Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Previše me koštaju ove godine... Četvrt finale protiv Liona, West Ham, danas. Znam da je zlatno pravilo da nema sigurice, ali ako City sa ovakvim igračima ne može protiv slabijih ekipa da da najmanje 2 gola, onda nema ni smisla :fur:

Capture+_2020-10-31-23-09-13.png

Link to comment

Na kraju mi je kombo pao samo na Monch 2+, tim koji skoro uvek preskacem. Tja, pojedine ekipe treba igrati samo kada je Bayern sa druge strane.

Italijani ponovo sve 3+. Bar je Ajax dosao 7+ (ponovo).

Edited by Miljenko
Link to comment
23 hours ago, John Coltrane said:

RMA, Barsa, Inter, Siti, Bajern, PSG uz njih valja probrati od St.Peltena, RBS, Live, Twente, Midtiland, bledog Čelskija.

 

 

Bolje da sam igrao sistem, jbt pogodim 9 od 12. Pri tom kao pička ne odigram nešto od jačih kvota koja bi im omogućila manje parova na tiketu. Twente i St.Pelten koji su bili 2 i 2,15.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), Ajax je dosao 7+. Ipak nije prosao jos jedan kombo tiket, Monch i Leipzig ostase na jednom golu. Italijani lagano, kao i Liverpul. Club Brugge prolazi na startu drugog poluvremena; Dortmund i Bayern tesno. Spance preskocih, naravno da su sva tri top tima dosla bar 2+. Tja, ponekad je nemoguce uklopiti tiket, kako god okrenes. Korektan dan, mada bih slicno prosao i da nisam nista odigrao.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

AZ-RKC 3+

Emmen-Feyenoord 2+

Man Utd-Arsenal 2+

 

Roma-Fiorentina 3+

Napoli-Sassuolo 2+

Mjondalen-Molde 2+

Kristiansund-Bodo/Glimt 2+

 

Kvote 2.04 i 2.09.

Odlaganje para San Jose-LA FC mi je pojednostavilo izbor, te odigrah samo 2 tiketa na fudbalu. Manje/vise standardni timovi, vecinom u 2+ varijanti.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Milan X2, Juventus X2, Gent X2, Rangers P/K2, Dinamo Zagreb P/K2, Copenhagen P/K1, Ludogorets P/K1, PSV P/K1, AZ P/K1, Zvezda P/K2. Kvota 5.00.

 

 

NFL

 

Baltimore-Pittsburgh P>17.5

Green Bay-Minnesota P>18.5

 

Seattle-San Francisco P>20.5

Chicago-New Orleans P>14.5

 

Cleveland-LA Raiders P>20.5

Detroit-Indianapolis P>18.5

 

Cincinnati-Tennessee P>18.5

Miami-LA Rams P>15.5

 

Kansas-NY Jets P>23.5

Buffalo-New England P>14.5

 

Kvote 1.70, 1.66, 1.85, 1.55 i 2.06.

Kolo koje deluje primamljivo za poene, na prvi pogled. Na Kansas podigose granicu sinoc, pa je zavrsio van kombo tiketa.

Prva cetiri dabla su u jacoj grupi.

 

Siri NFL tiket, Kansas H1(-15.5), Buffalo w1, Pittsburgh H2(+8.5), Green Bay w1, Indianapolis H2(+1.5), Miami H1(+7.5), Tennessee w2, San Francisco H2(+7.5). Kvota 20.84.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Rodovre, Rungsted, Slovan Bratislava, Kosice, Salavat, Yekaterinburg, Lokomotiv Yaroslavl, Sibir Novosibirsk, Vityaz, CSKA Moscow. Kvota 26.20.

Link to comment
45 minutes ago, Miljenko said:

Meni se sistem ne isplati, previse su male kvote. Mislim da slicno vazi i za ove fikseve.

 

Jasno, zato i uzeh kvote oko 2 - ManUTD, Leverkuzen, Roma, Djurgarden i LASK.

Link to comment

2/7 (fudbal 0/2, NFL 2/5). Fudbal kilavo, dosta losije u odnosu na subotu. U Italiji su jedine dve kilave utakmice bile one gde sam se se dvoumio oko 3+, sto znaci da nije bilo pomoci. Roma me je oborila u cetvrtak, kada su kao odmarali tim, a onda juce ponovo (Fiorentinu sa razlogom redovno preskacem, a slicno vazi i za Napoli). Iz PL samo City i Liverpool, ostali su skroz nepredvidljivi. A ako nesto mrzim, to su nepouzdani timovi za golove. U NFL delu najlosiji vikend do sada, prvi put sam imao ispod 50% prolaza. Seattle je masio ekstra poen, a onda nije isao na 2 poena, nidje veze. Cleveland je zatajio skroz, i to nije ni bilo blizu. Bas glup dan; jaca grupa 2/4, no od ostalog nista.

Minimalni ulozi (u stvari malo ispod njih).

 

 

NFL+fudbal

 

NY Giants-Tampa P>19.5

Hoffenheim-Union Berlin 2+

Zulte Waregem-Kortrijk 2+

 

PSV II-Cambuur 3+

Braga-Famalicao 2+

Boavista-Benfica 2+

 

Kvote 2.08 i 1.68.

Kada je manja ponuda, lakse je i odigrati. Da li izadje na dobro ili lose, druga je stvar. Jedini NFL par ispratih zbog Tampe. Na 3+ odigrah samo PSV II, koji lici bas na zicer par. Portugalci mi nisu ljubimci, no nadam se da 2+ nije previse. Slicno vazi i za Hoffenheim i Waregem.

 

Prateci tiket, AZ II 3+, Fulham 2+, Leeds 2+, Villarreal 2+, Sonderjyske 2+, Al Salmiyan 3+, Qadsia 2+, Maribor 2+, Brage 2+, Malmo 2+. Kvota 8.70.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...