Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, MLB 1/2. Fudbal propast. Preskocih nase i Vancouver, naravno da su usledile goleade, na oba meca.:isuse: NY City i Atlanta promasise svasta, u zavrsnih 15 minuta meca. Igram Spance na golove (makar i 2+), ponekad sam stvarno retard; ne verujem da trenutno ima gluplje reprezentacije za bilo koju igru sa golovima. MLB je mogao bolje. Fila je u padu, bullpen im je uzasan trenutno; Cubsi izboksovase, jos jednu tesnu pobedu. Nema gore stvari nego kada vikend dodje ovako lose; akumuliras budzet tokom nedelje, par dana do bankiranja i onda cap; ispucas pola istog. Odigrao sam samo planirano, no nervira svejedno.

 

 

Fudbal

 

Austria-Brazil 2+

Guarani-3 de Febrero 2+

U. de Deportes-Ayacucho 2+

Melgar-Sport Boys 2+

 

Kvota 2.12.

Svacega ima ovde. nisam mogao nigde da se odlucim za 3+, te pokusah siru 2+ varijantu.

 

 

MLB

 

NY Mets-NY Yankees 2 (Lugo-Severino)

Washington-San Francisco 1 (Scherzer-Holland)

 

Detroit-Cleveland 2 (Lewicki-Kluber)

Cincinnati-St. Louis H2(+1.5) (DeSclafani-Martinez)

 

Kvote, 1.82, 1.89.

Yankees spremaju metlu za veceras (2-0 skor u tekucoj seriji) i posto Severino startuje, a Syndergaard je zavrsio na listi povredjenih, to je prilicno verovatna stvar.

U Washingtonu je serija izjednacena, 1-1. Nationalsi su 11-2, kada Scherzer startuje, pri cemu je njegova forma standardno dobra (3-0, 2.45 ERA, 0.77 WHIP). 

I u Detroitu je skor u seriji 1-1. Kluber ima sjajan trend od 3 nastupa, 2-0, 0.47 ERA, 0.88 WHIP.

Cardinalsi su i dalje neporazeni protiv Redsa, 9-0 ove sezone i verovatno im sledi jos jedna pobeda iza Martineza, od koga ocekujem bolje izdanje, nakon dva prosecna starta.

 

Prateci tiket, Boston 1, Toronto H1(+1.5), Seattle 2, LA Angels H2(+2.5), Oakland 1. Kvota 5.76.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Austria - Brazil, domacin golovi. Glavni tiket 1+ po 1.72. I sitnije 2+, u oba i 3+ sa kvotama 4.9, 7.7 i 15.

 

Austrijanci su dobri, pisao sam i pre Nemaca kad su mi doneli lepe pare, slicne kvote bile (samo sto nisam igra 1+ vec samo od 2 pa nadaljeI). Igra se kod njih, nalozeni su i u odlicnoj seriji pobeda (6-7 zastopnih). Pa verujem da mogu dati bar 1 Brazilu

Edited by Timmy
Link to comment

Austrija nista. Nisam gledao, pa ne znam da li su bar imali sansi...

 

Univeristario - Ayacucho, GG4+ po 2.75, 5+ po 4.33, 6+ 9.5 i GGGG po 12. Poklon kvote. Ne mnogo, al poklon. POkloncic :)

 

Guarani - Februar GG3+ po 2.1, GG4+ po3.25, 5+ po 5.3, 6+ 11 i GGGG 15.

 

I naq sitnije iznenadjenje Melgar - Sport Bojs, gost golovi, 2+, u oba i 3+, kvote igromne 5, 7.9 i 19.

 

Razmisljao o Asunsion derbiju, al odustao. Ne moze se sve :D 

Link to comment

Merkao sam to danas i odustao, gledam malopre 1:1 u debeloj nadoknadi i pomislim dobro je sto preskocih. Onda vidim ti pises ovoi i mislim nesto zajebavas, nemas sansi da su dali dva gola u 95om kad ono... :D 

Link to comment

Sto je meni gotivan ovaj Ayacucho :D Vec nekoliko kola me lepo postuju. Jedini mi krivo sto su mucenici poslednji sa samo jednim bodom. Al evo vec sad lepe sanse da se poprave, povedose golom iz penala. Nastavlja mi se serija iskoriscenih penala. Pisem svaki da ne ureknem :D 

Link to comment

Izdrzao Ayacucho X2 @2.07

Inace, Timmy, ti si imao seriju sa promasenim penalima; danas mi Suwon promasuje penal u 91. minutu, pa uvece Palermo u 89.

Sad imam Cobrelou 4+, samo jos tu fali neki neiskorisceni penal u 93.  minutu za hat-trick..

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...