Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni sutra fudbal deluje ocigledno. Tri tiketa za jacu grupu, uz jedan NFL tiket; Liverpool + Ajax, Barcelona + Bolivar, Real Madrid + PSG, sve 3+ naravno. Tu ce biti i jedan slabiji, 2+ tiket, Leverkusen, Man City i slicno.

Link to comment
24 minutes ago, zverka said:

Bazel i uopste CH ligu sam prestao da igram mislim onaj put kad je Bazel na svom terenu puko 1/2 protiv da li Lugana ili Lucerna, nekog sa kim su bas imali takvu istoriju, naravno u korist FCB. Prosle sezone je Bazel vec bio katastrofalan, jeste tu YB dobar da se igra ali nekako ne volim da stavljam te ekipe koje su uvek u vrhu i bore se za titulu ali vec postoji taj neki veciti sampion. Tako skoro nikada ne igram ni Apolon, Sporting, Kluz, CSKA Sofiju iako su to uglavnom dosta konstantne ekipe.

 

ATM bolje da je ovo odradio standardno ali dobro, prodjose, mada kod njih ovako napada golova jednom u 3 meseca. Mada stvarno jesu jedna od pouzdanijih ekipa i bas se retko desava da totalno zaseru, barem kao domacini posto goste i inace jako izbegavam. Danas nije bilo nekih zicera, cini mi se samo APOEL, na ove neke sporedne opcije Torino i Frajburg su bile bas neocekivane mine, Herta isto mada je njih sjebao crveni. Totenhem peti put zaredom tacno 1:0 protiv Palasa.

 

Sutra me vuce jos nesto da odigram samo se treba paziti. PL nema sanse da mogu sva 4 keca a i Barselona me nesto jako odbija. PSG mi deluje kao solidna navlakusa, toliko sve ukazuje na dvojku da bi 1X bio bas vrhunska mina posto ce mnogima biti zadnji par. Krasnodar me bas vuce, igraju protiv najgore ekipe iz neke sibirske divljine, vec nisu dve dobili kuci a guzva je na vrhu. Ajaks isto ne vidim kako ce zasrati. Ima jos nekih zicera a sad ce opet ona debilna reprezentativna pauza pa mi se bas ne propusta sem jos tog glavnog.

 

Ma, Bazel je ocajno startovao ove sezone, kruna lose serije je bilo onih ponizavajucih 7:1 vs. YB i uopste ih nisam ni forsirao, a danas me je povukla kvota i solidna forma (7 tekmi bez poraza) bio sam ubedjen da su se trgli, cak su i vodili 2:0.

 

Svakao bih cekao i Napoli koji sad gubi od Napolija.


Sutra lomim tikete na dubli ili triling, ne vredi.

Link to comment

Igrajte samo golove, zasto jurite toliku kvotu.:dry:

Meni je i 5+ ok ako prodje, a vi igrate 6+ i ponovo cackate mecku. NHL je liga gde svako svakoga rutinski moze dobiti (nista nije ogromno iznenadjenje). Ako neki tim ima uzasan skor, to obicno znaci da tankuje zbog draft pozicije, ne da je stvarno toliko slab.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

Aj što dodje Tampa 6+ nego da vodiš 4:2 i u poslednjoj trećini izgubis 0:4, pa šta su radili koji djavo

Neće para postena co'eka

auu e crna tampo.

36 minutes ago, Miljenko said:

Igrajte samo golove, zasto jurite toliku kvotu.:dry:

Meni je i 5+ ok ako prodje, a vi igrate 6+ i ponovo cackate mecku. NHL je liga gde svako svakoga rutinski moze dobiti (nista nije ogromno iznenadjenje). Ako neki tim ima uzasan skor, to obicno znaci da tankuje zbog draft pozicije, ne da je stvarno toliko slab.

polakomio se jebiga. a inace uvek tako igram, 7 parova na tiketu. ma to je meni igra. desi mi se da ne pregledam tikete po 3-4 dana. a najsladja je parica od mrskih kladionica

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/2. Sve odigrano na fudbalu je nekako otislo u 3+, mada su me Hoffenheim (zbog silnih promasaja), te Napoli (lose vreme, opasnost od prekida), uplasili poprilicno. NHL sam dobro sortirao, spojih promasaje odnosno pogotke (oba promasaja po 4-0, tja). Dobro je ovo bilo, prodjose 3 fine kvote.

Danas za raspolozivi budzet (gornja granica uplate), tim pre sto sledi reprezentativna pauza, pa cu morati i nesretni NBA kombinovati.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Fulham 3+

Excelsior-Ajax 3+

 

Barcelona-Betis 3+

Bolivar-Nacional Potosi 3+

 

Celta-Real Madrid 3+

Monaco-PSG 3+

 

Den Haag-AZ Alkmaar 2+

Leipzig-Leverkusen 2+

Midtjylland-Vejle 2+

Man City-Man Utd 2+

 

Kvote, 1.68, 1.77, 1.84, 1.72.

Standardni timovi ovde. Za poene/golove i ne treba neko objasnjenje, no ja generalno igram najbolje ekipe iz svojih liga.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Edmonton-Colorado 5+

Florida-Ottawa 5+

 

Kvota 1.82.

5+ trend, Edmonton 8/10, Colorado 8/10, Florida 9/10, Ottawa 10/10.

Slabija grupa.

 

 

NFL

 

Cincinnati-New Orleans >47.5

Kansas-Arizona w1

Green Bay-Miami w1

 

Kvota 1.80.

Ekstra povoljna granica za New Orleans, uz dva meca koja deluju kao ziceri u fiksu.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Chicago >38.5, Atlanta >44.5, New England >40.5, LA Rams >44.5, Tampa >44.5. Kvota 5.98.

 

NHL + NBA, St. Louis 5+, Washington 5+, Winnipeg 5+, Houston >204.5, Denver >216.5, Boston >209.5, LA Lakers w1. Kvota 10.85.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...