Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrah u poslednjem trenutku Portugal golove protiv Alzira. Em Alzir kilav, a ovi valjda moraju malo da vezbaju i golove.,. Skeptik sam, al ipak odigrah. Domacin u oba po 2.2, 3+ po 2.7 i 4+ po 5.7

Link to comment

Al je Portugal stisao ove mucenike, posle 20 minuta 18:0 u napadima, 6:o u sutevima i 1:0 u golovima. Da onaj prepotentni nije sebican moglo je lagano 2:0 vec biti

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 0/1, NHL 1/1, prosao je prateci MLB tiket. Fudbal taman kako treba. Englezi nekako dadose dva komada; Portugal lagano; Uruguay teze od ocekivanog. Neverovatan MLB pad. 6 poena u prvom iningu i ipak je falio poen na kraju. U osmom iningu je Boston napunio baze, uz jedan aut i osecaj da nece dati nista, se pokazao opravdanim, dva strajkauta (stoji da su oba udaraca bila kilava, no valjda mozes bar da pustis loptu u igru). Na pratecem prodjose 3 stvari. Ako me nesto nervira, to je kada ne dodje najsigurniji par/igra. NHL prolazi vec na kraju druge trecine. Ok bilans na kraju, uz izvestan plus (zahvaljujuci sirem MLB tiketu), mada i nisam zadovoljan jer sam ocekivao prolaz kombo tiketa, kada je fudbal izasao.

 

 

Fudbal

 

Germany-Saudi Arabia 3+

 

Kvota 1.29.

Ocekujem da Nemci naprave lep uvod pred WC.

 

 

MLB

 

Boston-Chicago White Sox 1 (Sale-Covey)

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Montgomery-Kuhl)

 

Texas-Houston <9.5 (Fister-Verlander)

 

Kvote, 1.30, 1.55, 1.75.

Sale protiv Slabih White Soxa, bi trebao dobiti lagano. Montgomery je do sada bio odlican protiv Piratesa (2-0, 2.53 ERA, na 8 nastupa), te probah Cubse i danas. U Arlingtonu je data prilicno visoka granica na Verlandera. Stoji da Fister nije u nekoj formi (0-2, 6.06 ERA, 1.41 WHIP), no kada Verlander startuje protiv Rangersa, retko pada vise od 4-5 poena.

 

Prateci tiket, Washington 1, NY Yankees H2(+1.5), St. Louis H2(+1.5), LA Angels H2(+1.5), Arizona H2(+2.5), Atlanta H2(+3.5). Kvota 5.03.

Link to comment

Zna li neko koja je kvota da Nemci ne prolaze grupu?

Mirise mi na debakl. Ni na sta ne lici ovo sto igraju, a i rostertm im je daleko od impresivnog...

Link to comment

Ahahah, cekam Nemce bilo kakvu pobedu za lepe pare, za dlaku da bude 2-2. Sa gol linije izbili, mrtvu sansu imali simpaticni Saudijci u nadoknadi. 

Jebo kladjenje ako ni pobeda Nemacke kuci protiv Saudijske Arabije nije sigurna. 

 

Btw, kvota 40 da ce Nemci biti poslednji u grupi. Stavljam bar crvenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...