Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko lose udaraju Dodgersi i Bravesi, nepovez totalni.:isuse: meni je taj napad Dodgersa generalno precenjen. Da im picing nije dobar, imali bi 10 pobeda manje. 

NFL lagano, no ne vredi kada se MLB playoff ne moze uhvatiti.

 

Moracu samo hokej, fudbal i NFL. Steta je da propadne kombo tiket, na necemu sto treba biti sigurna stvar. Plus se serija igra u Arlingtonu, gde bi trebao da bude HR fest.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (hokej 2/2, NFL+MLB 0/1). Steta je sto je retki KHL over dan, ostao neiskoriscen na odgovarajuci nacin. Salavat prolazi u produzetku, dok je ostalo doslo lagano. NFL takodje bez problema, no u MLB playoffu zaredjase sa underima. Kod timova sa ovako dobrim napadima jednostavno ne mogu igrati minuse, pa je bolje da iste i ne igram ozbiljnije. Fin dan, ali...

Minimalni ulozi.

 

 

NFL+hokej

 

Tennessee-Buffalo P>20.5

Bolzano-Salzburg 5+ (OT&SO)

 

Herlev-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Kloten-Biasca Ticino 5+ (OT&SO)

Sierre Anniviers-Ajoie 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.78 i 1.57.

NFL par deluje veoma verovatno za poene, a tu uklopih i par hokeja.

 

Fudbalski tiket, Crewe 3+, Leyton 2+, Cheltenham 3+, Torquay 3+, Stockport 2+, Barnet 2+, Dover 2+, Bromley 3+, Notts County 3+, Boreham Wood 2+, Inverness 2+, Forfar 3+, Peterhead 3+, Hearts 2+, Montrose 2+, Annan 3+, Dundee Utd 3+. Kvota 212.99.

Link to comment

jebeni peder od sudije na utakmici ecuador uruguay dodeli dva penala uruguayu u poslednjih 10 minuta i puknem lep tiket. jbt penal u 95. minutu kod 4-1. mrs 

Edited by 189-
Link to comment

1/2 (NFL+hokej 1/2). NFL lagano. Salzburg odlozen, no Svajcarska 2 nije opravdala poverenje, tim pre sto je pala 1.11 kvota, nesto sto bi u NHL sektoru proslo 100%. Nije bilo nekih boljih opcija; Dodgersi su ponovo porazeni, dok su reprezentacije no no, za nesto ozbiljnije.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Vancouver-LA FC 3+

LA Galaxy-San Jose 3+

 

Kvota 1.90.

Ako uzmemo u obzir dug period bez vece ponude klupskog fudbala, ovih desetak dana su sasvim pristojni. Uzeh dva najverovatnija MLS para.

 

Prateci tiket, Italy 2+, France 3+, England 2+, Belgium 3+, Portugal 2+, Poland 2+. Kvota 12.07.

Reprezentacije ispratih sitno, tiket sa golovima, te jedan sa P/KX, koji deluje logicno.

 

 

Hokej

 

Dinamo Riga-Lokomotiv Yaroslavl 5+ (OT&SO)

Jokerit-CSKA Moscow 5+ (OT&SO)

 

Spartak Moscow-Barys Astana 5+ (OT&SO)

Vityaz-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.26 i 1.97.

KHL jeste rizican, no i dobici su zato bolji.

