Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da je bilo 6:2 u trecem setu dobili bi obojica. Ovako ja ostao praznih dzepova,igrao +7.5 , na onog malog Italijana. Kako se je samo balvan raspao na kraju. A da sam igrao manje gemova garant bi treci set igrao kao drogiran. 

Link to comment

1/2 (MLB 0/1, tenis 1/1). Trebalo je dosta srece da bi prosao i taj jedan tiket. U MLB delu prilicno neocekivan pocetak na Atlanta-Miami i pad tiketa. Svitolina odlazi u minus, nakon jos jednog iznenadjenja; Nadal prolazi jos teze, kada se vec nisam ni nadao previse. Korektno; prosla je lepa kvota.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Colorado-LA FC 3+

LA Galaxy-Portland 3+

 

Kvota 2.00.

Dosta MLS meceva, te sam metodom eliminacije ostavio dva.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami >7.5 (Anderson-Lopez)

NY Yankees-Tampa >8.5 (Tanaka-Morton)

 

Kvota 2.59.

Danas probah dva para u over varijanti ceo mec. Playoff je ocekivano dosta tezi za procenu.

Napadi Atlante i Yankeesa su bili jedna od boljih stvari za pracenje, te iste probah i danas.

 

Teniski tiket, Tsitsipas >37.5, Djokovic >25.5, Kenin >18.5. Kvota 2.87.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom, Barys Astana, Sierre Anniviers, Biasca, Thurgau, Prostejov, Benatky. Kvota 4.00.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, MLB 0/1), povracaj za LA FC bonuse, a LA Galaxy dolazi 5+ i 7+ i prateci hokejaski tiket za kraj (4 kvota). Nije mi se dopalo, kada sam video odlaganje na najzanimljivijem paru veceri, no onda je krenula kanonada na utakmici drugog LA tima. 5+ je bio standardnih 3.70, dok je 7+ na 16.77 legao nikad bolje. U MLB delu sam pao na jedini moguci nacin, posto je samo Atlanta isla u minus. Hokejasi se fino uklopise, a ponovo se pokazala korisnom igra sa produzetkom, posto se jedna utakmica zatvorila nakon 2-2 posle druge trecine. Lep dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB+NFL

 

NY Yankees-Tampa 5I >4 (Montgomery-Thompson)

Chicago-Tampa P> 15.5

 

Kvota 1.82.

Za mene prilicno neocekivano otvaranje serije Yankeesa i Raysa. Kada je o poenima rec, tu iznenadjenja nema, pa ocekujem efikasan mec od starta.

Chicago igra onaj isti dosadni fudbal, kao kada sam poceo sa pracenjem NFL utakmica. Napad Tampe je prilicno dobar (ofanzivna linija pouzdana), pa verujem da mogu probiti ovako nisku granicu.

 

 

Hokej

 

Salavat-Sibir Novosibirsk 5+ (OT&PK)

Vityaz-AK Bars 5+ (OT&PK)

 

Manglerud-Gruner 5+ (OT&PK)

Malmo-Orebro 5+ (OT&PK)

Oskarshamn-Rogle 5+ (OT&PK)

 

Kvote 2.02 i 1.98.

Probrah hokejaske meceve, i uzeh 5 na prvi pogled zanimljivih. Rusi i Svedjani su uvek wild card, no ni uplata nije preterana.

 

 

Tenis

 

Swiatek-Podoroska <22.5

Kenin-Kvitova >18.5

 

Kvota 1.96.

Swiatek nije izgubila set do polufinalal; protivnica je verovatno najslabije rangirana ucesnica polufinala ikada.

Kenin pokazuje kontinuitet rezultata na vecim turnirima, pa ocekujem ravnopravan mec.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, England, Belgium, Argentina, Uruguay. Kvota 8.81.

Bez sigurnih stvari na fudbalu danas, pa probah nesto za zanimaciju.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (MLB+NFL 0/1, hokej 1/2, tenis 1/1). MLB playoff mi ne ide od ruke. Ponovo sam nasao jedini under veceri (tokom prvih 5 ininga); falio je poen za kvotu 1. Hokej se korektno uklopio, prolaz sa finom kvotom, te pad na drugom. KHL dabl prolazi nakon kasnog izjednacenja Vityaza, dok sam kod Svedjana mogao odabrati bolje. Tenis se uklopio nakon nesto nerviranja kod Kvitove, posto je pretila opasnost da se brzo raspadne u drugom setu. Korektno. Evropski hokej dolazi pristojno, no MLB me je iznervirao nocas definitivno, nakon prolaska teskog NFL para.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal+hokej

 

Eindhoven-Excelsior 3+

GCK Lions-EHC Kloten 5+ (OT&SO)

Detva-Nitra 5+ (OT&SO)

 

Linz-Salzburg 5+ (OT&SO)

Rungsted-Sonderjyske 5+ (OT&SO)

Jokerit-Dinamo Riga 5+ (OT&SO)

Vitkovice-Karlovy Vary 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.04 i 2.92.

Nakon sto je De Graafschap-Breda par iz Holandije 2 odlozen, situacija oko povezivanja tiketa je pojednostavljena. Izmiksovah preostali fudbal sa par hokejaskih utakmica, iz cak 6 hokejaskih liga.

