Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cim ja odigram, uleti neko glupo kolo, gde ljudi rutinski mase prazan gol. Atlanta razbija kod kuce i danas najbolji strelac lige promasuje sa 2 metra, u 92. minutu.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 1/1. Na sutevima bar padose oba para, te nemam razloga za nerviranje. Od MLS meceva sam ocekivao puno, ali je usledila neverovatna serija promasaja. NY City udje nekako u 3+, mada je po sansama trebalo biti bar 4-1, vec na poluvremenu; u Atlanti promasaji na prazan gol i zicer u 92. minutu za domacina. MLB lagano. Ocekivao sam da ce kombo proci, no po pravilu pada jedna stvar. Lose MLS kolo; od 6 kombinovanih parova, samo jedan 3+ mec. Izvukoh se koliko toliko, nakon uzasnog starta WC.

 

 

Fudbal

 

Uruguay-Russia 2+

Iran-Portugal w2

 

Kvota 1.74.

Urugvaj se nije proslavio sutevima do sada, te nakon dosta mozganja, probah 2+, posto Rusi imaju neocekivano efikasan turnir. Portugal u opreznijoj viner varijanti.

 

 

MLB

 

Philadelphia-NY Yankees >8.5 (Velasquez-Loaisiga)

 

Kansas-LA Angels H2(+1.5) (Keller-Skaggs)

Houston-Toronto 1 (Verlander-Happ)

 

Kvote, 1.80, 1.71.

Vreme je da udaraci Yankeesa udju u dobru seriju; Velasquez se ne moze pohvaliti nekom formom, 1-1, 8.64 ERA, 1.26 WHIP. Verlander i Astrosi standardno. Angelsi igraju protiv Royalsa, koji su skroz van forme (1-9), a bonus je i startni picer, koji ima sjajan trend, 3-0, 0.45 ERA, 1.05 WHIP.

 

Prateci tiket, Detroit >9.5, Seattle H2(+1.5), Washington H2(+2.5), Atlanta H1(+1.5), Texas 1. Kvota 6.74.

Link to comment

Razmisljao da li da igram golove na Urugvaj ili Egipat , pa resio da skroz preskocim Urugvaj i igrao samo Egipat daje 2+. u oba, 3+ io 4+. Kao i Mo daje 2+... Kvote su redom 2, 3.05, 4.3, 11 a za Moa 6. I imade covek onu sansu gde bih ja dao gol :( Valjda nece ovako ostati. Mogu bar jos 1

Link to comment

Slazem ove gubhitne tikete, kad tiket koji sam smetnuo sa uma. naime, Mocart ima svaki dan igru ishod nakod 10.min. Par puta sam probao, kvote oko 10. I masio. Jednom mi pao gol u 11. min, pre 2-3 dana. Elem, danas kad sam gledao st aima Mocart u specijalu vidim na ovoj igri cudno situaciju, kvota na Ruse ocekivanih 8.5, a na Urugvaj cak 15. I ja odigram cak malo jace nego inace, a svakako sitno. Kad sam video trk da vidim minut kad dao majstor Suarez u 10om :D Bar neka uteha.

Link to comment

Pa majku vam jebem... Oborise mi tiket das su poslednji u grupi. Ma idite u picku materinu svi. Nadao sam se da mi bar to uslo, Urugvaj prvi u grupi i RSA poslednja. Al kurac. Jevite se Egipcani, sise.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/2. Jedini prolaz juce je bio na fudbalu, a i to jedva. Ronaldo masi penal i onda je neocekivano bilo napeto na kraju. MLB nastavlja sa nestabilnim rezultatima, sva tri promasaja, na dva tiketa; nije tu bilo pomoci. Yankees me nerviraju sa ovim minusima; verovatno najopasnija postava u ligi, ne moze da daje 6-7 poena, barem na svakom drugom mecu.

MLB je do sada doneo skroz razocaravajucu sezonu; mozda bude bolje posle All-Star pauze (ona je sredinom jula). Ne trazim ja da stalno prolaze kombo tiketi, no neki 2/3 bilans, na skroz verovatnim stvarima, mi se cini kao realno ocekivanje.

 

 

Fudbal

 

Nigeria-Argentina 3+

Argentinu jedino pobeda vodi u narednu fazu. Izgleda da su igraci dobili priliku da se samoorganizuju, te ocekujem skroz divlju utakmicu. Ostali parovi mi ne deluju previse zanimljivo. Francuzi su taktizirali i pre ovog kola, zali boze onakvih igraca.

 

 

MLB

 

Tampa-Washington H2(+1.5) (Eovaldi-Scherzer)

Philadelphia-NY Yankees H2(+1.5) (Arrieta-Severino)

 

Milwaukee-Kansas 1 (Peralta-Junis)

LA Dodgers-Chicago Cubs H2(+3.5) (Stripling-Lester)

 

Kvote, 1.40, 1.75.

Scherzer, Severino, to su standardni piceri na koje igram. Brewersi igraju protiv prezaljenog Kansasa, dok sam na Cubsima imao na raspolaganju maksimalni hendikep.

 

Prateci tiket, Boston 1, Atlanta >8.5, Cleveland 2, Houston 1. Kvota 4.81.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Počinju kvalifikaciju za Ligu Prvakatm

 

Uvek neugodni prvak Andore protiv favorita iz senke ove preilimanrne runde, Drite iz Gnjilana, kvota na goste 1.8-1.9

 

U drugoj utakmici preliminarne runde prvak San Marina La Florita protiv više nego poznatog Lincoln Red Imps-a sa Gribraltara, kvota na dvojku mizernih 1.6-1.65

 

Takodje, danas penal nad Argentinom -  kvota u Meridianu samo 4 :violina:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...