Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, zverka said:

u pizdu vise materinu i bajernu i koliko moraju da se glupiraju dok konacno ne pobede. svega ovoga ne bi bilo da sam se jebeno smirio posle lidsa i uzeo pare i ne moram jos da igram, dolazi reprezentativna pauza...

Namerno nisam hteo taj par da igram. Kad god ova 2 tima igraju budu sumnjivi rezultati( Herti je sponzor bet at home).

Link to comment

I naravno ni Barsa nije dosla 3+. Da nisam uhvatio par ovih 7+ meceva, bila bi bas propast. Izuetno lose kolo (subota-nedelja). Sada na kraju je ovo bio cist penal na Mesiju, jebo ih Real.

Link to comment

Jedino dobro u Johna je sto nije igrao na AZ. Ljudi prokockali 0:4. Kakav bre debakl Uniteda i Liverpoola,,mec u Roterdamu ide u istoriju. 

Kolika bi bila ukupna kvora da smo igrali 7+ na meceve u Minhenu,Old Trafordu i Villa parku.

Link to comment

4/9 (fudbal 1/5, NFL 3/4), Atalanta je dosla 5+ i 7+, Salzburg 7+, Bayern 6+ i 7+. Losi rezultati na fudbalu u celini. Cak 4 promasaja, a da sam igrao neke velike kvote, pa i da razumem. Prvo Monaco odigrava 0-1; Young Boys los protiv slabasnog rivala; PSV jedva 2-0, nakon sto su gosti promasili sve i svasta; Barsa i Sevilja 1-1 u 10. minutu i kada sam ocekivao jos jednu goleadu, nista do kraja. Norvezani lagano (cela liga je dosla 3+) + Salzburg za prolaz jedinog glavnog tiketa. Cak 5 bonus tiketa, od toga tri 7+, dovoljno da sanira veci deo fudbalske uplate. NFL poluvreme overi se pokazase odlicnim, samo jedan pad. Plasio sam se da nakon efikasnog proslog kola (svi parovi su isli u P>), ne ulete underi, no nije se desilo. Kako je krenulo, dobro sam prosao.

Minimalni ulozi (sada ce bar biti manje prilika za izletanje).

 

 

Fudbal+NFL+MLB

 

Excelsior-De Graaschap 3+

Green Bay-Atlanta P>22.5

 

Kansas-New England P>18.5

Tampa-NY Yankees 5I >2.5 (Snell-Cole)

 

Kvote 1.72 i 1.85.

Neizbezna Holandija 2 i prilicno verovatan mec za golove. Green Bay sam imao u planu jos pred pocetak vikenda, dok je najavljeno da Kansas i New England ipak igraju nocas, te probah i njih. Na Yankeese moram probati plus, kada su ovako niske granice, nevezano ko je starter.

 

Odigrah ponovo teniski tiket i pocetak nije los (kao i juce), Badosa prolazi over na 17.5, Kvitova ide prema minusu (23.5), Fucsovics je dobio prvi set, imam over 34.5. Tu su jos Djokovic > 25.5, Kenan >18.5 i Dimitrov >35.5, za ukupnu kvotu 9.55.

 

 

Link to comment

1/2 (fudbal+NFL+MLB 1/2). Kako su se razvijali NFL mecevi, dobro je da je prosao i ovaj jedan tiket. Napad Kansasa je neprijatno iznenadio, dok je Green Bay proradio u drugoj cetvrtini. Recimo da je ovo korektno; poenta je da se ne ispucam previse do nedelje i veceg broja NFL parova (mada kolo deluje pilicno nezgodno).

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 5I 1 (Fried-Alcantara)

Tampa-NY Yankees 5I >3.5 (Glasnow-Garcia)

 

Kvota 2.34.

Fried je bio pouzdan tokom cele sezone (7-0, 2.25 ERA, 1.09 WHIP, 50 strajkauta na 56 ininga i 19 walks.

Over na Yankeese tokom prvih 5 ininga ce biti standardna igra.

 

 

Tenis

 

Nadal-Sinner <31.5

Svitolina-Podoroska <23.5

 

Kvota 2.20.

Nadal protiv nekog na sljaci, a da nije iz samog vrha, na 31.5, deluje kao zicer. Drugi par sam malo duze birao i na kraju probah Svitolinu.

 

Fudbalski tiket, sve 2+, Bromley, Wrexham, Torquay, Yeovil, Chesterfield, Woking, Stevenage, Peterborough, WBA, Newport, Burton, Swindon, Leyton, Blackpool, Cheltenham, Portsmouth. Kvota 23.80.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom, Sparta Prague, Herlev, Storhamar, Jokerit, Nice, Esbjerg. Kvota 4.77.

Link to comment

Ako nesto ne volim kod tenisa, to je kada cekas ceo dan da se odigraju 2 meca i drugi mozda ostane za sutra. Prvo je Svitolina sa kontrom ostala nekako u okviru minusa, a sada ce ovi igrati do prekosutra.:isuse:

Sutra bar ima par MLS parova; uz MLB dovoljno, da se tenis odigra samo rekreativno. Moj sistem se zasniva na igranju dan za danom, a tenis se tesko uklapa u to.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Kao sto procitah na nekom sajtu malopre u komentarima, sada verujem i da vanzemaljci postoje.:rolleyes::D

Ako je neki fiks ove druge runde MLB playoffa bio siguran, to je ovaj danasnji na Atlantu. Decko koji je imao 7-0 u regularnom delu, uz sjajnih 2.25 ERA, raspadne se protiv ove smesne postave Marlinsa, kod kojih je i Marte out.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...