Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao sam vec nekoliko tiketa za svetsko. Nista konkretne utakmice, samo prolaz grupe i sl. Favorit tipovi su mi: Brazil osvaja grupu, 1.33. Ista kvota i na nemce. Na Spance je 1.5 (poklon) Zatim Urugvaj i Belgija, tu su dve opcije, prvi u grupu, kvote po 1.8 i prolaze grupu pu 1.15 Belgijai 1.10 Urugvaj. Zatim Hrvati prolaze grupu po 1.5, I dva malo razlicita tipa Saudi Arabija i Panama poslednje u grupi, kvote po 1.45.

 

Igrao sam nesto u glavu, nesto u sistemima. Sve u Meridianu. Ne mogu da se vezu dve igre iz iste grupe.

 

Da, igrao sam i raspored Urugvaj-Rusija-Egipat, kao i URU-EGI (bolja kvota nego kad se stave i Rusi na trece mesto), kao i Spanija/Portugal prvi/drugi...

 

Eto, mozda neko nesto probere...

 

Naravno tu su i velkike kvote Spanija dobija u finalu Brazil, kao i Nemacku, 65 i 60. Spanija prvak mesi najbolji stre;a 65 i jos jednu dve takve na sitno... 

Edited by Timmy
Link to comment

Sada i Nadal gubi set. :isuse:

Fudbal, MLB i hokej, to su moje stvari; previse nepredvidljivih stvari kod tenisa, plus ciscenja, tamo gde se ocekuju egal mecevi (WTA deo pre svega).

Link to comment
4 hours ago, Nesh said:

 

Ceska - Nigerija          X-X  (4.60)

Belgija - Egipat           X-1  (3.95)

Danubio - Nacional    0-1 (3.70)   Ovo se preretko desava u njihovima mecevima, al ajd da probamo. 

 

 

Ceska 1:0. Ne zna mladez da se prva utakmica na tiketu nikad ne igra. :dry: :D

Bice bolje, gotovi su nocas. :)

Link to comment

Miljenko, otkud nocas opet Horhe i Strongest? Nije valjda da se to igra na dve dobijene? Ili treca jer je u prve dve bio isti rez...

 

edit, nadjioh ovo The Strongest scored at least one goal in their last 8 matches and Wilstermann in their last 16 matches 

Edited by Timmy
Link to comment

Ono 0-1, 8-0, za San Jose, je ipak jedna od najzescih stvari koje sam video.:sleep:

 

Preskocih Belgiju 2+ i naravno dodjose vec na poluvremenu.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne pominji mi Belgiju. Merkao sam to danas, al zakasnio. Dodjem u stan, ono 1:0, vidim napadaju. Otvoprim meridian da igram da dajujos 1 u prvom, kvota 3.9. Kliknem da igram nestaju kvote, pogledam ka TVu sansa i gol. Sekunde u pitanju.

 

Onda sam na HT odigrao da daju 4+ po 2,5 al to po nekom pravilu u ovakvim situacijama nema sansi da sad dodje.

Link to comment

I evo Belgija u drugom ne lici na sebe iz prvog poluvremena. Ostaje ovde 2:0. Pre ce Egipat da ga uvali. A mozda to odigram, sad je kvota 4.05 da daju do kraja.

Edited by Timmy
Link to comment

Morao sam da igram na Sport Rosario (to su oni sto su imali preko 40 suteva na mecu a dali nijedan), lepe kvote skroz, domacin golovi, 2+, u oba, 3+ i 4+, kvote 2.25, 3.4, 5.75 i 12. Al dodao sam i GG3+, GG4+ i GGGG,ipak je Melgar u odlicnoj formi, kvote 2.35, 3.8 i 15.

 

I dok ja sve ovo iskucah dade ga Rosatio iz svlacionice :D

Link to comment

Uhh, porodi ga Rosario Prvi gol su dali u 2. min, a drugi u 90om. Samo da bi mene nervirali :D A izmedju njihova dva i Melgar dao 1 da udju sva 3 glavna tiketa.

