Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

23 minutes ago, Miljenko said:

To sa smanjenjem uloga je najpouzdaniji metod za ustedu zivaca. Secam se jos kada je Fei ovde pisao o tome. Ne menjas sistem, vec korigujes uloge po potrebi.

 

Nisam te 2 stvari doveo u vezu, možda sam se pogrešno izrazio. Ja ću se jednako nervirati i kad uplata ide 20din i 2000din, ako se desi da padnem 1 par npr.

Pre sam mislio, bar u mom slučaju, da uštedim novac za kasnije (ulazak u formu klubova, stabilnije rezultate) a ne da igram na silu.

Link to comment

Feyenoord i Sparta me uspavase skroz. Par neozbiljnih promasaja domacih u prvih 15 minuta; Sparta totalno bezopasna, pojedini igraci kao da se plase da probaju pas prema napadacima. Premalo sansi za standarde lige, dobro da je i taj jedan gol pao.

Link to comment

Izgleda da je na fudbalu nemoguce naci par meceva gde ce pasti 3 gola.:isuse: Feyenoord uvek zavrsi na mojoj crnoj listi, pre ili kasnije. U ovom slucaju pre. Nisam skoro video ovakvu gomilu dunstera na jednom mestu. Sparta korektna, par lepih akcija u nastavku meca, gol iz penala. Na kraju su imali kontru za pobedu, u 95. minuta, no sut nije prosao golmana (uvek sam mrzeo kada igrac ne ume da realizuje 1 na 1).

Nema sta, bice ovo uzasan vikend, od pocetka do kraja.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Može li St.Galen i u 4. kolu da pobedi sa 1:0 kod Lucerna, hoće li Fejnord dobar početak nastaviti demoliranjem gradskog rivala koji je to samo na papiru i u istoriji, može li Fonseka ne pobediti i Benevento, hoće li moćna Benfika prekinuti niz Rio Avea od 10 tekmi bez poraza u koje su ugradili 5 remija za redom i napokon da li će Bejl imati uspešan drugi debi™ protiv tima koji zapravo igra bolje bez svog trenera na klupi!?!?!

 

U svetlu samo 1 dobijenog tiketa u zadnjih mesec i po dana, u svetl užansih rezultata koji obaraju tikete na svim meridijanima, sa omraženom pauzom zbog kvalivikacija i liga nacija iza nas i sa pogledom uperenim u lomljene zuba na početku LŠ i LE idemo sa novom filozofijom koja se temlji na krilatice braće Engleza

 

 

tenor.gif?itemid=16926020

 

Smanjimo uplate, smanjimo nervozu.

Odlično znam taj osećaj, kada niti zapinješ, budu 2-3 para i obavezno bude jedan gol, ako se igra na golove, ili najgluplji mogući rezultat.

Možda je sport u doba korone ovo što se i dešava sa klađenjem - favoriti ne potvrđuju svoju snagu, kalkulantski se pristupa svakoj utakmici, igrači su u psihološkom šoku...

Mada pamtim periode od po 2-3 meseca stalnih padanja za jedan par, kada je sa svetom bilo sve ok...

U svakom slučaju, nije nam lako :D

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Zadnje je vreme doslo, kada golovi padaju redom, samo kod Italijana.:rolleyes::laugh:

 

Romi poništen 1, Benfici 2 gola.

 

Danas je bilo jedno 20 ikseva, 3 Engleza (evo i Lester Vila je 0:0), 2 u Španiji, oba meča u Bundesu, 2 u Italiji, 3 u Holandiji, 2 u Portugalu, 2 u Norveškoj, 2 u Švajraskoj (plus oba meča juče u X).

Link to comment

I Benfica je odlucila da me proda, mada dobro da im nisu ponistili jos neki gol. Roma ima jos malo fore za 7+. Vidim da ce mi jedini prolaz/prolazi biti u NFL delu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Puff, naporan dan. Raspade se Green Bay u drugoj cetvrtini, dovoljno za lagani over. Ako MLS kombinacija dodje, jos cu zavrsiti u manjem plusu. Necu se nervirati previse ni ako fulaju, kako je lose otvaranje dana bilo. Na Romi je 7+ kvota bila prilicno visoka za sadasnje standarde-18.41; 5+ 3.85.

Link to comment

3/8 (fudbal 1/4, NFL 2/4), Roma je dosla 5+ i 7+, Ajax 6+, Tottenham 5+. Jos jedan dan sa previse glupavih rezultata na fudbalu. Cak 4 promasaja na glavnim tiketima, srecom te su usla cetiri bonusa (od toga jedan veci). NFL korektno, mada je ovo najlosiji bilans, od kada igram poluvreme overe. Sta je New England igrao protiv kilavog Denvera, nije mi jasno.

Uzasan vikend. Jedina pozitivna stvar je sto juce navukoh pokrice, uprkos losem otvaranju dana.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Schaffhausen-Aarau 3+

Nordsjaelland-Randers 3+

 

Ajax II-Utrecht II 3+

Roda-Telstar 3+

 

Helmond-De Graafschap 3+

AZ II-Volendam 3+

 

Kvote 2.43, 1.94 i 1.96.

Ispratih kompletnu ponudu Holandije 2 danas, te Svajcarce i Dance.

 

 

NFL

 

Buffalo-Kansas P>21.5

Dallas-Arizona P>20.5

 

Kvota 1.69.

Drugar je pronasao finu igru, koja ponistava nerviranje koje donosi igranje fiksa. Nadam se da ce do kraja sezone uleteti jos neko efikasno kolo.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Jokerit, Kunlun, SKA St. Petersburg, Salavat. Kvota 4.02.

Hokej u opreznoj varijanti, Jokerit je vec prosao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...