Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zesca serija glupih rezultata danas. Inter i Lazio samo 1-1; Francuzi su stvarno no bet, Monaco gubi od 8. minuta i nista do kraja. Young Boys je na tiketu gde je i Monaco, pa i nije mnogo bitno ako ne dodje sada. Nadam se da ce vecernji deo biti dosta bolji od ovoga.

Jedino utesno su bonusi na Atalanti i Salzburgu, mada je 7+ kod Austrijanaca bio samo 3.54 (Atalanta 6+ 4.70, 7+ 9.87).

Edited by Miljenko
Link to comment

Izvukao sam Salzburg 7+, Atalantu sam propustio. Probaću još Bajern 7+, verujem da će hteti da zapnu posle poraza od Hofenhajma, a ide i MU-TOT 4+, očajne odbrane oba tima na početku sezone... :rolleyes:

Link to comment
2 hours ago, renne said:

az :frust::frust:

 

3 minutes ago, Miljenko said:

Oni su vodili 4-0 na poluvremenu i promasili penal.:kecman: Auuu.:isuse:

pa šta ti nije bilo jasno u mom postu od pre dva sata

i samo to pao

Link to comment

Sada i Zvezda kao da ne zeli ni do 3+. Ispada da je sramota da nakantas nekoga. Svi ziheraski timovi, neka pogledaju kako igra Atalanta.

 

Ipak 3-0.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, zverka said:

znao sam, tacno sam jebeno znao da cu sada upasti u crni niz, stoka od bajern pusta dva gola herti, klubovi koji vrede milijarde robuju kladionicama

odma posle 3:2 gol herte, ovo samo naveca budaletina ne moze da vidi da namerno nece da dobiju, godinama unazad to rade. znalo se da su oni najkljucniji par dana i kao poslusni robovi se postarali da ispostuju kladionice

 

Kako neće, evo dobiše, a uletelo i 7+... Drugi danas. Da sam odigrao i Atalantu, to bi bio rekord... Mančester i Totenhem lagano...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...