Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Palestino 3+ bez problema, nakon 0-0 na poluvremenu.Prošlo sve osim Barse. Bila je i na prebacivačkom. Šta ovaj Celtic može da igra sa njima, nije mi jasno. Uzeh nešto, ali je moglo i bolje.

Link to comment

Jebeni Celtic ne moze da pobedi Kilmarnock kuci, protiv Dandija vode 2:0 i primaju dva gola u poslednja 4 minuta utakmice, ali zato kad dodje Barsa idu iz keca u kec.

Edited by Wyatt Earp
Link to comment

Kako sam veceras prosao, pa ovo je nemoguce. X2 Galata lagano, ali druge dve... Bilbao gubio od Buducnosti 12:19 krajem prve i roknem tu keca po 1.45, uz Galatu i Celzi. Onda Bilbao gubio 14:28 (i dalje nije pocela LS) i roknem Celzi 1, Benfiku keca umesto X2 na Galatu, i naravno Bilbao keca opet jer je ovaj put kvota bila 1.75, ali i dalje tek 10 minuta odigrano pa sam mislio da ce okrenuti brzo. Ali kurac, Buducnost ih peglala trojkama ceo mec, 6 minuta do kraja bilo 46:62, kvota na dvojku 1.02 a na keca celih 10. I onda ludilo, stigli do produzetka i posle rutinski dobili (ako ne laze bet365, bilo je 68:71 na 3 sekunde pre kraja regularnog dela i bez tajmauta za Bilbao, sto ce reci da su verovatno dali neku trojku s pola terena :Hail: )Sad cekam Lejkerse za jos 20ak ojra ali nije frka i ako ne dodju :D

Link to comment

Imas dole na ABA topicu o zavrsnici Bilbao - Buducnost.I ja sam igrao Lakerse @ 2.3, malo bolesna kvota iako ne prolaze bas najbolje na ovom gostovanju al realno je to u najboljem slucaju za egal kvotu.

Link to comment

Pa to, zbog kvote sam stavio, a ulog je inace bio 200 dinara. Ne mora ni doci ali ne bih se bunio, mada jako mrzim Lejkerse tj. Brajanta. A ovo za Bilbao je neverovatno, voleo bih da vidim hajlajtse sa tog meca.

Link to comment

Od veceras cu gledati vise NBA meceva.Ponovo sam nezaposleno lice, posto mi je firma propala. Ionako nije bilo mnogo koristi od tih para. <_<Nadam se da cu nastaviti pozitivan trend kladjenja, koji traje vec 2-3 nedelje. :)

Link to comment

NBA polovicno. Morao je i San Antonio negde da izgubi. Lakersi su retardirani. :DNa prvi pogled:FudbalLazio 1Inter 2Udinese 1Twente 1Tottenham 1Leverkusen 1Rubin w2PSV w2Napoli w1Od kosarke bih probao Oklahomu protiv Bullsa.Sta mislite za Barsu h2(+5.5) i Maccabi 2(bez hendikepa)? :unsure:Na Oklahomu ce ici dodatni hendikep, +1.5 na njih.Odigrao Barsu h2(+5.5) i Maccabi 2.U Areni nisu menjali kvote za fudbal. Kako je u listi, tako je i na tiketu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisam ni ja sjajan. Mrljavih 50%(1428), do sada.Igram često bez hendikepa, poene na dodatnim granicama, ali teško ide.I da je došla Barsa, pao bi prebacivački na NBA.

Link to comment

Kakve su zene tenisacice idioti. Igraju neke dve Spanjolke, Gamiz i Kabeza-Kandela (za drugu cuo preko livescore sajtova, za prvu nikad). Prvi set dobila Gamiz 6:1, drugi 6:7 za Kabezu. Pred pocetak treceg seta kvote 4.70 - 1.15, i ja roknem iz zezanja 200din na ovu autsajderku jer je dobila lagano prvi a tesno izgubila drugi set. Povela carica 3:0, imala i brejk loptu za 4:0, a onda izgubila 4 gema za redom i sad ce verovatno da pukne mec rutinski :D Inace, ima 0 asova i 8 duplih greski, uglavnom u zadnjih par gemova. Uplasila se pobede :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...