Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedan prolaz na kraju ipak. Liverpul prodao, kao i obicno. Rekao sam da ih necu igrati posle one prevare protiv Mitjyllanda...

Gore nego juce, pokrih oko pola uplate samo. Nijedan bonus (ocekivao sam Bayern 6+ ili nesto slicno, ako nista vise). PL timovi dzabe arce onoliki novac.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 1/2). Ocajan CL termin. Pod ok bih podveo da je prosao bar jedan kombo tiket, mada ni to nije nesto bez bonus tiketa  (nijedan 6+ ili 7+, gde su ocekivani golovi). Liverpool se bas potrudio da pomogne kladionice, u grupnoj fazi, cak 3/4 neefikasna meca (a i taj kada su dosli, ih skoro niko nije odigrao). Sinoc je na vreme pao drugi gol, no domacin kao da nije hteo ni da pokusa. Od Bayerna i Salzburga sam ocekivao vise (mada je potencijalnu goleadu u zavrsnici, poremetio crveni karton). Ajax i Inter, u domenu korektnog. Cekao sam utorak-sreda kombo jos od prosle nedelje, a tesko da su se mogli uklopiti kilaviji rezultati (eventualno da je Juventus ostao 1-1, jos jedan neshvatljiv rezultat). Srecom te retko diram banku, poucen dugogodisnjim negativnim iskustvom kod jacih uplata.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Ludogorets 3+

Liberec-Hoffenheim 2+

 

Dundalk-Rapid Wien 3+

 

Leverkusen-Hapoel Beer Sheva 3+

Rangers-Benfica 2+

 

Kvote 1.56, 1.51 i 1.62.

Dodavao sam i oduzimao meceve dugo danas. Skupljao ih na 2, sirio na 4 tiketa, da bi na kraju ostala neka srednja varijanta. Ulozi su naravno upola slabiji, u odnosu na CL.

 

Prateci tiket, Standard P/KX, Qarabag Q/PX, Dinamo Zagreb P/KX, Celtic P/KX, Granada P/K1, Villarreal X2, Roma X2, Rapid Wien X2, Leicester X2, Real Sociedad X2, Hoffenheim X2. Kvota 38.51.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Jokerit, SKA St. Petersburg, Vityaz, CSKA Moscow, HV 71, Oskarshamn, Frisk/Asker, Storhamar. Kvota 10.56.

Link to comment
On 24.11.2020. at 15:25, 189- said:

jel ima neki sajt gde mozes da igras bez da uplacujes, samo da pratis svoj skor...

Ako nađeš nešto, podeli. I mene ovo zanima. Covers nije to što tražimo...

Link to comment

3/3 (fudbal 3/3), prosli su prateci hokejaski tiket (7+ kvota), fudbalski (3+ kvota), te kombo tiket (takodje 3+ kvota). EL se neocekivano uklopila. Nakon sto je Hoffenheim usao u 2+, ostalo je uletelo rutinski. Bez osnovnih bonusa, no par sirih tiketa je pomoglo da plus bude sasvim pristojan. Na hokeju je lepa kvota uhvacena, uz dva odlozena meca (HV 71 je izjednacio na 2-2, u 59. minutu, za izlaz). Fino prodjoh i sa polovljenom uplatom, u odnosu na CL (utorak-sreda).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Twente-RKC 2+

Cambuur-Den Bosch 3+

Helmond-PSV II 2+

 

Always Ready-Nacional Potosi 3+

Oriente Petrolero-Bolivar 3+

 

Kvote 1.59 i 1.86.

Oprezna kombinacija iz Holandije, a konacno krece i Bolivija 1, pa uklopih dabl sa njima.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Volendam, Brentford, Tranmere, Notts County, Darmstadt, Amstetten, Linz, Dornbirn, Ujpest, LDU Quito, Grasshoppers, Aarau. Kvota 6.66.

 

 

Hokej

 

Nitra-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Frankfurt-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

 

Vienna Capitals-Bratislava 5+ (OT&SO)

Salzburg-Fehervar 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.38 i 1.77.

Nemacka 2 je ponovo krenula sa gomilom odlaganja, pa uzeh najverovatniji preostali par, uz totalnog favorita iz Slovacke. Tu je i dabl iz Austrije, koja dolazi toplo-hladno.

Prva kombinacija je na kombo tiketu.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Trinec, Plzen, Frederikshavn, Ravensberg, Kosice, Detva, Zvolen. Kvota 7.18.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/2, hokej 0/2), Bolivar je dosao 6+ i 7+. Holandija 2 nije dosla sjajno, nisam imao previse sanse za prolaz. Bolivijci su zato krenuli jako od starta; 4+ i 6+, 7+ i jedna tesna tekma. Always Ready i Bolivar prolaze brzo, kada je o osnovnim stvarima rec. Bolivar dolazi iz 1 u 2 i 7+, golom u 93. minutu, sa igracem manje (golman iskljucen pred kraj prvog poluvremena). Nema mnogo boljih meceva za gledanje, od ovih iz Bolivije 1. Hokej sam uklopio slabo, mada ni rezultati nisu bili sjajni. Bonus tiketi cesto ulete, bas kada zatreba i tako je bilo i nocas. Bolivar mi je omogucio pokrice 3/4 uplate, sto nakon loseg otvaranja, nije bilo nimalo izgledno.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Koln 3+

Stuttgart-Bayern 3+

 

Emmen-Ajax 3+

The Strongest-Blooming 3+

 

Man City-Burnley 2+

Leipzig-Bielefeld 2+

PSG-Bordeaux 2+

Sassuolo-Inter 2+

 

St. Polten-Salzburg 3+

Dordrecht-Ajax II 3+

 

Kvote 1.90, 1.69, 1.69 i 1.59.

Standardne stvari danas. Neke ekipe koje redovno igram 3+ (PSG, Man City, pa i Inter), ispratih opreznije, posto im slede mecevi u CL.

 

Prateci tiket, sve 2+, Cheltenham, Portsmouth, Oldham, Plymouth, Peterborough, Swindon, Leyton, Chesterfield, Bromley. Kvota 6.02.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Fehervar, Lukko, Ilves, Salavat, Jokerit, Stavanger, Stjernen. Kvota 5.35.

 

NCAAF tiket, Florida P>25.5, Ohio P>22.5, Western Michigan P>27.5, Oklahoma State P>21.5, Kansas, P>21.5, UCLA P>28.5, Georgia P>20.5, Mississippi State P>28.5, Boise State P>23.5, Clemson P>24.5, Alabama P>27.5, Louisiana Monroe P>27.5, Texas State P>23.5, East Carolina P>28.5. Kvota 89.22.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...