 

Sad Jorge. I oni brzo poveli, pa bilo sansi... Razmisljam da to malo pojacam na golove 3+ i 4+... 

Link to comment

A sad gledam, ova 3 dobitna tiketa svi odigrani u razlicitim kladionicama :D dom2+ u mocartu, dom u oba u maxbetu, a GG3+ u Meridianu. Razlog je naravno jasan :) I posle neko kaze da se moze jasno reci koja je kladionica bila. Ista utakmica, sve igre na golove i za svaku igru druga kladionica dala najvece kvote... :lol: 

Link to comment

Cudna situacija u Boliviji, skocise naglo kvote na Horhe. Pre meca su bili favoriti a sad na 1:1 okrenuli na Strongesta. Odigrah 1 po 4.15m, kao i Horhe 2+ po 2.15 i 3+ po 8. Ne razumem zasto.. I to na svim lkadionicama isto. 

Link to comment

E lude tekme za kraj lige. Horhe poveo, pa sam iskoristio i branio sa X2. Strogest izjednacio. I penali. Posle 5 serija, rezulatat je 2:2. i jedni i drugi omasili po 3 :D Ja navijam za Horhe :) 

 

edit. promasise oba u sestoj seriji. Pa jebote, od 12 penala 8 promasaja :lol: 

 

 

edit2. Strogest promasio u sedmoj, a Horhe ga dao i uzeo titulu. Nek je sa srecom braco i hvala za sezonu. A Strongest sise nek razmisle za sledecu da li im je bolje da se vrate na stare staze gde su pljustali golove i oni osvajali titule :D 

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 2/2, tenis 0/2. Dobro je sto preskocih neke stvari, u MLB delu (Yankees i Red Sox overi ). Ono sto je odigrano u singlu, doslo je pak kako treba; Colorado taman poen preko granice, Angelsi tesno. Tenis razocaravajuce. Kerber nekako uzima set, no Sharapova biva glat porazena, od protivnice koja joj nikada ranije nije ni set uzela; Nadal gubi odmah prvi set, uz tri gubitka servisa, neverovatno. Bolje da se drzim stvari koje su relativno predvidljive. Posto ja ne igram kontre, tenis definitno nije za mene. Hokej na zalost zavrsava, mozda vec veceras; sjajna sezona za golove je bila. Dobro je sto sam odigrao slabije juce, mada nerviraju ovakvi padovi.

 

 

Fudbal

 

Uruguay-Uzbekistan 3+

 

England-Costarica 2+

Portugal-Algeria 2+

 

Kvote, 1.54, 1.66.

Uruguay ima mec za zagrevanje, protiv dosta slabijeg rivala; neka tri gola su minimum koji ocekujem. Za England su 2 gola po meri, dok je Portugal nadam se dovoljno jaci od protivnika, da ne zakazu sa golovima.

 

 

MLB

 

Boston-Detroit >9.5 (Beeks-Boyd)

 

Kvota 1.80.

Udaraci Tigersa su neocekivano zakazali, na prva dva meca tekuce serije; da su bacali Sale i Price, pa i da razumem (6-0 i 7-1 za Boston). Pomeranz je zavrsio na listi povredjenih, pa ga Beeks menja u rotaciji i ovo ce mu biti MLB debi (dobar je bio ove sezone u AAA filijali).

 

Prateci tiket, Colorado >9.5, Houston <8.5, Seattle H2(+1.5). Kvota 5.45.

Strane kladionice su dale 9.0 granicu za Colorado, no kod nasih stavise na 9.5, a to mi je vec granicni slucaj za igru, plus su prva dva meca serije, isla u plus. Slicno i za Texas i Houston, samo sto je ovde granica na 8.5 kod nas, mada je i to verovatan minus.

 

 

NHL

 

Las Vegas-Washington 5+

 

Kvota 1.43.

Peti mec SC serije, 3/4 bilans do sada; nadam se da ce domacin krenuti jako od starta.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...