Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebo sam im nanu. Iako sam sitnije igrao. udje sve do poluvremena. domprvo 2+, 3+ i 4+. Kvote 3.7, 12 i 35 (ovaj poslednji je bas sitan, al 35 je 35 :D )

 

I meni najdrazi Kejn daje 2+ po 3.5.

 

Cekam samo bice hettrick na mecu po 15. Evo, ne mora to da udje :D 

Link to comment

Inace, sad navijam da idioti malo stanu. Jer ako dobiju 6 razilke onda ce im u poslednjem kolu biti dovolčjan bod za prvo mesto. A meni treba Belgija prva, to mi je najvaznije od svega. Mislim, bolja je Belgija, dobice verovatno. Al sam mislio da ce biti dovoljan i iks u tom mecu. 

 

A nece stati sigurno. I oni su ovoga svesniji od mene. Ocigledno i pre meca su planireali da gaze. I ugazise.

Link to comment

Jbte, na kraju ce mi o glavnom tipu (Belgija prva u grupi) odlucivati kartini ili jos gore fifina lista. Al sve verujem da ce Belgijanci to da nakantaju, cisto sprdnje radi. I da ce im onaj mali sto ju juce promasio 5 sansi na kraju da im metne 2 kom.

Link to comment

Prvo sam jutros resio da obe ove naredne na SP igram 0:0 0-1 i 0-2.. Al prvo konstantno mi stoji nad glavom 30 meceva do sada, nijednom 0:0, prosto neverovatno, a toliko 0-1 meceva (tj. 1:0 meceva), A onda mislim kako je Senegal verovatno jaci. I kako im je ovo trenutak kakav nisu mogli ni da zamisle (ne samo Senegal, nego bilo koja druga reprezentacija na ovom SP) ako dobiju Japan posle drugog kola prolaze dalje. Kao da je neka sala. Pa kako to da ne iskoriste. Ili bar pokusaju svom snagom. A ono sto sam gledao Japan sa igracem vise, bilo je jad i beda... Mada mi tu najrealnije 1:0 za Senegela. Al me vuce da igram da ga daju u prvom... nisam pametan. A fenomenalna serija, greh da stane :)

 

Link to comment

Ja gledam sutrasnje parove. Urugvaj i Ruse cu na suteve. Vecernji mecevi, tu je dilema veca. Portugal i Spanija ne sutiraju dovoljno, a nisu ni previse efikasni. Dilema je sledeca, spojiti 2+ ceo mec, na obe utakmice ili Portugal viner + Spanija poluvreme/kraj (mozda ponekad dodje neki fiks koji odigram); 2+ kombinacija ima 1.85 kvotu (:blink:), fiks 1.54 (ako Portugal dobije, inace je 1.22, zbog kvote 1).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...