Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4 hours ago, Miljenko said:

Od sedam 3+ meceva, prosli su mi samo Francuzi, a i to slucajno. Nista od para, dok Real, City, PSG, ne pociste nekoga.:D

 

Cudi me, igrao si cijele sezone i igru 2+. I bas na ove kvote gdje je 3+ 2.30-2 40 mislio sam da ces vatati 2+. Sigurno je solidna kvota. :)

Edited by MiddleClass
Link to comment

okacio jedan od moderatora na ba forumu:

 

https://www.telegraph.co.uk/world-cup/2018/06/22/sweden-struck-illness-ahead-germany-world-cup-game/

 

trenutna kvota na keca u mozzartu je 1.5, hendi 2.25 (u drugim kladzama vrv veca).

belgija u hc mi isto deluje realno, ali manja je kvota. ako nesto moze da bude realno na ovom wc.

 

mozda nekom bude od koristi.

Edited by holden kolfild
Link to comment

Odigrah da ce biti taj crveni o kom svi pricaju, po 4.5 u Mocartu.

 

A malo jace sam zategao Mitrovic daje gol. Kvota je inace 3 ili manja. Al Meridian dao kao specijal kvotu 6 za to. Pa iako sam planirao da preskocim ovaj mec (sem tog crvenog), nisam mogao da odolim ovo za Mitra. I kada sam krenuo da igram on kaze nije 6 nego kvota 7. I onda resim da pojacam. Malo su se ovde zaebali... Al samo da Mitar ispostuje

Edited by Timmy
Link to comment

E u kurac. Zove me sad radnik i Meridiana i oni se slepci zeznuli. Nije igra Mitar daje gol, nego daje prvi gol na mecu. Zato jeste kvota nenormalnih 7... stornirao sam naravno.

Link to comment

Prodjose sutevi nekako. Od Nigerije sam se vec bio oprostio, no 19 suteva u nastavku meca, je bilo sasvim dovoljno (sramotnih 6 u prvom poluvremenu).:happy:

Link to comment

Tacno me skrivena kamera prati ove nedelje... Kad sam stornirao ovaj tiket stavio sam simbolicki 500 din da daje Mitar prvi. Al me to ne tesi nimalo sad. koji kurac je morao da primeti 5 min pred pocetak da se zajebo. Jebem ti srecu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...