Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evropski hokej ponovo donosi nesto 2/3 bilansom. Fudbal standardno kilav sa 2/4, bez bonusa. Salzburg samo 2-0, Barsa jedva I do drugog gola (od onako leprsave lige, da postane nesto ovako negledljivo I dobro za kladionice).

Videcemo NHL I NFL.

Link to comment

Prilicno hrabro ovo za Bayern, posto su lako mogli da ih nakantaju ubedljivije. Chelsea na stranu, Englezi su metiljavi uglavnom. Ja uvek kritikujem drugara koji igra te ogranicavajuce granice.

Lep prolaz svakako.:happy:

Link to comment

6/10 (fudbal 2/4, hokej 3/5, NFL 1/1). Fudbal kilavo i sa ovim ekstra verovatnim parovima. Bayern jedva do 3+, a ni Ajax nije bio dominantan previse. Barsa naravno nije mogla vise od dva gola (drugi na samom kraju); Salzburg kilavih 2-0, te nije vredeo LASK. Juventus i Lazio da kazem bez problema. Hokej korektno. Evropski deo sam mozda odigrao presiroko kod Danaca i tu je bio jedini par koji je pao. NHL je mogao bolje, no bar prodje jedan tiket, nakon 3 dana bez promasaja. NFL rutinski, dobri napadi su opravdali poverenje. Na NBA tiketu ponovo samo jedan over i bas on pada. Ocekivao sam barem 8/10 i tu je najpre fudbal zatajio sa ovim padovima na zicer mecevima (Salzburg pre svega).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Sunderland U23-Burnley U23 3+

WBA U23-Crytal Palace U23 3+

 

Wolves U23-Leeds U23 3+

Man City U23-Blackburn U23 3+

 

Coventry U23-Crewe U23 3+

 

Watford U23-Charlton U23 3+

 

Benfica-Nacional 3+

 

Farense-Porto 2+

Fenerbahce-Kayserispor 2+

 

Ajax II-Go Ahead Eagles 3+

 

Kvote 1.65, 1.51, 1.31, 1.31, 1.47, 1.46 i 1.70.

Dosta nizeligaskog fudbala, uz par top ekipa. Videh malopre da je kod Engleza dosta ovih meceva rezervi odlozeno, smor.

 

Prateci tiket, sve P1+, Benfica, Porto, Ajax II, Eindhoven, Fenerbahce, A. Bilbao, Brescia, Cluj, Tottenham. Kvota 15.22.

 

Hokejaski tiket, sve 5+sa produzetkom i penalima, Eisbaren, Straubing, Litomerice, Jokerit, Spartak Moscow. Kvota 4.26.

Link to comment

Izgleda da je vreme da igram samo hokej (uz neki skroz ocigledan fudbal), posto se slabo sta moze proceniti. Gde odigram 3+, padnu dva gola, 2+ jedan. Cak ni jedini odigrani mec kod U23 Engleza nije dosao. Holandija 2 volsebno neefikasna. Za Portugalce znam da smaraju, no bas ovako lose.

Zato na hokeju prolazi kvota blizu 5, sa nekim bas tupavim parovima.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/4 (fudbal 0/4, uz 3 kompletno odlozena tiketa), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). Na fudbalu je sve krenulo naopako u startu, nakon gomile odlaganja U23 meceva kod Engleza, sto je trebalo primarno doneti plus. Portugalce obicno izbegavam, no nisam ocekivao da Benfica ne moze do 3+ kod kuce. Porto 2+ je vec moja glupost, posto su oni neigrivi, iz godine u godinu (onako rani gol, gomila pokusaja i nista do kraja). Ajax II je razocarao, ma kakav bio stil protivnika (cim se vidi 1.70 kvota za 3+, u ekstra efikasnoj ligi, treba bezati glavom bez obzira). U23 Man City postava je naravno bas juce odigrala 1-1. Hokej odigrah sitno i uhvatih (srecno doduse), 5 parova, od toga 2 KHL. Bolje da sam singlirao i NHL, makar i na 1.20. Povratih nesto preko pola uloga, smor totalni. Neko treba da kaze klubovima, da neefikasni mecevi nece povecati gledanost.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Calgary-Toronto 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Boston-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Colorado-San Jose 5+ (OT&SO)

 

Heilbronner-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Frederikshavn-Rungsted 5+ (OT&SO)

Rodovre-Esbjerg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.45, 1.61 i 1.63.

Dance skratih na 2 para, a iz Nemacke 2 uzeh najverovatniji mec za golove. Tu su i neke NHL utakmice, kao presek prilicno siroke ponude.

 

Siri NHL tiket, Florida 5+ (OT&SO), Buffalo 5+ (OT&SO), Philadelphia X2, Nashville 1X, Minnesota 1X, Dallas 5+ (OT&SO), Vegas 5+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO). Kvota 7.27.

 

Fudbalski tiket, sve 2+, Man City, Bournemouth, Peterborough, Swindon, Hull, Portsmouth, Morecambe, Cheltenham, Dover, Torquay, Altrincham, Stockport, Rapid Wien, PSV. Kvota 13.20.

