Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

16 hours ago, Miljenko said:

O da. Povezivanje je standardni problem. Obicno padne jedna stvar/tiket, ma koliku kvotu pravio (juce Holandjani, kao skroz sigurna stvar).

Jedino da povezujes po dve i odigras zajednicki tiket. Vidim da imas dovoljan procenat pogodjenih meceva.

 

Kako zajednicki tiket?

Link to comment

Ceo tiket (kao sto standardno igras), sam nazvao zajednickim (dobro, mogao sam naci bolji izraz). Posto obicno pada jedan par, cini mi se da bi razbijanje istog na 2-3 manja (uz igranje celog za neku simbolicnu sumu), bilo pun pogodak.

Link to comment

Nisam u minusu, vratio sam pare. No ne mora svaka da bude takva. 

Sada kada je MLB van sezone, tesko je naci i te male sigurne, pa zato i pokusavam ove dablove.

 

Za CL sutra se vec premisljam. Igram samo 2 para sigurno, obe 3+ kvote su oko 1.50.

Link to comment

Singl sa manjom kvotom otpada zbog uplate, sistem takodje, dakle ostaje jedino "skracivanje" tiketa. Moje uplate ne idu preko 1000-2000din, ja radim u privatnoj firmi za platu :(

Link to comment

Pa i ja ne igram preko toga, povremeno i ispod 1000, ako nisam previse uspesan (kako sa kladjenjem, tako i na poslu). 

Zavisi doduse sta ocekujes od tiketa. Ako je to da odmah uzmes 4-5 vecu kintu (ili vise), onda ok; inace je i mali plus/povracaj, ponekad dobra stvar.

Link to comment

OK. Ima to logike; vikend+ CL, EL, nije previse tiketa. Jedan prolaz pokriva dosta odigranih stvari. Ja sam baksuz, te se cesto desavalo da duze ne pogodim taj spojen tiket, odatle i ovo igranje singlova, dablova i slicnih stvari.:sleep:

Link to comment

Nhl: Boston w1, Washington w1ili tim1 4+, Pitsburgh w1 ili 6+, Arizona-Philadelphia 6+ ili tim1 4+, NY Islanders w1

Nba: Indiana-Houston under 216.5, Orlando 1 ili over 212.5, Detroit 1, Oklahoma 1 ili tim1 over 117.5, Denver-Boston under 211.5, La Clipers-Minesota(+3.5) 1 ili tim 1 over 114.5, GSW-Memphis over 215,5 ili tim1 over 216.5 ili tim 2 over 102.5.

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...