Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 1/3, NFL 1/1), Volendam je dosao 5+ i 7+. Bonus tiketi me pokrivaju jos od petka. I juce je bio takav dan. Danci kilavi; Svajcarci jedva udjose u 3+; malo je falilo da iz Holandije 2 prodje sve, no Roda je zavrsila 1-1. NFL taman kako treba. Korektan dan, mada sam odigrao tiket vise na fudbalu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Dortmund 3+

Barcelona-Ferencvaros 3+

 

PSG-Man Utd 3+

Leipzig-Basaksehir 3+

 

Zenit-Club Brugge 3+

Chelsea-Sevilla 3+

 

Kvote 1.99, 2.01 i 3.15.

Zanimljivi parovi CL i uglavnom solidne kvote. Dortmund dolazi bez par igraca u Rim, no kvota za 3+ svejedno deluje previsoko. Barsa kod kuce, tu nema dileme. Verujem da ce PSG biti naostren, nakon onog izbacivanja od strane Man Utd. Leipzig mi nije bas za ovakvu kvotu, no verujem da je razlika u kvalitetu ipak solidna. Zenit ima solidan tim, a ni Club Brugge nije ofanzivno slab, pa probah i njih. Sevilla mi je obicno no bet, osim kada igra protiv timova kojima odbrana nije jaca strana. Za Juventus ne igra Ronaldo, dovoljno da ih preskocim. Francuzi koji nisu PSG protiv Krasnodara, tu nema previse dileme zaobici ili ne.

 

Prateci tiket, sve 3+, River Plate, Sao Paulo, ,PSV II, Thun, Chiasso, Grasshoppers, Lincoln, Accrington, Wimbledon, Peterborough, Burton, Cheltenham, Chesterfield. Kvota sa bonusom 650.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Bolzano, Frederikshavn, Herlev, Aalborg, Rapperswil, Biasca Ticino, Sierre Annniviers, Leksands. Kvota 6.03.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakvo smaranje od meca Zenit-Club Brugge.:yawn2: Zenit prvi sut u 45. minutu, gosti par akcija, no nista specijalno. Ocigledno da se moraju igrati samo top timovi, ovo ostalo je neupotrebljivo skroz.

Bar necu gledati nastavak meca, posto nije bilo gola u prvom poluvremenu (pravilo koje sam prekrsio mozda jednom ili dva puta).

Edited by Miljenko
Link to comment

Cini mi se da nema dosadnije ekipe od Sevilje trenutno. Ljudi odigrase 0-0 poluvreme i protiv mediokritetne odbrane, kao sto je ova koju Chelsea ima. U Parizu me nerviraju promasajima. Ostalo korektno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bas slabi rezultati. Sevilju vise ne cackam; osim Barse, Spanci postaju predosadni. Leipzig mi je bio pomalo sumnjiv, no brzo su dosli do 2-0 i kada sam ocekivao goleadu, nista. Jedan tiket i manji bonus na Barsi, su preslab ucinak za CL.

 

ZA sutra mi je jedina dilema igrati Bayern-Atletico ili ne. Ne verujem doduse da Bayern moze da ne da gol.

Edited by Miljenko
Link to comment
15 minutes ago, Miljenko said:

A sto su uopste oni taktizirali. Razumem da Barsa kombinuje, posto im sledi derbi, no Leipzig, pa jos samo 2-0.


Nkuku, Forsberg, Upamekano, Olmo i Kampl out, jbt mogao je i Gulašija izvesti. U sekundu odem na vikend reko sigurno idu u Minhen Bajernu na noge-kad ono igraju kući sa Hertom. 

Link to comment

1/3 (fudbal 1/3), Barcelona je dosla 6+. Metiljav CL dan. Zenit i Club Brugge jedva ulaze u 3+, no tu me je docekao mec u Londonu. Smaraci iz Sevilje nisu doneli previse dileme oko pada tog tiketa. Barsa i Lazio lagano. PSG neocekivano los, protiv kilave odbrane Man Utd (mada je i sudija navlacio za goste). Leipzig se obrukao dobivsi samo 2-0, nakon brzih golova (nikada nisam kapirao da ne zelis da natrpas protivnika, ako vec mozes). Dva tiketa bi bila ok stvar, no ni to nije moglo doci.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-A. Madrid 3+

Inter-Monchengladbach 3+

 

Salzburg-Lokomotiv Moscow 3+

Midtjylland-Atalanta 3+

 

Man City-Porto 3+

Ajax-Liverpool 3+

 

Kvote 2.66, 2.13 i 1.89.

A. Madrid retko igram, no da ih probam protiv Bayerna ipak. Monchengladbach takodje nije sinonim za efikasnost, ipak Inter je domacin te mislim da vredi ispratiti. Salzburg, Atalanta, Man City, Liverpool su vec standardne stvari.

 

Prateci tiket, sve 3+, Club Nacional, Racing, U. de Chile, Degerfors, Hamburger, Bayern II. Kvota 11.37.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Jokerit, Salavat, CSKA Moscow, Kunlun. Kvota 4.13.

Link to comment

Videh da u Meridianu nema trenutno meca Napoli-AZ u ponudi. Kad ono, cak 13 igraca Alkmaara testirano pozitivno (ne zna se tacno koji). To gostima ostavlja ukupno 17 igraca za sutrasnju utakmicu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...