Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

58 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da pitam i ovde

 

kolika bi bila kvota da primamo >9.5 golova u gupi

 

 

hvala

Kvota za celu našu grupu da bude 15 golova je 2.1

A granica na srbiju da prima više od 4.5 golova je 2.4

Znači možes da ugovoriš sa njima tih 9.5 golova, kvota će biti oko 20

Link to comment

Gledam sad Thiem - Zverev 1.60  2.30. ja sam mislio da ce to slicne kvote da budu, sad vidim da Thiem u medjusobnim susretima vodi 4:2. Doduse, Zverev je dobio poslednji mec u Madridu.

Pitanje za teniske poznavaoce: moze li Zverev da iznenadi ili "iznenadi" i dobije uz jedan over 38.5? :D

Kvota u Maxbetu 4.55 4.45 (brzi su).

 

Gledam i Djokovicev mec. 7.95 na Cecchinata, da osvoji set preniskih 1.65 (ali tacan rezultat 3:1 za Djokovica 3.50), granica 31.5. Djokovic & over 31.5 2.00.

 

Retko igram tenis, al ostala ponuda nikakva, pa rekoh da malo razmotrimo. 

Edited by Nesh
Link to comment

Brzina im je vrlina, videli da hocu da igram 2&over, sad je granica za mec Thiem - Zverev 39.5. :dry:

Uzgred, kvota da Cecchinato osvaja set je u Meridianu 2.00.

Link to comment

MLB 1/2, NHL 1/1, tenis 1/1. MLB polovicno. Prvi mec je otisao lagano u dvojku, no udaraci se obrukase u vecernjem terminu. Ne kapiram da na najsigurnijem MLB paru za over (verovatno na nivou nedelje), dodje onakav minus. NHL rutinski. Nadal je malo nervirao, no prodje tenis nekako. Baksuzni kombo je ponovo pao na jednom paru, smor. Mali plus, no nikako da zaredjaju dobri rezultati. MLB i dalje dolazi nestabilno; tu sam bar naviknut na prilicno realne rezultate.

 

 

MLB

 

Washington-Tampa 1 (Scherzer-Eovaldi)

 

Cleveland-Milwaukee 1 (Kluber-Guerra)

 

St. Louis-Miami 1 (Martinez-Urena)

 

San Francisco-Arizona H1(+1.5) (Bumgarner-Corbin)

 

Cincinnati-Colorado >8.5 (DeSclafani-Freeland)

 

Houston-Seattle <7.5 (Keuchel-Paxton)

 

Kvote, 1.40, 1.45, 1.45, 1.40, 1.80, 1.80.

Scherzer kod kuce, tu nemam previse dileme. Kluber i Guerra su u odlicnoj formi (2-0, 0.93 ERA, 0.83 WHIP, odnosno, 0-0, 1.65 ERA, 0.92 WHIP), no mislim da je vreme da Indiansi zaigraju bolje. Urena i dalje bez pobede u sezoni (0-7) i tesko ce je ostvariti i danas protiv Martineza (1-1, 1.96 ERA, 0.98 WHIP, tri starta unazad). Marlinsi imaju samo jednu pobedu, na prethodnih 10 utakmica. Bumgarner se vraca, sto je sigurno radosna vest, za sve koji prate Giantse i vole da igraju na njih. Protiv Arizone jeste 9-10, ali uz 2.58 ERA. Sada iza sebe ima dosta bolji napad, u odnosu na ranije sezone. Na Great American Ball Parku nam sledi serija, koja redovno donosi pregrst poena. Sudar dobrih picera u Houstonu, a da li ce biti i picerski duel, videcemo jos (Astrosi su odigrali kontra seriju za vikend, protiv Red Soxa, gde nijedan mec nije dosao kako treba).

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, NY Yankees H2(+1.5), Boston >9.5, Chicago Cubs 1, LA Angels >8.5, Atlanta H2(+1.5). Kvota 8.57.

 

Teniski tiket, Thiem >38.5, Djokovic H1(+1.5), Keys H1(+1.5), Kasatkina >20.5, Klepac/Martinez H1(+1.5), Chan/Yang H1(+1.5). Kvota 5.21.

 

Link to comment

Ne vidim zaista nacin da Cecchinato uzme set. Nedavno je na nekom celindzeru na sljaci izgubio od Nikole Milojevica u 2 seta.

 

A Zverev je igrao 3 puta po 5 setova, verovatno je prilicno umoran. Mislim da to Tim dobija, recimo 3-1.

Link to comment
4 minutes ago, FPLS said:

Ne vidim zaista nacin da Cecchinato uzme set. Nedavno je na nekom celindzeru na sljaci izgubio od Nikole Milojevica u 2 seta.

 

A Zverev je igrao 3 puta po 5 setova, verovatno je prilicno umoran. Mislim da to Tim dobija, recimo 3-1.

 

OK, ovo zvuci realno. U svim dosadasnjim mecevima koje je dobio Thiem, Zverev je uzeo set. Tri puta je to bio prvi set. 

Kvota za prelaz (Zverev uzima prvi set, Thiem pobedjuje) je 5.20. Tacan rezultat 3:1 je za sada 3.80.

 

 

Link to comment

MLB 4/6. Korektan dan, no nista vise od toga. Scherzer izdominirao ponovo; Cleveland siguran; Martinez i bullpen Cardinalsa, volsebno zakazase protiv kilavih Marlinsa; San Francisco taman u okviru hendikepa; Colorado lagani plus; Houston je jos jednom zakazao kod poena. Minimalan plus. Tja, kao da je nemoguce, da cetiri para prodju, za kombo tiket.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Colorado >8.5 (Romano-Gray)

 

LA Angels-Kansas 1 (Ohtani-Kennedy)

 

Kvote, 1.80, 1.40.

Cincinnati i Colorado opravdase poverenje na prvom mecu serije, a i danas ne ocekujem drugaciji ishod. Forma startera, Romano, 1-2, 9.39 ERA, 2.02 WHIP; Gray, 1-1, 9.00 ERA, 2.15 WHIP. Angelsima je ova serija dosla u pravo vreme; danas imaju priliku da zabeleze cetvrtu vezanu pobedu. Ohtani odlican, 1-0, 1.89 ERA, 0.95 WHIP; Kennedy, 0-2, 9.88 ERA, 1.98 WHIP, na poslednja 3 nastupa.

 

Prateci tiket, NY Yankees >9.5, Philadelphia H2(+1.5), Boston >9.5. Kvota 5.98.

 

 

Tenis

 

Nadal 3-0

Del Potro H(+1.5)

 

Sharapova H(+1.5)

Kerber H(+1.5)

 

Kvote, 1.73, 2.35.

Mozda je bolje da ne cackam tenis, nakon jucerasnjeg poraza Djokovica (srecom te sam odigrao samo siri tiket), no ovi parovi deluju prilicno izgledno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Poslao mi bratanac tiket:

 

Ceska - Nigerija          X-X  (4.60)

Belgija - Egipat           X-1  (3.95)

Danubio - Nacional    0-1 (3.70)   Ovo se preretko desava u njihovima mecevima, al ajd da probamo. 

 

Kvota 67.23 (Soccer). U Maxbetu je 57.68.

 

Ja uplatio, pa da vidimo sto mladac zna. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ja sam juce u lajvu pokusao na Novaka. I omasio sve osim kad sam branio na Italijana... Malo Paragvajci izvukose nocas, ali Cerro ostade na 2 gola, srecom data u razlicitim poluvremenima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...