Jump to content
Miljenko

Kladža pt2

Recommended Posts

Timmy

Pa napisah gore. Igraju odlicno, nalozeni su kad igraju kod kuce. Publika kakve se bas retko moze videti i atmosfera neverovatna. A pre svega razlika u kvalitetu. Na prethodna 3 meca kod kuce su davali 3, 4 i 5 golova ekipama koje su ispred ovih danasnjih na tabeli i sto je jos vaznije niko ni blizu ne prima toliko golova kao oni.

I plus su proslu tekmu odigrali ocajno u gostovanju u gradskom derbiju, al dobili golom u nadoknadi. A verujem da tako jaka ekipa (za njihovu ligu) ne moze da veze dva tako slaba meca. Kad izadju i vide sve zuto i 150 decibela buke ima da polete :D

A na sve to dom3+ 2.15. Pa jebote.

Jel sad dovoljno pojasnjenja :P 

Timmy

E jepse, nisam video edit i ko budala pisem ovde rat i mir :D 

Timmy

Inace, postavio sam tezu za Peruance pa sad testiram. Najcesce nema golova u prvom delu prvog poluvremena. A kvote na live skacu na golove cini mi se vise nego sto treba, pa se nosim mislju da ih ne igram pre pocetka, vec da cekam uzivo i onda uletim na dosta vece kvote. Malopre sam skroz na sitno ubo GG3+ po 5.5 na HT. Sad merkam ove sto sam igrao, nem agola 20min proslo, ako uskoro ne bude igram gg3+ i gg4+ po jakim kvotama. I onda kad braca krenu da se pune samo gladim bradu :D 

Godfrey

Hvala Timmy!

Uzecu ih, nesto jace, jer sam imao dobar vikend :)

naravno, posto uvek igram lajv, sacekacu 10-ak minuta verovatno

Timmy

Ne sad hvala, oko 2 nocas ;)