Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mora neko da zakaze. Nisam ocekivao da ce se Inter ovoliko muciti, ipak mi je Monchengladbach prosecna ekipa. To mi je bilo dva gola do poluvremena lagano. Atalanta ocekivano lako; Bayern dominira i protiv Atletica; City ko City; Ajax i Liverpool su mogli bolje od jednog gola.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju Inter lagano, ali kombinacija sa najmanjom kvotom pada. Liverpool kao juce Leipzig, izvrsio izmene kao da vodi 5-0.:isuse: Na pet utakmica sa 4 pogotka, sam cekao po jos jedan za bonus i nigde nista. Srecom te su prosle dve velike kvote na dablovima, no kao da ne moze nikako da dodje sve sto treba (bar na golove).

Nadam se da ce druga runda biti bolja od ove ( tesko moze da ne bude bolja:rolleyes:).

 

Link to comment
11 hours ago, 189- said:

jel ima kladionice gde se moze pogledati kvote na vec odigrane utakmice ili utakmice u toku?

 

Na sofascore imas opciju Show odds i prilično je pregledno obzirom da imaš kalendar sa leve strane.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). CL uglavnom dobro, no nije prosao jedan od sigurnijih parova za golove, plus nije bilo nijednog bonus tiketa (na 6 utakmica, to je skoro pa neverovatno). Bayern izdominirao; Inter i Monch proradili u nastavku meca; Salzburg ocekivano lako; Man City na vreme; Atalanta bez problema; Liverpool odigrao neocekivano taktizerski, skroz razocaravujuci mec. KHL je doneo prijatno iznenadjenje i lep prolaz. Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Napoli-AZ 3+

Hoffenheim-Zvezda 3+

 

Tottenham-LASK 3+

Villarreal-Sivaspor 3+

 

Lech Poznan-Benfica 3+

Rapid Wien-Arsenal 3+

 

Dundalk-Molde 3+

Young Boys-Roma 3+

 

Celtic-Milan 3+

Dinamo Zagreb-Feyenoord 3+

 

Kvote 2.24, 2.22, 2.59, 2.58 i 3.36.

Prva kombinacija lici na zicer. AZ ima 6 prvotimaca medju zarazenima, te ce biti prilicno oslabljeni. Zvezda gostuje jednoj od neugodnijih Bundes ekipa. Tottenham i Villarreal bi trebali da izdominiraju protiv danasnjih protivnika. Benfica ima dobar tim. Arsenal obicno mesa sastav u ovom takmicenju, no uglavnom je i to dosta. Molde igra protiv dosta slabije ekipe. Young Boys igra tvrdo u domacem prvenstvu, ali danas ocekujem da ih Roma primora da zaigraju otvorenije. Celtic nije efikasan u Evropi, dok Milan igra sve bolje, pa probah ovo kao svojevrstan wild card. Feyenoord mi je neubedljiv ono koliko sam ih gledao, te ne vidim razlog zasto ne bi imali problema u Zagrebu.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Cluj, PSV, Standard, Liberec, Ludogorets, Lille. Kvota sa bonusom 25.88.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Storhamar, Stjernen, HV 71, Farjestads, Yekaterinburg, SKA St. Petersburg. Kvota 5.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...