Fudbal danas stavih samo u vidu sireg tiketa. Preko glave su mi padovi, na potpuno/prilicno sigurnim mecevima. Ocekujem da moram imati bar 50% prolaza na ovim sitnim kvotama (to je naravno nedovoljno dobro, no predstavlja neki prihvatljiv minimum). Vidim da cu kao i na hokeju, igrati samo par liga ozbiljnije (odnosno sistem sa top timovima).

 

NBA tiket, Utah w1, Atlanta >213.5, Houston >225.5. Kvota 2.41.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na hokeju pade jedna od glavnih kombinacija (Rodovre 3-1), no prodje 8+ kvota sa cak 7 utakmica (jedan KHL par, dva iz Svedske, preostala 2 iz Danske, Austrija i Nemacka). To je i dalje dosta bolje od fudbala. PSV vidim 0-0, Rapid odlozen, nisam nista propustio.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (hokej 2/3), prosao je prateci hokejaski tiket (8+ kvota). Uz minimalizovan fudbal, odmah zavrsih u plusu. NHL tesno, ali uspesno. Evropski deo je doneo pomalo cudan prolaz povece kvote, odnosno pad tiketa sa 3 para (Rodovre 3-1). NBA nije bio blizu ni sa tiketom od 3 para. Ok dan, kada se podvuce crta.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Utrecht 2+

Salzburg-Ried 3+

Wolfsberger-LASK 2+

 

Kvota 1.70.

Sklopih jednu fudbalsku kombinaciju, uz pocetak boljeg trenda nadam se.

 

Prateci tiket, Paderborn P1+, Chelsea 2+, Everton 2+, Man Utd P1+, Barcelona 2+, Genk 2+, Heerenveen P1+, Vitesse 2+, Celtic P1+. Kvota 7.03.

 

 

NHL

 

Nashville-Chicago 5+ (OT&SO)

Vancouver-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.44.

Danas su samo dve utakmice u planu, te i nisam imao previse izbora.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Munchen, Bremerhaven, Kadan, CSKA Moscow, SKA St. Petersburg, Almtuna, Mora, Topolcany, Spartak Dubnica. Kvota 10.28.

 

NBA tiket, Indiana H2(+9.5), Sacramento >214.5, LA Lakers >214.5, Denver >213.5, Milwaukee H2(+1.5), Atlanta >229.5, San Antonio H1(+11.5), Washington H2(+15.5), Phoenix H1(+1.5), Utah >218.5, Golden State >220.5. Kvota 36.14.

Link to comment

Porodih napokon u pm. Ne sećam se manje kvote, al ni ponuda nije bila neka. Toliko sam mašio da sam u fazonu "daj šta daš".

 

image.png.0bdac6d80c11a0d50b7d0d99abd90609.png

 

Edited by John Coltrane
  • +1 2
Link to comment

Fudbal.:lolol: AZ jedva 1 gol; sta jos necu videti. Zato siri hokejaski tiket ima sansu (ostao jos 5+ na Munchen, za 10+ kvotu), a nije bas da sam odigrao sigurice (dva KHL para sa kvotama oko 1.5, Svedska 2).

Edited by Miljenko
Link to comment

Munchen-Mannheim 2-3 nakon drugog perioda, lagano.:happy:

Gledam upravo statistiku na nivou meseca. Na hokeju imam korektan plus. NHL je blizu nule, a i to zbog loseg rasporeda uplate. Na fudbalu zato solidan minus, posto tupavi rezultati dolaze iz dana u dan. NBA sam poceo da pratim sitno, prve nedelje nakon NG, nakon sto uvideh da nekog sistema nece biti, vec cista sreca. 

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, NHL 0/1), prosao je prateci hokejaski tiket (10+ kvota). Kod hokeja sam imao jedan prilicno sumnjiv par (Nashville-Chicago) i taj mec je i pao. Za fudbal zato nema nekog opravdanja, za onako neefikasan glavni mec iz Holandije. Srecom te uhvatih povecu kvotu na hokeju, za pokrice veceg dela uloga.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Spezia 2+

Sparta Rotterdam-Twente 2+

Ajax-Willem II 3+

Cercle Brugge-Club Brugge 2+

 

Kvota 1.99.

Uklopih par fudbalskih meceva; tesko je reci sta je sigurno, a sta ne.

 

 

NHL

 

Boston-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Buffalo-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Calgary 5+ (OT&SO)

Columbus-Florida 5+ (OT&SO)

 

Colorado-San Jose 5+ (OT&SO)

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Carolina-Tampa 5+ (OT&SO)

Vancouver-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.60, 1.59, 1.44 i 1.47.

Cak 14 NHL meceva danas, uz solidan broj zgodnih parova, pa uklopih veci broj tiketa (mogao sam ovih 8 parova staviti i na 3 listica, no probah na kraju ovako ipak).

 

Siri NHL tiket, Buffalo 1X, Calgary X2, Philadelphia X2, Columbus 1X, Tampa X2, Dallas 1X, Colorado 1X, Ottawa X2, Toronto X2. Kvota 14.29.

 

NBA tiket, Portland H2(+12.5), Miami H1(+2.5), LA Lakers w2, Golden State >213.5. Kvota 2.95.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...