 

Prateci tiket, tenis+hokej, Nadal <36.5, Djokovic <42.5, Graz 5+ (OT&SO), Fehervar 5+ (OT&SO), Plzen 5+ (OT&SO), Esbjerg 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO), Olten 5+ (OT&SO). Kvota 12.78.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal+hokej 1/2). Odlicna kvota uhvacena, dok oba promasaja stavih na isti tiket. Siri tiket srecom nije pao samo na Djokovicu, vec je i Odense zakazao. Jos jedan pristojan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Storhamar-Manglerud 5+ (OT&SO)

Valerenga-Gruner 5+ (OT&SO)

Bolzano-Vienna Capitals 5+ (OT&SO)

 

Barys Astana-Severstal 5+ (OT&SO)

HV 71-Farjestads 5+ (OT&SO)

 

Rogle-Orebro 5+ (OT&SO)

Kolin-Kadan 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.60, 1.96 i 1.74.

Povezah par hokeja, koji dolazi sasvim pristojno ovih dana. Norvezani i Austrijanci lice na zicer parove; Svedjani i KHL su wild card, no zato su i kvote nesto bolje; Ceska 2 obicno donosi efikasne meceve.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom, Kalpa, Karpat, Benatky, Lugano, Davos, Rapperswil, Djurgardens, Linkopings. Kvota 11.10.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, U. Catolica, Roda, Telstar, Jerv. Kvota 5.06.

Link to comment

2/3 (hokej 2/3). Rusi i Svedjani nisu medju najpouzdanijim ligama za golove, no dva prolaza sigurno nisu losa stvar. Na kraju je falilo malo srece za kombo tiket, no na Rogle-Orebro ne pada EN gol pri 3-1 rezultatu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Cambuur-Dordrecht 3+

LA FC-Seattle 3+

 

Ull/Kisa-Ranheim 3+

Aasane-Stjordals/Blink 3+

 

Kvote 1.70 i 1.72.

Razmatrao sam i reprezentacije danas, ali ih ipak stavih na tiket za zanimaciju. Cambuur i LA FC lice na zicere, a isto se moze reci i za izuzetno verovatne parove iz Norveske 2.

 

Prateci tiket, sve 3+, England, BIH, U. de Chile. Kvota 6.46.

 

 

Hokej

 

Frederikshavn-Herlev 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Detva 5+ (OT&SO)

Banska Bystrica-DVTK 5+ (OT&SO)

Biasca Ticino-Olten 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.41.

Najpre mec iz Danske 1, zatim Slovacka 1 i dva kvalitetna tima koja igraju kao domacini danas, te Svajcarska 2 za kraj i najmanja kvota na tiketu.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom, Vienna Capitals, Fehervar, Ajoie, Sierre Anniviers, Narvik, Kometa Brno, Sparta Prague. Kvota 5.86.

 

 

NFL

 

Cleveland-Indianapolis P>20.5

Seattle-Minnesota P>21.5

 

Baltimore-Cincinnati P>18.5

Kansas-LA Raiders P>22.5

 

Pittsburgh-Philadelphia P>15.5

Atlanta-Carolina P>20.5

 

Washington-LA Rams P>16.5

Dallas-NY Giants P>19.5

 

Kvote 1.97, 1.73, 1.71 i 1.65.

Nisam normalno odigrao bas sve danasnje parove, no izbacih par meceva koji ne deluju primamljivo uopste (samo kolo jeste prilicno nezgodno, na prvi pogled).

 

Siri NFL tiket, Baltimore w1, Kansas w1, Pittsburgh w1, Carolina H2(+6.5), Arizona w2, LA Rams w2, Dallas w1, Indianapolis H2(+4.5). Kvota 8.06.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Slaba korist od fudbala, cak i ove 1.30 stvari tesko dolaze; Norveska 2 je postala neocekivano neefikasna.

Hokej sam mogao uklopiti bolje, dok je NFL krenuo korektno, uz jedini prolaz za sada.

Link to comment

3/7 (fudbal 1/2, hokej 0/1, NFL 2/4). Fudbal polovicno. Ustedeo sam novac ne odigravsi reprezentacije jace (kako su BIH i Holandija odigrali 0-0, nije mi jasno nikako; ocekivao sam 3-3, ili tome slicno). Norveska 2 kilavo, no bar Cambuur i LA FC donese jedan prolaz. Hokej sam mozda odigrao presiroko; pala je kvota koja je odskakala. NFL je mogao bolje; nocni mecevi su mi cesto baksuz i ni sinoc nije bilo drugacije. Razocaravajuci dan; 4 ili 5 prolaza su bili realna stvar.

Minimalni ulozi (danas odigrah za po par stotina dinara, ipak su wild card parovi u pitanju).

 

 

Hokej

 

Salavat-Barys Astana 5+ (OT&SO)

Nizhny Novgorod-Sibir Novosibirsk 5+ (OT&SO)

 

Jokerit-Lokomotiv Yaroslavl 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Dynamo Moscow 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.92 i 1.99.

KHL je uvek nepoznanica no probah ipak dve kombinacije.

 

 

NFL+MLB

 

New Orleans-LA Chargers P>18.5

LA Dodgers-Atlanta 5I >3.5

 

Kvota 1.98.

New Orleans bi trebao biti zicer za poene. U MLB delu imamo sudar odlicnih napada u NL finalu, no i rotacije i bullpeni nisu za potcenjivanje, te mi igra na prvih 5 ininga deluje kao realna opcija.

 

 

Link to comment

Ovo je ona situacija, kada odigras sitno, a posle ti je krivo kada sve prodje rutinski.:rolleyes::dry: Trenutno samo jedan KHL par nije usao u 5+ (fali gol), no verovatno ce i on proci. 8 utakmica nije sala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...