 

Link to comment

Taman se ponadah da ce proci 12+ kvota sa golovima, no Englezi ostase na 0-1. Razumem da je igrac manje u pitanju, no igras kod kuce, imas jaci tim i ne mozes da umuljas jedan.:isuse:

 

KHL je prosao tesno, no prolaz je bitan. Sada je vreme da MLS ne zakaze.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/3 (fudbal 1/1, hokej 2/2), prosao je kombo tiket (9 kvota tacno). MLS dolazi tesno. LA FC ulazi u 3+ iz penala, Galaxy prima na vreme i treci gol. KHL je takodje bio na ivici, cak dva para su zavrsena 2-2 u regularnom toku i prosla u produzecima/penalima. Lep kombo tiket. Dobro je dok u Meridianu bude imala ova ponuda za golove sa produzecima.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Stjernen-Gruner 5+ (OT&SO)

Frisk/Asker-Manglerud 5+ (OT&SO)

Storhamar-Narvik 5+ (OT&SO)

 

Kunlun-Salavat 5+ (OT&SO)

Oskarshamn-Leksands 5+ (OT&SO)

 

HV 71-Malmo 5+ (OT&SO)

Skelleftea-Farjestads 5+ (OT&SO)

 

Brynas-Rogle 5+ (OT&SO)

Linkopings-Djurgaardens 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.75, 1.78, 1.90 i 1.96.

Norvezani su obicno zicer za golove; izbacih jedan relativno sumnjiv par. KHL donosi samo dve utakmice, te uzeh Salavat. Svedjani su ekstra zanimljivi za gledanje, dok su za igru pravi wild card, no verovatniji od Rusa ipak.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Santiago Wanderers, U. de Chile, Olmedo, Den Bosch. Kvota 7.16.

Link to comment

1/4 (hokej 1/4). Koliko se prekjuce sve uklopilo, toliko je juce uletelo par nezgodnih rezultata. KHL i dalje dobar; Svedjani teski za uklopiti, mada je Rogle licio na siguran prolaz, dok je Skelleftea bila prekomerna u svakom slucaju; Norvezani su neprijatno iznenadili, posto je bilo ocekivano da Storhamar razbuca protivnika (u startu mi je bila neobicno velika 1.28 kvota za 5+ sa produzetkom). Trebam postovati svoje pravilo, da cim kvota za nesto deluje previsoko, odmah bezim glavom bez obzira od istog. Tja, moglo je bolje, no desava se cesto, da nakon prolaza kombo tiketa, sledeci dan bude nikakav.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-AZ II 3+

Excelsior-MVV 3+

 

Lausanne Ouchy-Aarau 3+

Chiasso-Thun 3+

 

Vojvodina-Rad 3+

TSC-Novi Pazar 3+

 

Kvote 1.84, 1.78 i 2.86.

Holandija 2 i Svajcarska 2 su standardne stvari. Tu je i nasa liga; Vojvodina i Rad redovno igraju sa dosta pogodaka, dok TSC i daje i prima gomilu golova kao domacin.

 

 

Hokej

 

Dornbirn-Vienna Capitals 5+ (OT&SO)

Innsbruck-Salzburg 5+ (OT&SO)

 

Frederikshavn-Aalborg 5+ (OT&SO)

Rungsted-Odense 5+ (OT&SO)

 

Sonderjyske-Herlev 5+ (OT&SO)

Bolzano-Graz 5+ (OT&SO)

 

Nizhny Novgorod-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

Dinamo Minsk-Lokomotiv Yaroslavl 5+ (OT&SO)

 

CSKA Moscow-SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO)

AK Bars-Barys Astana 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.61, 1.60, 1.77, 1.82 i 2.58.

Austrija i Danska su standardne stvari, dok Ruse ispratih mozda i presiroko, no tu imam najkvalitetnije prenose, te njih najcesce i gledam.

 

Prateci tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Esbjerg, Karpat, HIFK, Zug, Ambri. Kvota 5.41.

 

Link to comment

Prerano se poradovah.:D

Kakva serija glupavih rezultata danas. Rusi i Danci zaredjase sa minusima, kod Austrijanaca baksuzno. Na kraju ce jedini prolaz biti na nasem fudbalu; srecom te je to pokrilo preko 60% uplate.

