Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kopka me kakve ce biti granice za ukupan broj suteva na mecevima WC (svi sutevi, u okvir, van i blokirani). To mi je glavna igra, uz 2+ i 3+.

Link to comment

Dajte ljudi... pa samo su milimetri falili i da sudije ne budu slepci pa da poluvreme bude 5:0. Onda bi se pricala druga prica...

 

ja ostajem pri svome, Nemci prvi u grupi po 1.33 :D 

Link to comment

Ja sve odigram tokom dana i retko drzim nesto na racunu, da se ne bih zaletao. Drugi put.

Sutra cu od fudbala, MLS New York City 3+ jaca grupa, Vancouver 3+ slabija grupa. Nase preskacem, vidim da rastu kvote. Spance i Francuze jos nisam odlucio kako, verovatno 2+ dabl, u jacoj grupi. Tu je i neki MLB par.

Link to comment

Zaletanje je majka propasti :D

 

Natrpah na Independiente, GG3+ po 2.25, 4+ po 3.55, 5+ 7.4, 6+ po 15 i GG GG po 17. Kao i domacin golovi, u oba, 3+ i 4+. Kvote 3.45, 5.7 i 14.

 

Ovo su sve poklon kvote. Paragvajci su trenutno najpodcenjeniji za golove. U Peruu su malo pale kvote a i oni se manje pune kako je ova nova liga krenula. Al Paragvaj drzi standard :) 

Edited by Timmy
Link to comment

Evo 2:0, iz penala. Dobro je sto sam igrao i domacin golove, pogotovu na onolike kvote. Verovatno cu sada da branim da nece dati treci, grota se bace ova 2 gola

Link to comment

Bolje da ne gledam ovo, koliko sansi i nista, 2:0 i dalje. Imao sam po kvoti 6 da branim da ne pada treci, nisam hteo, prosto mi bilo nezamislivo da preko 60 minuta nece pasti gol. i preko 50 prodje...

 

edit. jebote covek sam u kontri ide ka golmanu, nogde nikoga i on kilavo pravo u golmana. Pa jebote uradi bilo sta drugo... Tacno cu sad da ugasim i pratim ktrajickom oka na bet365

Edited by Timmy
Link to comment

Hahahaha... ugasim strim, pustim bet365, kad ono 3:1, 2 gola pala u tom minutu sto mi je strim kasnio. da sam znao ranije da kukam na forumu i ugasim strim, nego se ovako nerviram :D

 

to braco Paragvajska, jebo sam im mamu, sve glavo uslo :thumbup: :thumbup:

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...