus dolaze na poluvremenu, a ni NHL nije doneo previse dileme. Steta za prateci tiket, kome Paragvajci dodjose glave. Retki su ovakvi "ladovina" dani i treba uzivati u njima.

Danas nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Rayo Vallecano 3+

Man City-Watford P/K1

PSV-NAC Breda 3+

 

Chicago-Orlando 2+

Dallas-LA Galaxy 2+

 

Dortmund-Stuttgart 3+

 

Kvote, 1.73, 1.37, 1.51.

Bayern ima bitan mec u CL, te ponovo ispratih Dortmund (red bi bio da se i oni probude i razbucaju rivala koga redovno pune). Barsa ima slabog protivnika, te ocekujem golove ma koja postava izasla. City, PSV, MLS su jasne stvari.

 

 

NHL

 

Edmonton-Toronto 5+

Boston-Ottawa w1

 

Kvota 1.40.

Blizi se kraj regularnog dela NHL sezone, te ce sve teze biti naci overe. Vecerasnja kombinacija lici da nema gde da pusti. Senatorsi su trejdovali par najboljih igraca, plus imaju jedno od najtezih gostovanja; Toronto i Edmonton retko zakazu sa golovima.

 

Miks tiket, Bayern P/K1, Milan x2, Salzburg 2+, Zvezda 3+, Bern 1X, Valerenga X2, Storhamar X2, Djurgardens 1X, Tampa 1X, NY Islanders 1X, Colorado 5+, Pittsburgh 5+. Kvota 7.38.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...