Link to comment

1/8 (fudbal 1/3, hokej 0/5), TSC je dosao 5+ i 7+, Vojvodina 5+. Jedina dobra stvar juce su rezultati nase lige (bar ovih parova koje sam ja odigrao). Holandija 2 baksuzno, bas Excelsior nije mogao do treceg gola, nakon 2-0 u 55. minutu. Svajcarska 2 neobjasnjivo lose, obe utakmice padose. Na hokeju tesko da je mogao uleteti kilaviji raspored rezultata. KHL me je morao sacekati, pre ili kasnije. Danci nepogodljivo, dok sam Austrijance lose uklopio. Prava je sreca da sam sa ovako losim bilansom glavnih tiketa, pokrio 2/3 uloga. Dovoljno je reci da je od 16 parova, pogodjeno samo 7 (to je verovatno negativni rekord).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-Arsenal 3+

Molde-Bodo/Glimt 3+

 

Hoffenheim-Dortmund 3+

Arminia Bielefeld-Bayern 3+

 

Augsburg-Leipzig 3+

Napoli-Atalanta 3+

 

Everton-Liverpool 3+

Zenit-Sochi 3+

 

Inter-Milan 3+

Sampdoria-Lazio 3+

 

Heracles-RKC 3+

AZ-Venlo 3+

 

Kvote 1.92, 1.81, 2.26, 2.54, 2.91 i 2.30.

Uglavnom standardne stvari. Liverpulski duel je obicno najdosadnija stvar koja postoji, no Everton deluje solidno ove sezone, pa mozda i bude golova. Zenit je efikasan kao domacin. Inter ima par bolesnih igraca, no nista znacajno po meni; Lazio ima problema sa povredama, no Sampdoria ima uobicajeno busnu odbranu, te verujem da ce i tu biti golova.

 

Prateci tiket, Blackburn 2P1+, Bournemouth 2+, Brentford 2+, Burton 2P1+, Charlton 2P1+, Crewe 2+, Lincoln 2+, Peterborough 2+, Plymouth 2+, Portsmouth 2+, Bolton 2P1+, Crawley 2P1+, Stevenage 2P1+, Tranmere 2P1+, Cheltenham 2+, Aldershot 2+, Notts County 2+, Torquay 2+, Wrexham 2P1+, Weymouth 2P1+. Kvota 77.26.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Jokerit, Oskarshamn, Leksands, Farjestads, HV 71, Narvik. Kvota 6.12.

Hokej ce se koristiti sire, samo kada je ponuda slaba (ponedeljak recimo). Eventualno Austrija, Danska, Norveska i te bas efikasne lige, mogu i u subota-nedelja intervalu.

Edited by Miljenko
Link to comment
16 hours ago, Miljenko said:

TSC nije izneverio.:ziga: Nisam skoro uhvatio ovako veliku 7+ kvotu (27), a ni 5+ nije za bacanje (6).

Hokej nije krenuo sjajno, no skupice se dovoljno i ovako.

 

A seti se pre 20 godina kad je samo 1,2 para u kolu bilo ispod 30 na 7+.

 

 

Sinoć se nalizao kao svinja, danas mamuran tek sad prinosim listu očima. U ove 2 nedelje pauze sam odgledao jedno 200 pregleda ovih 12 liga koje pratim i Benfika mi je ostavila najjači dojam (iako je još rano za bilo šta i protivnici nisu bog zna kakavi). Otamendijem su zamenili R.Diasa, a napred grunuli Evertona iz Gremia (znam ga sa FM), Darvina iz Almerije (zamena za  Viniciusa koji je poslat u Totte na pozajmicu), Valdšmita iz Frajburga. Na klupu se vratio Žorž Žezus, valjda ne žele da se izjebu kao prošle sezone. Rapid, Bronbi, takodje deluju dobro, baš kao i za mene rahmetli Fejnord.

 

Link to comment

Nemci su odlucili da zakazu danas. Dortmund, mozda i najverovatniji danasnji par i dalje bez gola. Liverpool, Zenit i Atalanta lagano, no izgleda da je nemoguce uklopiti neki duzi tiket ni tokom vikenda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...